Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 21.03.2009, Planica K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 2038  
2 Simon Ammann Szwajcaria 1716 -322
3 Wolfgang Loitzl Austria 1378 -660
4 Harri Olli Finlandia 874 -1164
5 Dmitriy Vassiliev Rosja 805 -1233
6 Martin Schmitt Niemcy 803 -1235
7 Thomas Morgenstern Austria 785 -1253
8 Anders Jacobsen Norwegia 639 -1399
9 Anders Bardal Norwegia 578 -1460
10 Martin Koch Austria 577 -1461
11 Matti Hautamäki Finlandia 554 -1484
12 Andreas Küttel Szwajcaria 546 -1492
13 Ville Larinto Finlandia 541 -1497
14 Adam Małysz Polska 469 -1569
15 Emmanuel Chedal Francja 379 -1659
16 Roman Koudelka Czechy 374 -1664
17 Noriaki Kasai Japonia 373 -1665
18 Michael Uhrmann Niemcy 353 -1685
19 Michael Neumayer Niemcy 341 -1697
20 Johan Remen Evensen Norwegia 327 -1711
21 Kalle Keituri Finlandia 287 -1751
22 Jakub Janda Czechy 279 -1759
23 Tom Hilde Norwegia 266 -1772
24 Roar Ljoekelsoey Norwegia 246 -1792
25 Fumihisa Yumoto Japonia 237 -1801
26 Markus Eggenhofer Austria 227 -1811
  Takanobu Okabe Japonia 227 -1811
28 Robert Kranjec Słowenia 216 -1822
29 Daiki Ito Japonia 182 -1856
30 Stephan Hocke Niemcy 143 -1895
31 Yuta Watase Japonia 142 -1896
32 Denis Kornilov Rosja 132 -1906
33 Kamil Stoch Polska 114 -1924
34 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 113 -1925
35 Shohei Tochimoto Japonia 107 -1931
36 Andreas Kofler Austria 102 -1936
37 Jernej Damjan Słowenia 99 -1939
38 Ilja Rosliakov Rosja 98 -1940
39 Vincent Descombes Sevoie Francja 75 -1963
40 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 68 -1970
41 Sebastian Colloredo Włochy 60 -1978
42 Pavel Karelin Rosja 56 -1982
  Taku Takeuchi Japonia 56 -1982
44 Stefan Hula Polska 51 -1987
45 Felix Schoft Niemcy 50 -1988
46 Sigurd Pettersen Norwegia 42 -1996
47 Primoz Peterka Słowenia 40 -1998
48 Severin Freund Niemcy 36 -2002
49 Rafał ¦liż Polska 33 -2005
50 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 29 -2009
  Łukasz Rutkowski Polska 29 -2009
52 Kai Kovaljeff Finlandia 25 -2013
53 Martin Cikl Czechy 23 -2015
  Pascal Bodmer Niemcy 23 -2015
55 Mitja Meznar Słowenia 20 -2018
56 Lukas Hlava Czechy 19 -2019
57 Andreas Wank Niemcy 18 -2020
58 Robert Hrgota Słowenia 17 -2021
59 Primoz Pikl Słowenia 16 -2022
60 Jure Sinkovec Słowenia 15 -2023
  Nicholas Fairall USA 15 -2023
62 Ondrej Vaculik Czechy 14 -2024
63 Kazuyoshi Funaki Japonia 12 -2026
64 Johan Erikson Szwecja 11 -2027
  Tami Kiuru Finlandia 11 -2027
66 Manuel Fettner Austria 10 -2028
  Anze Damjan Słowenia 10 -2028
  Nikolay Karpenko Kazachstan 10 -2028
  Jan Matura Czechy 10 -2028
  Yukio Sakano Japonia 10 -2028
71 Jussi Hautamäki Finlandia 9 -2029
  Rok Urbanc Słowenia 9 -2029
  Krzysztof Miętus Polska 9 -2029
  Julian Musiol Niemcy 9 -2029
75 Maximilian Mechler Niemcy 8 -2030
76 Volodymyr Boshchuk Ukraina 7 -2031
  Lukas Mueller Austria 7 -2031
  Christian Ulmer Niemcy 7 -2031
79 Vitaliy Shumbarets Ukraina 6 -2032
80 Daniel Lackner Austria 5 -2033
81 Piotr Żyła Polska 4 -2034
82 Oleksandr Lazarovych Ukraina 3 -2035
  Marcin Bachleda Polska 3 -2035
  Veli-Matti Lindström Finlandia 3 -2035
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -2035
  Sami Niemi Finlandia 3 -2035
87 Anders Johnson USA 2 -2036
  Erik Simon Niemcy 2 -2036
  Jon Aaraas Norwegia 2 -2036
90 Nicolas Mayer Francja 1 -2037
  Hiroki Yamada Japonia 1 -2037
  Andreas Aren Szwecja 1 -2037
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 7229  
2 Finlandia Finlandia 4260 -2969
3 Norwegia Norwegia 4110 -3119
4 Niemcy Niemcy 3043 -4186
5 Szwajcaria Szwajcaria 2262 -4967
6 Rosja Rosja 2241 -4988
7 Japonia Japonia 1997 -5232
8 Polska Polska 1462 -5767
9 Słowenia Słowenia 1242 -5987
10 Czechy Czechy 1019 -6210
11 Francja Francja 455 -6774
12 Włochy Włochy 60 -7169
  Kazachstan Kazachstan 60 -7169
14 USA USA 17 -7212
15 Ukraina Ukraina 16 -7213
16 Szwecja Szwecja 12 -7217

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:29
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
dzisiaj
23:29
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:36
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
06:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
06:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich