Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
21.12.2008 - Engelberg (Szwajcaria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Gregor Schlierenzauer Austria 133.5 133.5 264.1
2 Wolfgang Loitzl Austria 132.5 133.0 262.4
3 Simon Ammann Szwajcaria 131.5 136.0 260.0
4 Martin Schmitt Niemcy 129.0 134.0 253.9
5 Harri Olli Finlandia 127.5 133.5 251.3
6 Kalle Keituri Finlandia 129.5 131.5 250.8
7 Thomas Morgenstern Austria 125.0 134.0 247.7
8 Martin Koch Austria 128.0 129.5 244.0
9 Anders Bardal Norwegia 127.0 127.5 237.1
10 Michael Uhrmann Niemcy 125.0 129.5 236.6
11 Roar Ljoekelsoey Norwegia 126.0 126.0 231.6
12 Dmitriy Vassiliev Rosja 124.0 125.5 225.6
13 Andreas Küttel Szwajcaria 124.0 124.5 225.3
14 Roman Koudelka Czechy 124.0 125.0 225.2
15 Ville Larinto Finlandia 121.5 125.0 223.2
16 Jakub Janda Czechy 123.0 124.0 221.6
  Daiki Ito Japonia 121.5 125.5 221.6
18 Adam Małysz Polska 122.5 124.0 221.2
19 Noriaki Kasai Japonia 123.5 123.5 221.1
20 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 125.0 122.0 218.6
21 Stephan Hocke Niemcy 121.5 123.5 218.5
22 Denis Kornilov Rosja 123.5 121.0 215.6
23 Anders Jacobsen Norwegia 123.0 120.5 214.8
24 Michael Neumayer Niemcy 121.5 123.5 214.5
25 Ondrej Vaculik Czechy 124.5 120.0 213.6
26 Matti Hautamäki Finlandia 123.0 119.0 207.6
27 Yuta Watase Japonia 120.5 118.0 204.3
28 Robert Kranjec Słowenia 121.0 118.0 204.2
29 Taku Takeuchi Japonia 120.5 118.0 203.3
30 Primoz Peterka Słowenia 121.0 114.5 195.4
31 Johan Remen Evensen Norwegia 120.0   103.5
32 Emmanuel Chedal Francja 120.5   103.4
33 Mitja Meznar Słowenia 121.0   103.3
34 Manuel Fettner Austria 119.5   102.6
35 Jernej Damjan Słowenia 120.0   102.5
36 Fumihisa Yumoto Japonia 121.0   102.3
37 Andreas Kofler Austria 118.5   100.3
38 Primoz Pikl Słowenia 119.0   100.2
39 Tom Hilde Norwegia 118.5   99.3
40 Markus Eggenhofer Austria 118.0   98.4
41 Vincent Descombes Sevoie Francja 118.5   98.3
42 Severin Freund Niemcy 117.0   96.6
43 Jan Matura Czechy 116.0   96.3
44 Sami Niemi Finlandia 117.0   96.1
45 Shohei Tochimoto Japonia 116.5   95.7
46 Johan Erikson Szwecja 117.0   95.1
47 Nikolay Karpenko Kazachstan 116.0   93.8
48 Marcin Bachleda Polska 115.5   93.4
49 Alexey Korolev Kazachstan 113.5   89.3
50 Felix Schoft Niemcy 111.5   85.2

« Puchar ¦wiata 2008/2009 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2008/2009

Puchar ¦wiata 2008/2009

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich