Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 14.02.2009, Oberstdorf K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1652  
2 Simon Ammann Szwajcaria 1418 -234
3 Wolfgang Loitzl Austria 1252 -400
4 Thomas Morgenstern Austria 672 -980
5 Martin Schmitt Niemcy 667 -985
6 Harri Olli Finlandia 606 -1046
7 Anders Jacobsen Norwegia 565 -1087
8 Dimitry Vassiliev Rosja 527 -1125
9 Ville Larinto Finlandia 509 -1143
10 Matti Hautamäki Finlandia 467 -1185
11 Martin Koch Austria 462 -1190
12 Andreas Küttel Szwajcaria 453 -1199
13 Anders Bardal Norwegia 427 -1225
14 Michael Uhrmann Niemcy 330 -1322
15 Roman Koudelka Czechy 329 -1323
16 Emmanuel Chedal Francja 322 -1330
17 Michael Neumayer Niemcy 297 -1355
18 Johan Remen Evensen Norwegia 292 -1360
19 Kalle Keituri Finlandia 259 -1393
20 Noriaki Kasai Japonia 256 -1396
21 Adam Małysz Polska 240 -1412
22 Jakub Janda Czechy 232 -1420
23 Tom Hilde Norwegia 213 -1439
24 Roar Ljoekelsoey Norwegia 199 -1453
25 Fumihisa Yumoto Japonia 198 -1454
26 Markus Eggenhofer Austria 194 -1458
27 Daiki Ito Japonia 147 -1505
28 Yuta Watase Japonia 142 -1510
29 Denis Kornilov Rosja 131 -1521
30 Stephan Hocke Niemcy 130 -1522
31 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 113 -1539
32 Robert Kranjec Słowenia 94 -1558
33 Ilja Rosliakov Rosja 92 -1560
34 Kamil Stoch Polska 88 -1564
35 Shohei Tochimoto Japonia 85 -1567
  Takanobu Okabe Japonia 85 -1567
37 Vincent Descombes Sevoie Francja 75 -1577
38 Taku Takeuchi Japonia 56 -1596
39 Andreas Kofler Austria 51 -1601
40 Felix Schoft Niemcy 50 -1602
  Jernej Damjan Słowenia 50 -1602
42 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 44 -1608
43 Sigurd Pettersen Norwegia 42 -1610
44 Pavel Karelin Rosja 41 -1611
45 Primoz Peterka Słowenia 40 -1612
46 Stefan Hula Polska 39 -1613
47 Severin Freund Niemcy 36 -1616
48 Rafał ¦liż Polska 33 -1619
49 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 29 -1623
50 Kai Kovaljeff Finlandia 25 -1627
51 Martin Cikl Czechy 23 -1629
52 Sebastian Colloredo Włochy 21 -1631
53 Mitja Meznar Słowenia 20 -1632
54 Lukas Hlava Czechy 19 -1633
55 Andreas Wank Niemcy 18 -1634
56 Jure Sinkovec Słowenia 15 -1637
  Nicholas Fairall USA 15 -1637
58 Ondrej Vaculik Czechy 14 -1638
59 Kazuyoshi Funaki Japonia 12 -1640
  Pascal Bodmer Niemcy 12 -1640
61 Johan Erikson Szwecja 11 -1641
  Tami Kiuru Finlandia 11 -1641
  Łukasz Rutkowski Polska 11 -1641
64 Manuel Fettner Austria 10 -1642
  Jan Matura Czechy 10 -1642
  Yukio Sakano Japonia 10 -1642
67 Jussi Hautamäki Finlandia 9 -1643
  Rok Urbanc Słowenia 9 -1643
  Krzysztof Miętus Polska 9 -1643
  Julian Musiol Niemcy 9 -1643
71 Primoz Pikl Słowenia 8 -1644
  Maximilian Mechler Niemcy 8 -1644
73 Nikolay Karpenko Kazachstan 6 -1646
74 Daniel Lackner Austria 5 -1647
  Christian Ulmer Niemcy 5 -1647
76 Robert Hrgota Słowenia 4 -1648
  Piotr Żyła Polska 4 -1648
78 Oleksander Lazarovych Ukraina 3 -1649
  Marcin Bachleda Polska 3 -1649
  Veli-Matti Lindström Finlandia 3 -1649
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -1649
  Sami Niemi Finlandia 3 -1649
83 Anders Johnson USA 2 -1650
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 2 -1650
85 Andreas Aren Szwecja 1 -1651
  Hiroki Yamada Japonia 1 -1651
  Nicolas Mayer Francja 1 -1651
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5048  
2 Finlandia Finlandia 2595 -2453
3 Norwegia Norwegia 2474 -2574
4 Niemcy Niemcy 2112 -2936
5 Szwajcaria Szwajcaria 1871 -3177
6 Japonia Japonia 1242 -3806
7 Rosja Rosja 1191 -3857
8 Czechy Czechy 727 -4321
9 Polska Polska 577 -4471
10 Francja Francja 398 -4650
11 Słowenia Słowenia 390 -4658
12 Włochy Włochy 21 -5027
13 USA USA 17 -5031
14 Szwecja Szwecja 12 -5036
15 Kazachstan Kazachstan 6 -5042
16 Ukraina Ukraina 5 -5043

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich