Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
07.02.2009 - Willingen (Niemcy) K-130
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 902.9
2 Norwegia Norwegia 901.2
3 Finlandia Finlandia 793.2
4 Niemcy Niemcy 778.7
5 Japonia Japonia 750.8
6 Rosja Rosja 732.0
7 Czechy Czechy 707.4
8 Polska Polska 690.1
9 Słowenia Słowenia 360.1
10 Kazachstan Kazachstan 276.5
11 Korea Pd. Korea Pd. 242.8
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Morgenstern Austria 140.0 143.5 277.8
2 Ville Larinto Finlandia 142.5 138.0 268.4
3 Roar Ljoekelsoey Norwegia 139.0 139.5 266.3
4 Dmitriy Vassiliev Rosja 137.0 130.5 242.0
5 Michael Neumayer Niemcy 134.5 132.0 237.2
6 Anders Bardal Norwegia 140.0 119.5 226.1
7 Martin Schmitt Niemcy 131.0 127.0 224.4
8 Anders Jacobsen Norwegia 134.5 122.0 222.7
9 Markus Eggenhofer Austria 132.0 122.0 216.7
10 Matti Hautamäki Finlandia 135.0 118.5 213.8
11 Shohei Tochimoto Japonia 128.5 124.5 212.4
12 Roman Koudelka Czechy 138.0 111.5 207.1
13 Wolfgang Loitzl Austria 125.5 122.0 206.5
14 Andreas Kofler Austria 131.0 114.5 201.9
15 Adam Małysz Polska 127.5 117.5 197.5
16 Daiki Ito Japonia 121.0 122.5 193.8
17 Noriaki Kasai Japonia 132.0 108.5 189.4
18 Ilja Rosliakov Rosja 129.5 110.5 187.5
19 Tom Hilde Norwegia 120.5 119.0 186.1
20 Ondrej Vaculik Czechy 122.5 116.0 181.8
21 Kamil Stoch Polska 121.0 117.0 181.4
22 Harri Olli Finlandia 117.0 114.0 165.8
23 Stephan Hocke Niemcy 127.0 102.5 165.1
24 Pavel Karelin Rosja 113.0 116.0 164.7
25 Jakub Janda Czechy 123.5 104.0 163.5
26 Rafał ¦liż Polska 121.0 107.5 161.8
27 Yuta Watase Japonia 117.5 106.5 155.2
28 Martin Cikl Czechy 115.5 109.5 155.0
29 Severin Freund Niemcy 120.0 102.5 152.0
30 Stefan Hula Polska 125.0 95.5 149.4
31 Kalle Keituri Finlandia 120.0 99.0 145.2
32 Denis Kornilov Rosja 111.0 105.0 137.8
33 Robert Kranjec Słowenia 122.0   96.6
  Mitja Meznar Słowenia 122.0   96.6
35 Primoz Peterka Słowenia 116.5   86.2
36 Alexey Korolev Kazachstan 114.5   82.6
37 Jernej Damjan Słowenia 114.0   80.7
38 Seou Choi Korea Pd. 111.0   75.8
39 Heung Chul Choi Korea Pd. 108.0   68.9
40 Nikolay Karpenko Kazachstan 106.0   65.3
41 Ivan Karaulov Kazachstan 106.0   64.8
42 Anatoliy Karpenko Kazachstan 106.0   63.8
43 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 106.0   61.8
44 Chil-Ku Kang Korea Pd. 91.0   36.3

« Puchar ¦wiata 2008/2009 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2008/2009

Puchar ¦wiata 2008/2009

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich