TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 25.01.2009, Vancouver/Whistler K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1320  
2 Simon Ammann Szwajcaria 1212 -108
3 Wolfgang Loitzl Austria 1106 -214
4 Martin Schmitt Niemcy 586 -734
5 Thomas Morgenstern Austria 568 -752
6 Ville Larinto Finlandia 503 -817
7 Dimitry Vassiliev Rosja 461 -859
8 Harri Olli Finlandia 438 -882
9 Martin Koch Austria 420 -900
10 Matti Hautamäki Finlandia 401 -919
11 Anders Jacobsen Norwegia 376 -944
12 Anders Bardal Norwegia 345 -975
13 Michael Uhrmann Niemcy 330 -990
14 Andreas Küttel Szwajcaria 300 -1020
15 Emmanuel Chedal Francja 271 -1049
16 Roman Koudelka Czechy 257 -1063
17 Michael Neumayer Niemcy 249 -1071
18 Johan Remen Evensen Norwegia 222 -1098
19 Adam Małysz Polska 207 -1113
20 Jakub Janda Czechy 201 -1119
21 Noriaki Kasai Japonia 186 -1134
22 Fumihisa Yumoto Japonia 182 -1138
23 Kalle Keituri Finlandia 176 -1144
  Tom Hilde Norwegia 176 -1144
25 Markus Eggenhofer Austria 139 -1181
26 Stephan Hocke Niemcy 117 -1203
27 Denis Kornilov Rosja 104 -1216
28 Yuta Watase Japonia 97 -1223
29 Roar Ljoekelsoey Norwegia 94 -1226
30 Ilja Rosliakov Rosja 92 -1228
31 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 82 -1238
32 Robert Kranjec Słowenia 80 -1240
33 Daiki Ito Japonia 79 -1241
34 Shohei Tochimoto Japonia 74 -1246
35 Vincent Descombes Sevoie Francja 73 -1247
36 Kamil Stoch Polska 68 -1252
37 Jernej Damjan Słowenia 50 -1270
38 Taku Takeuchi Japonia 43 -1277
39 Felix Schoft Niemcy 40 -1280
  Andreas Kofler Austria 40 -1280
  Primoz Peterka Słowenia 40 -1280
42 Sigurd Pettersen Norwegia 37 -1283
43 Takanobu Okabe Japonia 34 -1286
44 Pavel Karelin Rosja 26 -1294
45 Severin Freund Niemcy 23 -1297
46 Sebastian Colloredo Włochy 21 -1299
47 Mitja Meznar Słowenia 20 -1300
  Martin Cikl Czechy 20 -1300
  Rafał ¦liż Polska 20 -1300
50 Jure Sinkovec Słowenia 15 -1305
  Nicholas Fairall USA 15 -1305
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 15 -1305
53 Andreas Wank Niemcy 14 -1306
54 Stefan Hula Polska 13 -1307
55 Johan Erikson Szwecja 11 -1309
  Lukas Hlava Czechy 11 -1309
  Łukasz Rutkowski Polska 11 -1309
58 Tami Kiuru Finlandia 10 -1310
  Kai Kovaljeff Finlandia 10 -1310
  Manuel Fettner Austria 10 -1310
  Jan Matura Czechy 10 -1310
62 Krzysztof Miętus Polska 9 -1311
  Ondrej Vaculik Czechy 9 -1311
  Jussi Hautamäki Finlandia 9 -1311
  Rok Urbanc Słowenia 9 -1311
66 Daniel Lackner Austria 5 -1315
67 Piotr Żyła Polska 4 -1316
  Primoz Pikl Słowenia 4 -1316
69 Marcin Bachleda Polska 3 -1317
  Veli-Matti Lindström Finlandia 3 -1317
  Sami Niemi Finlandia 3 -1317
72 Anders Johnson USA 2 -1318
73 Andreas Aren Szwecja 1 -1319
  Nicolas Mayer Francja 1 -1319
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3958  
2 Finlandia Finlandia 1953 -2005
3 Niemcy Niemcy 1659 -2299
4 Norwegia Norwegia 1547 -2411
5 Szwajcaria Szwajcaria 1512 -2446
6 Rosja Rosja 933 -3025
7 Japonia Japonia 745 -3213
8 Czechy Czechy 508 -3450
9 Polska Polska 435 -3523
10 Słowenia Słowenia 368 -3590
11 Francja Francja 345 -3613
12 Włochy Włochy 21 -3937
13 USA USA 17 -3941
14 Szwecja Szwecja 12 -3946

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »