Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 07.03.2009, Lahti K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1652  
2 Simon Ammann Szwajcaria 1418 -234
3 Wolfgang Loitzl Austria 1252 -400
4 Thomas Morgenstern Austria 672 -980
5 Martin Schmitt Niemcy 667 -985
6 Harri Olli Finlandia 606 -1046
7 Anders Jacobsen Norwegia 565 -1087
8 Dmitriy Vassiliev Rosja 527 -1125
9 Ville Larinto Finlandia 509 -1143
10 Matti Hautamäki Finlandia 467 -1185
11 Martin Koch Austria 462 -1190
12 Andreas Küttel Szwajcaria 453 -1199
13 Anders Bardal Norwegia 427 -1225
14 Michael Uhrmann Niemcy 330 -1322
15 Roman Koudelka Czechy 329 -1323
16 Emmanuel Chedal Francja 322 -1330
17 Michael Neumayer Niemcy 297 -1355
18 Johan Remen Evensen Norwegia 292 -1360
19 Kalle Keituri Finlandia 259 -1393
20 Noriaki Kasai Japonia 256 -1396
21 Adam Małysz Polska 240 -1412
22 Jakub Janda Czechy 232 -1420
23 Tom Hilde Norwegia 213 -1439
24 Roar Ljoekelsoey Norwegia 199 -1453
25 Fumihisa Yumoto Japonia 198 -1454
26 Markus Eggenhofer Austria 194 -1458
27 Daiki Ito Japonia 147 -1505
28 Yuta Watase Japonia 142 -1510
29 Denis Kornilov Rosja 131 -1521
30 Stephan Hocke Niemcy 130 -1522
31 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 113 -1539
32 Robert Kranjec Słowenia 94 -1558
33 Ilja Rosliakov Rosja 92 -1560
34 Kamil Stoch Polska 88 -1564
35 Shohei Tochimoto Japonia 85 -1567
  Takanobu Okabe Japonia 85 -1567
37 Vincent Descombes Sevoie Francja 75 -1577
38 Taku Takeuchi Japonia 56 -1596
39 Andreas Kofler Austria 51 -1601
40 Felix Schoft Niemcy 50 -1602
  Jernej Damjan Słowenia 50 -1602
42 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 44 -1608
43 Sigurd Pettersen Norwegia 42 -1610
44 Pavel Karelin Rosja 41 -1611
45 Primoz Peterka Słowenia 40 -1612
46 Stefan Hula Polska 39 -1613
47 Severin Freund Niemcy 36 -1616
48 Rafał ¦liż Polska 33 -1619
49 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 29 -1623
50 Kai Kovaljeff Finlandia 25 -1627
51 Martin Cikl Czechy 23 -1629
52 Sebastian Colloredo Włochy 21 -1631
53 Mitja Meznar Słowenia 20 -1632
54 Lukas Hlava Czechy 19 -1633
55 Andreas Wank Niemcy 18 -1634
56 Jure Sinkovec Słowenia 15 -1637
  Nicholas Fairall USA 15 -1637
58 Ondrej Vaculik Czechy 14 -1638
59 Kazuyoshi Funaki Japonia 12 -1640
  Pascal Bodmer Niemcy 12 -1640
61 Johan Erikson Szwecja 11 -1641
  Tami Kiuru Finlandia 11 -1641
  Łukasz Rutkowski Polska 11 -1641
64 Manuel Fettner Austria 10 -1642
  Jan Matura Czechy 10 -1642
  Yukio Sakano Japonia 10 -1642
67 Jussi Hautamäki Finlandia 9 -1643
  Rok Urbanc Słowenia 9 -1643
  Krzysztof Miętus Polska 9 -1643
  Julian Musiol Niemcy 9 -1643
71 Primoz Pikl Słowenia 8 -1644
  Maximilian Mechler Niemcy 8 -1644
73 Nikolay Karpenko Kazachstan 6 -1646
74 Daniel Lackner Austria 5 -1647
  Christian Ulmer Niemcy 5 -1647
76 Robert Hrgota Słowenia 4 -1648
  Piotr Żyła Polska 4 -1648
78 Oleksandr Lazarovych Ukraina 3 -1649
  Marcin Bachleda Polska 3 -1649
  Veli-Matti Lindström Finlandia 3 -1649
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -1649
  Sami Niemi Finlandia 3 -1649
83 Anders Johnson USA 2 -1650
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 2 -1650
85 Nicolas Mayer Francja 1 -1651
  Hiroki Yamada Japonia 1 -1651
  Andreas Aren Szwecja 1 -1651
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5748  
2 Finlandia Finlandia 3345 -2403
3 Norwegia Norwegia 3024 -2724
4 Niemcy Niemcy 2512 -3236
5 Szwajcaria Szwajcaria 1871 -3877
6 Rosja Rosja 1591 -4157
7 Japonia Japonia 1442 -4306
8 Czechy Czechy 927 -4821
9 Polska Polska 727 -5021
10 Słowenia Słowenia 590 -5158
11 Francja Francja 398 -5350
12 Kazachstan Kazachstan 56 -5692
13 Włochy Włochy 21 -5727
14 USA USA 17 -5731
15 Szwecja Szwecja 12 -5736
16 Ukraina Ukraina 5 -5743

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:29
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
dzisiaj
23:29
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:36
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
06:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
06:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich