Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 15.03.2009, Vikersund K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1938  
2 Simon Ammann Szwajcaria 1676 -262
3 Wolfgang Loitzl Austria 1356 -582
4 Harri Olli Finlandia 842 -1096
5 Martin Schmitt Niemcy 792 -1146
6 Thomas Morgenstern Austria 781 -1157
7 Dimitry Vassiliev Rosja 745 -1193
8 Anders Jacobsen Norwegia 630 -1308
9 Martin Koch Austria 559 -1379
10 Matti Hautamäki Finlandia 540 -1398
11 Ville Larinto Finlandia 539 -1399
12 Anders Bardal Norwegia 528 -1410
13 Andreas Küttel Szwajcaria 522 -1416
14 Adam Małysz Polska 389 -1549
15 Emmanuel Chedal Francja 379 -1559
16 Roman Koudelka Czechy 374 -1564
17 Noriaki Kasai Japonia 370 -1568
18 Michael Uhrmann Niemcy 353 -1585
19 Michael Neumayer Niemcy 341 -1597
20 Johan Remen Evensen Norwegia 320 -1618
21 Kalle Keituri Finlandia 287 -1651
22 Jakub Janda Czechy 279 -1659
23 Fumihisa Yumoto Japonia 237 -1701
24 Roar Ljoekelsoey Norwegia 230 -1708
25 Markus Eggenhofer Austria 227 -1711
  Takanobu Okabe Japonia 227 -1711
27 Tom Hilde Norwegia 221 -1717
28 Daiki Ito Japonia 182 -1756
29 Robert Kranjec Słowenia 180 -1758
30 Stephan Hocke Niemcy 143 -1795
31 Yuta Watase Japonia 142 -1796
32 Denis Kornilov Rosja 132 -1806
33 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 113 -1825
34 Shohei Tochimoto Japonia 105 -1833
35 Andreas Kofler Austria 102 -1836
36 Ilja Rosliakov Rosja 98 -1840
37 Kamil Stoch Polska 88 -1850
38 Vincent Descombes Sevoie Francja 75 -1863
39 Jernej Damjan Słowenia 70 -1868
40 Taku Takeuchi Japonia 56 -1882
41 Stefan Hula Polska 51 -1887
42 Felix Schoft Niemcy 50 -1888
43 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 48 -1890
44 Sebastian Colloredo Włochy 45 -1893
45 Pavel Karelin Rosja 44 -1894
46 Sigurd Pettersen Norwegia 42 -1896
47 Primoz Peterka Słowenia 40 -1898
48 Severin Freund Niemcy 36 -1902
49 Rafał ¦liż Polska 33 -1905
50 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 29 -1909
51 Kai Kovaljeff Finlandia 25 -1913
52 Martin Cikl Czechy 23 -1915
  Pascal Bodmer Niemcy 23 -1915
54 Mitja Meznar Słowenia 20 -1918
55 Lukas Hlava Czechy 19 -1919
56 Andreas Wank Niemcy 18 -1920
57 Łukasz Rutkowski Polska 16 -1922
58 Nicholas Fairall USA 15 -1923
  Jure Sinkovec Słowenia 15 -1923
60 Ondrej Vaculik Czechy 14 -1924
61 Kazuyoshi Funaki Japonia 12 -1926
62 Primoz Pikl Słowenia 11 -1927
  Johan Erikson Szwecja 11 -1927
  Tami Kiuru Finlandia 11 -1927
65 Yukio Sakano Japonia 10 -1928
  Manuel Fettner Austria 10 -1928
  Nikolay Karpenko Kazachstan 10 -1928
  Jan Matura Czechy 10 -1928
69 Jussi Hautamäki Finlandia 9 -1929
  Robert Hrgota Słowenia 9 -1929
  Rok Urbanc Słowenia 9 -1929
  Krzysztof Miętus Polska 9 -1929
  Julian Musiol Niemcy 9 -1929
74 Maximilian Mechler Niemcy 8 -1930
75 Christian Ulmer Niemcy 7 -1931
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 7 -1931
  Lukas Mueller Austria 7 -1931
78 Daniel Lackner Austria 5 -1933
79 Piotr Żyła Polska 4 -1934
80 Veli-Matti Lindström Finlandia 3 -1935
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -1935
  Sami Niemi Finlandia 3 -1935
  Oleksander Lazarovych Ukraina 3 -1935
  Marcin Bachleda Polska 3 -1935
85 Anders Johnson USA 2 -1936
  Erik Simon Niemcy 2 -1936
  Jon Aaraas Norwegia 2 -1936
88 Nicolas Mayer Francja 1 -1937
  Hiroki Yamada Japonia 1 -1937
  Andreas Aren Szwecja 1 -1937
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6835  
2 Finlandia Finlandia 4062 -2773
3 Norwegia Norwegia 3563 -3272
4 Niemcy Niemcy 2932 -3903
5 Szwajcaria Szwajcaria 2198 -4637
6 Japonia Japonia 1942 -4893
7 Rosja Rosja 1869 -4966
8 Czechy Czechy 1019 -5816
9 Polska Polska 993 -5842
10 Słowenia Słowenia 954 -5881
11 Francja Francja 455 -6380
12 Kazachstan Kazachstan 60 -6775
13 Włochy Włochy 45 -6790
14 USA USA 17 -6818
15 Szwecja Szwecja 12 -6823
16 Ukraina Ukraina 10 -6825

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich