Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
15.02.2009 - Oberstdorf (Niemcy) K-185
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Finlandia Finlandia 1413.8
2 Rosja Rosja 1378.3
3 Austria Austria 1354.3
4 Norwegia Norwegia 1339.5
5 Słowenia Słowenia 1241.0
6 Niemcy Niemcy 1185.0
7 Czechy Czechy 1109.6
8 Kazachstan Kazachstan 985.7
9 Japonia Japonia 424.9
10 USA USA 284.2
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Harri Olli Finlandia 199.5 221.5 413.7
2 Anders Jacobsen Norwegia 192.0 209.0 389.7
3 Dmitriy Vassiliev Rosja 190.5 203.5 380.3
4 Matti Hautamäki Finlandia 174.5 200.0 354.9
5 Martin Koch Austria 171.5 204.0 352.1
6 Wolfgang Loitzl Austria 191.5 181.5 349.1
7 Denis Kornilov Rosja 191.5 176.5 341.6
8 Pavel Karelin Rosja 185.0 182.5 341.5
9 Robert Kranjec Słowenia 187.5 181.5 340.8
10 Anders Bardal Norwegia 175.0 190.5 340.6
11 Johan Remen Evensen Norwegia 186.0 181.5 340.5
12 Robert Hrgota Słowenia 174.5 188.5 338.1
13 Markus Eggenhofer Austria 174.0 186.5 334.6
14 Kalle Keituri Finlandia 187.5 173.0 333.6
15 Martin Schmitt Niemcy 174.5 185.5 330.0
16 Andreas Kofler Austria 166.5 181.0 318.5
17 Ilja Rosliakov Rosja 160.0 184.5 314.9
18 Lukas Hlava Czechy 166.5 179.5 314.7
19 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 169.5 176.0 311.6
20 Michael Neumayer Niemcy 167.0 178.0 307.0
21 Pascal Bodmer Niemcy 164.0 170.5 298.9
22 Primoz Pikl Słowenia 166.5 160.0 285.8
23 Nikolay Karpenko Kazachstan 150.0 170.5 280.6
24 Rok Urbanc Słowenia 150.0 166.5 276.3
25 Jan Matura Czechy 147.5 167.0 273.4
26 Borek Sedlak Czechy 152.5 159.5 269.4
27 Roar Ljoekelsoey Norwegia 138.0 173.0 268.7
28 Alexey Korolev Kazachstan 147.5 161.5 264.8
29 Cestmir Kozisek Czechy 141.5 161.5 252.1
30 Radik Zhaparov Kazachstan 142.0 160.0 251.9
31 Felix Schoft Niemcy 135.5 162.5 249.1
32 Ivan Karaulov Kazachstan 110.0 144.5 188.4
33 Taku Takeuchi Japonia 150.0   124.0
34 Yuta Watase Japonia 144.0   120.3
35 Kento Sakuyama Japonia 140.0   113.5
36 Nicholas Fairall USA 119.0   84.3
37 Michael Glasder USA 117.0   79.9
38 Anders Johnson USA 109.0   72.8
39 Yoshihiko Osanai Japonia 103.0   67.1
40 Chris Lamb USA 91.0   47.2

« Puchar ¦wiata 2008/2009 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2008/2009

Puchar ¦wiata 2008/2009

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich