Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 31.01.2009, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1420  
2 Simon Ammann Szwajcaria 1248 -172
3 Wolfgang Loitzl Austria 1166 -254
4 Thomas Morgenstern Austria 648 -772
5 Martin Schmitt Niemcy 586 -834
6 Ville Larinto Finlandia 503 -917
7 Dimitry Vassiliev Rosja 461 -959
8 Martin Koch Austria 438 -982
  Harri Olli Finlandia 438 -982
10 Matti Hautamäki Finlandia 407 -1013
11 Anders Jacobsen Norwegia 376 -1044
12 Anders Bardal Norwegia 345 -1075
13 Michael Uhrmann Niemcy 330 -1090
14 Andreas Küttel Szwajcaria 329 -1091
15 Michael Neumayer Niemcy 273 -1147
16 Emmanuel Chedal Francja 271 -1149
17 Roman Koudelka Czechy 257 -1163
18 Kalle Keituri Finlandia 226 -1194
19 Johan Remen Evensen Norwegia 222 -1198
20 Adam Małysz Polska 207 -1213
21 Jakub Janda Czechy 201 -1219
22 Fumihisa Yumoto Japonia 198 -1222
23 Noriaki Kasai Japonia 186 -1234
24 Tom Hilde Norwegia 176 -1244
25 Yuta Watase Japonia 142 -1278
26 Markus Eggenhofer Austria 139 -1281
27 Roar Ljoekelsoey Norwegia 134 -1286
28 Stephan Hocke Niemcy 117 -1303
29 Daiki Ito Japonia 111 -1309
30 Denis Kornilov Rosja 104 -1316
31 Ilja Rosliakov Rosja 92 -1328
32 Kamil Stoch Polska 88 -1332
33 Shohei Tochimoto Japonia 85 -1335
34 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 82 -1338
35 Robert Kranjec Słowenia 80 -1340
36 Vincent Descombes Sevoie Francja 73 -1347
37 Taku Takeuchi Japonia 56 -1364
  Takanobu Okabe Japonia 56 -1364
39 Jernej Damjan Słowenia 50 -1370
40 Sigurd Pettersen Norwegia 42 -1378
41 Primoz Peterka Słowenia 40 -1380
  Felix Schoft Niemcy 40 -1380
  Andreas Kofler Austria 40 -1380
44 Stefan Hula Polska 39 -1381
45 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 29 -1391
46 Pavel Karelin Rosja 26 -1394
47 Kai Kovaljeff Finlandia 25 -1395
48 Severin Freund Niemcy 23 -1397
49 Sebastian Colloredo Włochy 21 -1399
50 Martin Cikl Czechy 20 -1400
  Rafał ¦liż Polska 20 -1400
  Mitja Meznar Słowenia 20 -1400
53 Andreas Wank Niemcy 18 -1402
54 Nicholas Fairall USA 15 -1405
  Jure Sinkovec Słowenia 15 -1405
56 Kazuyoshi Funaki Japonia 12 -1408
57 Johan Erikson Szwecja 11 -1409
  Lukas Hlava Czechy 11 -1409
  Łukasz Rutkowski Polska 11 -1409
60 Yukio Sakano Japonia 10 -1410
  Manuel Fettner Austria 10 -1410
  Jan Matura Czechy 10 -1410
  Tami Kiuru Finlandia 10 -1410
64 Jussi Hautamäki Finlandia 9 -1411
  Rok Urbanc Słowenia 9 -1411
  Krzysztof Miętus Polska 9 -1411
  Ondrej Vaculik Czechy 9 -1411
  Julian Musiol Niemcy 9 -1411
69 Maximilian Mechler Niemcy 8 -1412
70 Primoz Pikl Słowenia 7 -1413
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 7 -1413
72 Daniel Lackner Austria 5 -1415
73 Piotr Żyła Polska 4 -1416
74 Sami Niemi Finlandia 3 -1417
  Marcin Bachleda Polska 3 -1417
  Veli-Matti Lindström Finlandia 3 -1417
77 Nikolay Karpenko Kazachstan 2 -1418
  Anders Johnson USA 2 -1418
79 Nicolas Mayer Francja 1 -1419
  Hiroki Yamada Japonia 1 -1419
  Andreas Aren Szwecja 1 -1419
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4216  
2 Finlandia Finlandia 2024 -2192
3 Niemcy Niemcy 1704 -2512
4 Norwegia Norwegia 1613 -2603
5 Szwajcaria Szwajcaria 1577 -2639
6 Rosja Rosja 933 -3283
7 Japonia Japonia 907 -3309
8 Czechy Czechy 508 -3708
9 Polska Polska 481 -3735
10 Słowenia Słowenia 371 -3845
11 Francja Francja 345 -3871
12 Włochy Włochy 21 -4195
13 USA USA 17 -4199
14 Szwecja Szwecja 12 -4204
15 Kazachstan Kazachstan 2 -4214

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich