Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
02.03.2024, godz. 15:30
Oberhof HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2023/2024
Period 3
09.12.2023 18:20 Lillehammer Norwegia HS-140
10.12.2023 10:00 Lillehammer Norwegia HS-140
15.12.2023 14:30 Ruka Finlandia HS-142
16.12.2023 09:45 Ruka Finlandia HS-142
Period 4
27.12.2023 15:45 Engelberg Szwajcaria HS-140
28.12.2023 12:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
06.01.2024 11:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
06.01.2024 17:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Period 5
13.01.2024 14:00 Innsbruck Austria
14.01.2024 10:00 Innsbruck Austria
20.01.2024 03:00 Sapporo Japonia HS-137
21.01.2024 02:00 Sapporo Japonia HS-137
21.01.2024 06:00 Sapporo Japonia HS-137
27.01.2024 18:00 Willingen Niemcy HS-147
28.01.2024 10:00 Willingen Niemcy HS-147
Period 6
04.02.2024 09:00 Lillehammer Norwegia HS-140
04.02.2024 11:15 Lillehammer Norwegia HS-140
17.02.2024 15:00 Brotterode Niemcy HS-117
18.02.2024 10:00 Brotterode Niemcy HS-117
24.02.2024 18:00 Iron Mountain USA HS-133
24.02.2024 21:00 Iron Mountain USA HS-133
25.02.2024 19:00 Iron Mountain USA HS-133
Period 7
02.03.2024 17:15 Planica Słowenia HS-138
03.03.2024 11:15 Planica Słowenia HS-138
09.03.2024 17:00 Lahti Finlandia HS-130
10.03.2024 09:00 Lahti Finlandia HS-130
16.03.2024 12:30 Zakopane Polska HS-140
17.03.2024 12:00 Zakopane Polska HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jonas Schuster Austria 897  
2 Maximilian Ortner Austria 848 -49
3 Robin Pedersen Norwegia 800 -97
4 Clemens Leitner Austria 761 -136
5 Francisco Moerth Austria 679 -218
6 Maksim Bartolj Słowenia 649 -248
  Constantin Schmid Niemcy 649 -248
8 Fredrik Villumstad Norwegia 532 -365
9 Felix Hoffmann Niemcy 526 -371
10 Zak Mogel Słowenia 491 -406
11 Daniel Huber Austria 455 -442
12 Luca Roth Niemcy 446 -451
13 Anders Haare Norwegia 407 -490
14 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 404 -493
15 Benjamin Oestvold Norwegia 373 -524
16 Robert Johansson Norwegia 364 -533
17 Martin Hamann Niemcy 325 -572
18 Stephan Embacher Austria 278 -619
19 Klemens Murańka Polska 257 -640
20 Markus Mueller Austria 252 -645
  Clemens Aigner Austria 252 -645
22 Timon-Pascal Kahofer Austria 249 -648
23 Maciej Kot Polska 244 -653
24 Jakub Wolny Polska 243 -654
25 Ulrich Wohlgenannt Austria 214 -683
26 Aleksander Zniszczoł Polska 207 -690
27 Markus Eisenbichler Niemcy 206 -691
28 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 196 -701
29 Ziga Jelar Słowenia 192 -705
30 Adrian Tittel Niemcy 168 -729
31 Finn Braun Niemcy 165 -732
32 Iver Olaussen Norwegia 151 -746
33 Andrzej Stękała Polska 137 -760
34 Valentin Foubert Francja 133 -764
35 Rok Masle Słowenia 132 -765
36 Matija Vidic Słowenia 112 -785
37 Yanick Wasser Szwajcaria 94 -803
38 Jan Bombek Słowenia 90 -807
39 Mark Hafnar Słowenia 88 -809
  Adrian Thon Gundersrud Norwegia 88 -809
41 Sandro Hauswirth Szwajcaria 85 -812
42 Eric Hoyer Niemcy 77 -820
43 Jannik Faisst Niemcy 76 -821
  Ben Bayer Niemcy 76 -821
45 Kacper Juroszek Polska 75 -822
46 Noriaki Kasai Japonia 63 -834
47 Johannes Poelz Austria 62 -835
48 Keiichi Sato Japonia 58 -839
49 Jernej Presecnik Słowenia 54 -843
50 Stefan Rainer Austria 49 -848
51 Sakutaro Kobayashi Japonia 43 -854
52 Jan Habdas Polska 41 -856
53 Rok Oblak Słowenia 40 -857
54 Tomofumi Naito Japonia 38 -859
55 Danil Vassilyev Kazachstan 37 -860
56 Simon Steinberger Austria 34 -863
57 Ilyja Mizernykh Kazachstan 33 -864
58 Hannes Landerer Austria 31 -866
59 Simon Spiewok Niemcy 29 -868
60 Kevin Bickner USA 26 -871
61 Jason Colby USA 24 -873
62 Decker Dean USA 23 -874
63 Casey Larson USA 21 -876
64 Sondre Ringen Norwegia 20 -877
  Soelve Jokerud Strand Norwegia 20 -877
66 Yukiya Sato Japonia 19 -878
67 Oscar P. Westerheim Norwegia 18 -879
  Jules Chervet Francja 18 -879
  Marco Woergoetter Austria 18 -879
70 Mico Ahonen Finlandia 14 -883
  Felix Trunz Szwajcaria 14 -883
72 Go Yamamoto Japonia 13 -884
73 Asahi Sakano Japonia 10 -887
  Juri Kesseli Szwajcaria 10 -887
  Kaimar Vagul Estonia 10 -887
76 David Haagen Austria 9 -888
  Kalle Heikkinen Finlandia 9 -888
78 Andrew Urlaub USA 7 -890
  Taku Takeuchi Japonia 7 -890
80 Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll Norwegia 6 -891
81 Benedikt Holub Czechy 4 -893
  Klemens Joniak Polska 4 -893
83 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 3 -894
  Vilho Palosaari Finlandia 3 -894
85 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 2 -895
  Christian Roeste Solberg Norwegia 2 -895
87 Marius Sieber Szwajcaria 1 -896
  Kevin Maltsev Estonia 1 -896
  Jarosław Krzak Polska 1 -896
  Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 1 -896
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5088  
2 Norwegia Norwegia 3384 -1704
3 Niemcy Niemcy 2743 -2345
4 Słowenia Słowenia 1848 -3240
5 Polska Polska 1211 -3877
6 Japonia Japonia 251 -4837
7 Szwajcaria Szwajcaria 204 -4884
8 Francja Francja 151 -4937
9 USA USA 101 -4987
10 Kazachstan Kazachstan 71 -5017
11 Finlandia Finlandia 26 -5062
12 Estonia Estonia 11 -5077
13 Czechy Czechy 4 -5084
Wyniki konkursów
09.12.2023 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Luca Roth (Niemcy)
10.12.2023 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
15.12.2023 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Benjamin Oestvold (Norwegia)
16.12.2023 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Clemens Leitner (Austria)
27.12.2023 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Anders Haare (Norwegia)
28.12.2023 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Stephan Embacher (Austria)
06.01.2024 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Zwycięzca: Constantin Schmid (Niemcy)
06.01.2024 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
13.01.2024 Innsbruck Austria HS-128
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
14.01.2024 Innsbruck Austria HS-128
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
20.01.2024 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Francisco Moerth (Austria)
21.01.2024 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
21.01.2024 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Felix Hoffmann (Niemcy)
27.01.2024 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
28.01.2024 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca: Benjamin Oestvold (Norwegia)
04.02.2024 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
04.02.2024 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
17.02.2024 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Paal Haakon Bjoertomt (Norwegia)
18.02.2024 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
24.02.2024 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Jonas Schuster (Austria)
24.02.2024 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
09:00
PŚ Lahti
15:45
PŚ Lahti
17:00
PŚ Lahti
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
10:00
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
11:15
CoC Planica
konkurs ind.
14:30
PŚ Lahti
kwalifikacje M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
23:40
Eurosport w Player.pl Lahti | 1. konkurs, HS 130
jutro
15:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 1. konkurs, HS 130
jutro
15:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + konkurs drużynowy, HS 130
jutro
15:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed konkursem drużynowym
jutro
15:55
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs drużynowy seria 1
jutro
16:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
17:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
jutro
17:25
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs drużynowy seria 2
jutro
18:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio po konkursie drużynowym
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich