Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2022/2023
Period 3
10.12.2022 17:00 Vikersund Norwegia HS-117
11.12.2022 11:00 Vikersund Norwegia HS-117
17.12.2022 17:00 Ruka Finlandia HS-142
18.12.2022 11:30 Ruka Finlandia HS-142
Period 4
27.12.2022 15:45 Engelberg Szwajcaria HS-140
28.12.2022 11:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
07.01.2023 17:15 Planica Słowenia HS-138
08.01.2023 10:45 Planica Słowenia HS-138
Period 5
14.01.2023 03:00 Sapporo Japonia HS-137
15.01.2023 02:00 Sapporo Japonia HS-137
15.01.2023 06:00 Sapporo Japonia HS-137
21.01.2023 12:15 Eisenerz Austria HS-109 za Bischofshofen
22.01.2023 11:30 Eisenerz Austria HS-109 za Bischofshofen
Period 6
11.02.2023 13:00 Klingenthal Niemcy HS-140 za Oberwiesenthal
11.02.2023 13:00 Oberwiesenthal Niemcy HS-105 przeniesione
12.02.2023 11:00 Klingenthal Niemcy HS-140 za Oberwiesenthal
12.02.2023 11:30 Oberwiesenthal Niemcy HS-105 przeniesione
18.02.2023 14:00 Rena Norwegia HS-139
19.02.2023 13:15 Rena Norwegia HS-139
25.02.2023 15:00 Brotterode Niemcy HS-117 odwołany
26.02.2023 10:00 Brotterode Niemcy HS-117 odwołany
Period 7
03.03.2023 20:45 Iron Mountain USA HS-133 za Brotterode
04.03.2023 18:00 Iron Mountain USA HS-133
04.03.2023 20:30 Iron Mountain USA HS-133
05.03.2023 20:00 Iron Mountain USA HS-133
12.03.2023 09:00 Zakopane Polska HS-134
12.03.2023 11:15 Zakopane Polska HS-134
18.03.2023 17:00 Lahti Finlandia HS-130
19.03.2023 09:00 Lahti Finlandia HS-130
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Benjamin Oestvold Norwegia 1079  
2 Fredrik Villumstad Norwegia 881 -198
3 Sondre Ringen Norwegia 873 -206
4 Clemens Leitner Austria 743 -336
5 Martin Hamann Niemcy 726 -353
6 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 652 -427
7 Felix Hoffmann Niemcy 629 -450
8 Markus Mueller Austria 625 -454
9 Zak Mogel Słowenia 592 -487
10 Luca Roth Niemcy 583 -496
11 Anders Fannemel Norwegia 504 -575
12 Philipp Aschenwald Austria 488 -591
13 Justin Lisso Niemcy 483 -596
14 Matija Vidic Słowenia 457 -622
15 Maximilian Steiner Austria 401 -678
16 Tomasz Pilch Polska 374 -705
17 Rok Masle Słowenia 372 -707
18 Ulrich Wohlgenannt Austria 353 -726
19 Tilen Bartol Słowenia 350 -729
20 Clemens Aigner Austria 337 -742
21 David Siegel Niemcy 330 -749
22 Pius Paschke Niemcy 314 -765
23 Jan Habdas Polska 304 -775
24 Philipp Raimund Niemcy 280 -799
25 Andrzej Stękała Polska 265 -814
  Maximilian Ortner Austria 265 -814
27 Jakub Wolny Polska 264 -815
28 Francisco Moerth Austria 250 -829
29 Klemens Murańka Polska 230 -849
30 Maciej Kot Polska 210 -869
31 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 176 -903
32 Stefan Rainer Austria 161 -918
33 Jernej Presecnik Słowenia 160 -919
34 Iver Olaussen Norwegia 156 -923
35 Stefan Hula Polska 151 -928
36 Hannes Landerer Austria 141 -938
37 Yevhen Marusiak Ukraina 136 -943
38 Rok Oblak Słowenia 134 -945
39 Aleksander Zniszczoł Polska 123 -956
40 Kacper Juroszek Polska 110 -969
  Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 110 -969
42 Remo Imhof Szwajcaria 105 -974
43 Eetu Nousiainen Finlandia 96 -983
44 Marco Woergoetter Austria 95 -984
45 Mark Hafnar Słowenia 93 -986
46 Dominik Peter Szwajcaria 88 -991
47 Anders Haare Norwegia 85 -994
48 Jonas Schuster Austria 83 -996
49 Markus Rupitsch Austria 81 -998
50 Vilho Palosaari Finlandia 79 -1000
51 Killian Peier Szwajcaria 77 -1002
52 Finn Braun Niemcy 68 -1011
53 Niklas Bachlinger Austria 66 -1013
54 Stephan Embacher Austria 65 -1014
55 Patrik Vitez Słowenia 57 -1022
56 Muhammet Ali Bedir Turcja 56 -1023
57 Maksim Bartolj Słowenia 54 -1025
58 Espen Jacobsen Norwegia 48 -1031
59 Christian Roeste Solberg Norwegia 45 -1034
60 Simon Spiewok Niemcy 44 -1035
  Taku Takeuchi Japonia 44 -1035
62 Elias Medwed Austria 43 -1036
63 Keiichi Sato Japonia 41 -1038
64 Maximilian Lienher Austria 38 -1041
65 Louis Obersteiner Austria 37 -1042
66 Klemens Joniak Polska 36 -1043
67 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 35 -1044
68 Soelve Jokerud Strand Norwegia 34 -1045
69 Jarosław Krzak Polska 33 -1046
  Adam Niżnik Polska 33 -1046
71 Arttu Pohjola Finlandia 32 -1047
72 Thomas Lackner Austria 30 -1049
73 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 29 -1050
74 Tomofumi Naito Japonia 28 -1051
  Artti Aigro Estonia 28 -1051
76 Rikuta Watanabe Japonia 24 -1055
77 Enzo Milesi Francja 23 -1056
78 Kasperi Valto Finlandia 19 -1060
  Simen Meen Haugeng Norwegia 19 -1060
  Mico Ahonen Finlandia 19 -1060
81 Yuken Iwasa Japonia 18 -1061
82 Alessandro Batby Francja 15 -1064
  Kacper Tomasiak Polska 15 -1064
84 Simon Ammann Szwajcaria 14 -1065
85 Go Yamamoto Japonia 13 -1066
  Marcel Strzinar Słowenia 13 -1066
87 Jan Bombek Słowenia 12 -1067
  Hektor Kapustik Słowacja 12 -1067
89 Andrew Urlaub USA 11 -1068
90 Kalle Heikkinen Finlandia 10 -1069
  Radek Rydl Czechy 10 -1069
92 Mathis Contamine Francja 9 -1070
93 Julijan Smid Austria 8 -1071
94 Tate Frantz USA 7 -1072
95 Ben Bayer Niemcy 6 -1073
  Jarkko Maatta Finlandia 6 -1073
97 Yanick Wasser Szwajcaria 5 -1074
  Felix Trunz Szwajcaria 5 -1074
99 Tomas Kuisma Finlandia 4 -1075
  Sander Vossan Eriksen Norwegia 4 -1075
101 Qiwu Song Chiny 3 -1076
102 Reruhi Shimizu Japonia 2 -1077
  Yumu Harada Japonia 2 -1077
  Wiktor Szozda Polska 2 -1077
105 Simon Steinbeisser Niemcy 1 -1078
  Filip Sakala Czechy 1 -1078
  Benedikt Holub Czechy 1 -1078
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 4701  
2 Austria Austria 4310 -391
3 Niemcy Niemcy 3464 -1237
4 Słowenia Słowenia 2294 -2407
5 Polska Polska 2150 -2551
6 Szwajcaria Szwajcaria 294 -4407
7 Finlandia Finlandia 265 -4436
8 Japonia Japonia 172 -4529
9 Ukraina Ukraina 136 -4565
10 Turcja Turcja 56 -4645
11 Francja Francja 47 -4654
12 Kanada Kanada 29 -4672
13 Estonia Estonia 28 -4673
14 USA USA 18 -4683
15 Czechy Czechy 12 -4689
  Słowacja Słowacja 12 -4689
17 Chiny Chiny 3 -4698
Wyniki konkursów
10.12.2022 Vikersund Norwegia HS-117
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
11.12.2022 Vikersund Norwegia HS-117
Zwycięzca: Philipp Raimund (Niemcy)
17.12.2022 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
18.12.2022 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Philipp Raimund (Niemcy)
27.12.2022 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Benjamin Oestvold (Norwegia)
28.12.2022 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Benjamin Oestvold (Norwegia)
07.01.2023 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Zak Mogel (Słowenia)
08.01.2023 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Fredrik Villumstad (Norwegia)
14.01.2023 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
15.01.2023 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
15.01.2023 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
21.01.2023 Eisenerz Austria HS-109
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
22.01.2023 Eisenerz Austria HS-109
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
11.02.2023 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
12.02.2023 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Yevhen Marusiak (Ukraina)
18.02.2023 Rena Norwegia HS-139
Zwycięzca: Benjamin Oestvold (Norwegia)
19.02.2023 Rena Norwegia HS-139
Zwycięzca: Benjamin Oestvold (Norwegia)
03.03.2023 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Felix Hoffmann (Niemcy)
04.03.2023 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Felix Hoffmann (Niemcy)
04.03.2023 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Benjamin Oestvold (Norwegia)
05.03.2023 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Benjamin Oestvold (Norwegia)
12.03.2023 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Clemens Leitner (Austria)
12.03.2023 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
18.03.2023 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Clemens Leitner (Austria)
19.03.2023 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Clemens Leitner (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich