Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
27.12.2022 - Engelberg (Szwajcaria) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Benjamin Oestvold Norwegia 133.5 138.0 294.3
2 Clemens Aigner Austria 133.5 136.5 293.2
3 Fredrik Villumstad Norwegia 135.5 136.0 289.5
4 Sondre Ringen Norwegia 131.5 135.0 286.7
5 Justin Lisso Niemcy 134.0 136.0 284.8
6 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 129.5 131.0 279.6
  Markus Mueller Austria 126.5 133.5 279.6
8 Felix Hoffmann Niemcy 127.0 134.5 277.5
9 Aleksander Zniszczoł Polska 130.0 131.0 276.4
10 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 133.0 131.0 274.4
11 Maximilian Steiner Austria 126.0 136.0 273.2
12 Rok Masle Słowenia 131.5 130.5 271.5
13 Francisco Moerth Austria 127.5 128.0 264.5
14 Klemens Murańka Polska 134.0 129.0 264.1
15 Maximilian Ortner Austria 129.5 130.5 264.0
16 Hannes Landerer Austria 131.5 128.5 261.2
17 Mark Hafnar Słowenia 123.0 125.0 259.4
18 Luca Roth Niemcy 131.0 128.0 257.3
19 Tilen Bartol Słowenia 133.0 125.0 256.7
20 Jarosław Krzak Polska 126.5 125.0 254.9
21 Maciej Kot Polska 129.5 124.5 254.8
22 Dominik Peter Szwajcaria 125.5 124.0 253.9
23 David Siegel Niemcy 131.5 124.0 250.9
24 Andrzej Stękała Polska 131.5 124.5 250.5
25 Martin Hamann Niemcy 120.0 127.0 249.9
26 Simon Spiewok Niemcy 125.5 120.5 246.2
27 Rok Oblak Słowenia 122.0 122.0 244.2
28 Finn Braun Niemcy 123.5 118.5 239.7
29 Zak Mogel Słowenia 136.0 112.5 238.7
30 Christian Roeste Solberg Norwegia 125.5 114.5 228.0
31 Matija Vidic Słowenia 126.0   111.3
32 Alessandro Batby Francja 119.5   110.0
33 Simon Ammann Szwajcaria 117.5   109.4
34 Killian Peier Szwajcaria 119.5   107.9
35 Yanick Wasser Szwajcaria 116.0   104.9
36 Elias Medwed Austria 120.0   102.4
37 Remo Imhof Szwajcaria 114.5   102.3
38 Mathis Contamine Francja 113.0   99.5
39 Filip Sakala Czechy 112.5   97.3
40 Klemens Joniak Polska 111.5   92.5
41 Benedikt Holub Czechy 109.0   90.6
42 Enzo Milesi Francja 108.0   87.8
43 Sandro Hauswirth Szwajcaria 107.0   82.7
44 David Rygl Czechy 105.0   80.9
45 Lean Niederberger Szwajcaria 104.0   80.4
46 Valentin Foubert Francja 100.0   75.2
  Heung Chul Choi Korea Pd. 103.5   75.2
48 Lars Kindlimann Szwajcaria 100.5   71.3
49 Kaimar Vagul Estonia 99.5   70.0
50 Krystof Hauser Czechy 88.5   46.3
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2022/2023

Puchar Kontynentalny 2022/2023

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich