Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
02.03.2024, godz. 15:30
Oberhof HS-100
FIS Cup
11.12.2022 - Vikersund (Norwegia) HS-117
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Philipp Raimund Niemcy 114.0 113.0 279.1
2 Sondre Ringen Norwegia 111.5 117.5 274.9
3 Benjamin Oestvold Norwegia 113.0 114.0 271.3
4 Jan Habdas Polska 118.0 115.0 265.5
5 Clemens Leitner Austria 107.5 115.5 261.3
  Clemens Aigner Austria 116.0 114.0 261.3
7 Fredrik Villumstad Norwegia 113.0 109.5 257.6
8 Anders Fannemel Norwegia 113.5 113.5 255.8
9 Zak Mogel Słowenia 111.5 113.0 251.9
10 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 110.0 113.0 249.8
11 Espen Jacobsen Norwegia 103.5 112.0 248.7
12 David Siegel Niemcy 113.0 110.5 247.2
13 Maximilian Ortner Austria 110.0 111.5 246.7
14 Luca Roth Niemcy 111.5 110.0 244.8
15 Thomas Lackner Austria 109.5 110.0 244.0
  Anders Haare Norwegia 109.0 111.5 244.0
17 Rok Masle Słowenia 109.5 111.5 243.5
18 Justin Lisso Niemcy 110.5 111.0 243.0
19 Christian Roeste Solberg Norwegia 111.0 110.0 242.0
20 Matija Vidic Słowenia 109.5 109.0 240.3
21 Tilen Bartol Słowenia 111.0 107.5 239.9
22 Klemens Murańka Polska 109.0 108.5 237.0
23 Niklas Bachlinger Austria 108.0 110.5 236.0
24 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 103.5 107.5 235.5
25 Andrzej Stękała Polska 107.0 105.0 233.0
26 Francisco Moerth Austria 107.0 107.0 231.5
27 Stefan Hula Polska 110.0 104.5 230.2
28 Patrik Vitez Słowenia 110.0 106.0 229.5
29 Alessandro Batby Francja 103.5 101.5 218.0
30 Maciej Kot Polska 109.5 100.5 217.0
31 Sander Vossan Eriksen Norwegia 106.5   111.4
  Remo Imhof Szwajcaria 107.0   111.4
33 Simon Spiewok Niemcy 108.0   110.7
34 Klemens Joniak Polska 102.5   105.9
35 Reruhi Shimizu Japonia 102.5   105.2
36 Robin Pedersen Norwegia 99.0   105.0
37 Shinnosuke Fujita Japonia 102.5   104.1
38 Muhammet Ali Bedir Turcja 102.5   103.4
39 Andrew Urlaub USA 103.0   102.9
40 Yuken Iwasa Japonia 100.5   102.7
41 Enzo Milesi Francja 102.0   102.6
  Erik Belshaw USA 103.0   102.6
43 Kalle Heikkinen Finlandia 102.5   101.5
44 Filip Sakala Czechy 100.5   101.1
45 Valentin Foubert Francja 100.0   100.7
46 David Rygl Czechy 101.5   100.6
47 Rikuta Watanabe Japonia 102.0   100.1
48 Henri Kavilo Finlandia 99.5   99.0
49 Mathis Contamine Francja 99.0   98.9
50 Arttu Pohjola Finlandia 101.0   98.1
51 Sergey Tkachenko Kazachstan 100.0   96.8
52 Finn Braun Niemcy 106.0   95.3
53 Sandro Hauswirth Szwajcaria 96.5   92.1
54 Jarosław Krzak Polska 97.5   91.6
55 Frantisek Lejsek Czechy 95.5   89.5
56 Kaimar Vagul Estonia 96.5   88.7
  Krystof Hauser Czechy 96.0   88.7
58 Lars Kindlimann Szwajcaria 96.0   87.2
59 Nikita Devyatkin Kazachstan 95.0   85.9
60 Eetu Merilainen Finlandia 94.5   84.5
61 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 93.5   81.6
62 Markkus Alter Estonia 91.0   81.4
63 Lean Niederberger Szwajcaria DNS   DNS
64 Marco Woergoetter Austria DSQ   DSQ
65 Ole Kristian Baarset Norwegia DSQ   DSQ
66 Rok Oblak Słowenia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2022/2023

Puchar Kontynentalny 2022/2023

Najbliższe zawody - szczegółowy program
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
09:00
PŚ Lahti
15:45
PŚ Lahti
17:00
PŚ Lahti
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
10:00
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
11:15
CoC Planica
konkurs ind.
14:30
PŚ Lahti
kwalifikacje M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
jutro
00:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 1. konkurs, HS 130
jutro
15:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 1. konkurs, HS 130
jutro
15:30
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
jutro
15:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + konkurs drużynowy, HS 130
jutro
15:55
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs drużynowy seria 1
jutro
16:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
17:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
jutro
17:25
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs drużynowy seria 2
jutro
18:00
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich