Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
18.12.2022 - Ruka (Finlandia) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Philipp Raimund Niemcy 143.0 147.0 320.6
2 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 140.5 142.5 287.0
3 Anders Fannemel Norwegia 136.5 136.0 279.9
4 Clemens Leitner Austria 144.0 132.5 279.1
5 Zak Mogel Słowenia 138.5 133.5 273.0
6 David Siegel Niemcy 133.5 133.5 266.5
7 Tilen Bartol Słowenia 131.5 124.0 246.8
8 Clemens Aigner Austria 132.0 119.0 245.6
9 Maximilian Ortner Austria 125.5 130.5 241.6
10 Maciej Kot Polska 122.0 133.5 240.0
11 Justin Lisso Niemcy 127.0 129.0 239.4
12 Eetu Nousiainen Finlandia 129.5 125.5 236.6
13 Vilho Palosaari Finlandia 130.0 122.5 234.4
14 Jan Habdas Polska 129.5 122.0 233.8
15 Fredrik Villumstad Norwegia 124.5 127.0 232.3
16 Stefan Hula Polska 124.0 125.5 227.9
17 Stefan Rainer Austria 121.0 124.5 224.1
18 Hannes Landerer Austria 123.0 125.0 223.6
19 Jarosław Krzak Polska 125.0 120.0 221.6
20 Muhammet Ali Bedir Turcja 128.0 119.0 219.2
21 Niklas Bachlinger Austria 121.0 118.0 217.7
22 Luca Roth Niemcy 119.0 124.5 216.8
23 Christian Roeste Solberg Norwegia 120.0 123.5 215.8
24 Elias Medwed Austria 132.0 107.5 213.4
25 Rok Oblak Słowenia 117.5 121.5 212.5
26 Matija Vidic Słowenia 116.0 119.0 202.1
27 Rok Masle Słowenia 128.5 106.0 196.3
28 Rikuta Watanabe Japonia 113.0 115.5 196.0
29 Reruhi Shimizu Japonia 115.5 109.5 184.0
30 Filip Sakala Czechy 116.0 91.5 145.6
31 Simon Spiewok Niemcy 117.0   94.5
32 Shinnosuke Fujita Japonia 113.5   91.7
33 Patrik Vitez Słowenia 114.5   90.3
34 Alessandro Batby Francja 111.5   89.7
35 Henri Kavilo Finlandia 110.5   88.6
36 Andrzej Stękała Polska 113.0   85.9
37 Klemens Joniak Polska 108.0   85.8
38 Jarkko Maatta Finlandia 109.0   85.3
39 Andrew Urlaub USA 106.0   84.0
40 Yuken Iwasa Japonia 109.0   83.1
  Finn Braun Niemcy 109.5   83.1
42 Klemens Murańka Polska 109.0   80.1
43 Valentin Foubert Francja 107.5   79.0
44 Mathis Contamine Francja 106.0   76.3
45 Markkus Alter Estonia 86.0   35.4
46 Kaimar Vagul Estonia 81.5   33.0
47 Nikita Devyatkin Kazachstan 75.0   20.5
48 Benjamin Oestvold Norwegia DSQ   DSQ
49 Sondre Ringen Norwegia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2022/2023

Puchar Kontynentalny 2022/2023

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich