Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 12.03.2023, Zakopane HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Benjamin Oestvold Norwegia 1055  
2 Sondre Ringen Norwegia 873 -182
3 Fredrik Villumstad Norwegia 859 -196
4 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 652 -403
5 Martin Hamann Niemcy 586 -469
6 Zak Mogel Słowenia 513 -542
7 Clemens Leitner Austria 507 -548
8 Anders Fannemel Norwegia 504 -551
9 Luca Roth Niemcy 500 -555
10 Justin Lisso Niemcy 483 -572
11 Felix Hoffmann Niemcy 479 -576
12 Markus Mueller Austria 469 -586
13 Maximilian Steiner Austria 401 -654
14 Rok Masle Słowenia 372 -683
15 Ulrich Wohlgenannt Austria 346 -709
16 Matija Vidic Słowenia 344 -711
17 Clemens Aigner Austria 337 -718
18 David Siegel Niemcy 330 -725
19 Tomasz Pilch Polska 296 -759
20 Philipp Aschenwald Austria 293 -762
21 Philipp Raimund Niemcy 280 -775
22 Tilen Bartol Słowenia 273 -782
23 Jakub Wolny Polska 264 -791
24 Pius Paschke Niemcy 252 -803
25 Francisco Moerth Austria 250 -805
26 Andrzej Stękała Polska 249 -806
27 Maximilian Ortner Austria 242 -813
28 Jan Habdas Polska 220 -835
29 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 168 -887
30 Stefan Rainer Austria 161 -894
31 Iver Olaussen Norwegia 156 -899
32 Maciej Kot Polska 155 -900
33 Klemens Murańka Polska 145 -910
34 Stefan Hula Polska 141 -914
35 Yevhen Marusiak Ukraina 136 -919
  Hannes Landerer Austria 136 -919
37 Rok Oblak Słowenia 126 -929
38 Aleksander Zniszczoł Polska 123 -932
39 Jernej Presecnik Słowenia 111 -944
40 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 110 -945
41 Remo Imhof Szwajcaria 105 -950
42 Eetu Nousiainen Finlandia 96 -959
43 Marco Woergoetter Austria 95 -960
44 Mark Hafnar Słowenia 93 -962
45 Dominik Peter Szwajcaria 88 -967
46 Kacper Juroszek Polska 86 -969
47 Markus Rupitsch Austria 81 -974
48 Killian Peier Szwajcaria 77 -978
49 Anders Haare Norwegia 73 -982
50 Niklas Bachlinger Austria 66 -989
51 Vilho Palosaari Finlandia 60 -995
52 Muhammet Ali Bedir Turcja 56 -999
53 Maksim Bartolj Słowenia 54 -1001
54 Finn Braun Niemcy 52 -1003
55 Jonas Schuster Austria 50 -1005
56 Patrik Vitez Słowenia 48 -1007
  Espen Jacobsen Norwegia 48 -1007
58 Christian Roeste Solberg Norwegia 45 -1010
59 Simon Spiewok Niemcy 44 -1011
  Taku Takeuchi Japonia 44 -1011
61 Elias Medwed Austria 43 -1012
62 Keiichi Sato Japonia 41 -1014
63 Klemens Joniak Polska 36 -1019
64 Soelve Jokerud Strand Norwegia 34 -1021
65 Jarosław Krzak Polska 33 -1022
66 Thomas Lackner Austria 30 -1025
67 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 29 -1026
68 Tomofumi Naito Japonia 28 -1027
  Artti Aigro Estonia 28 -1027
70 Rikuta Watanabe Japonia 24 -1031
71 Adam Niżnik Polska 23 -1032
  Enzo Milesi Francja 23 -1032
73 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 21 -1034
74 Yuken Iwasa Japonia 18 -1037
75 Alessandro Batby Francja 15 -1040
  Kacper Tomasiak Polska 15 -1040
77 Simon Ammann Szwajcaria 14 -1041
78 Marcel Strzinar Słowenia 13 -1042
79 Jan Bombek Słowenia 12 -1043
80 Andrew Urlaub USA 11 -1044
81 Kalle Heikkinen Finlandia 10 -1045
82 Maximilian Lienher Austria 9 -1046
83 Julijan Smid Austria 8 -1047
  Hektor Kapustik Słowacja 8 -1047
  Mathis Contamine Francja 8 -1047
86 Tate Frantz USA 7 -1048
  Radek Rydl Czechy 7 -1048
88 Ben Bayer Niemcy 6 -1049
  Jarkko Maatta Finlandia 6 -1049
90 Yanick Wasser Szwajcaria 5 -1050
91 Sander Vossan Eriksen Norwegia 4 -1051
92 Qiwu Song Chiny 3 -1052
93 Reruhi Shimizu Japonia 2 -1053
  Yumu Harada Japonia 2 -1053
95 Filip Sakala Czechy 1 -1054
  Benedikt Holub Czechy 1 -1054
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 4602  
2 Austria Austria 3524 -1078
3 Niemcy Niemcy 3012 -1590
4 Słowenia Słowenia 1959 -2643
5 Polska Polska 1786 -2816
6 Szwajcaria Szwajcaria 289 -4313
7 Finlandia Finlandia 172 -4430
8 Japonia Japonia 159 -4443
9 Ukraina Ukraina 136 -4466
10 Turcja Turcja 56 -4546
11 Francja Francja 46 -4556
12 Kanada Kanada 29 -4573
13 Estonia Estonia 28 -4574
14 USA USA 18 -4584
15 Czechy Czechy 9 -4593
16 Słowacja Słowacja 8 -4594
17 Chiny Chiny 3 -4599

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich