Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
08.01.2023 - Planica (Słowenia) HS-138
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Fredrik Villumstad Norwegia 136.0 141.0 285.0
2 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 130.5 137.0 275.0
3 Benjamin Oestvold Norwegia 135.0 128.5 273.8
4 Markus Mueller Austria 127.0 142.0 268.0
5 Rok Masle Słowenia 127.0 136.0 267.6
6 Sondre Ringen Norwegia 130.5 130.0 267.2
7 Clemens Aigner Austria 131.5 128.0 266.5
8 Aleksander Zniszczoł Polska 137.0 138.0 266.4
9 Jakub Wolny Polska 135.0 132.0 265.9
10 Zak Mogel Słowenia 128.5 134.0 260.1
11 Espen Jacobsen Norwegia 134.5 132.0 256.9
12 Rok Oblak Słowenia 130.5 129.0 252.1
13 Felix Hoffmann Niemcy 128.5 126.5 251.4
14 Maciej Kot Polska 133.0 131.0 249.5
15 Francisco Moerth Austria 129.5 123.0 248.7
16 Dominik Peter Szwajcaria 133.5 121.0 246.9
17 Eetu Nousiainen Finlandia 133.5 123.0 244.6
18 Andrzej Stękała Polska 132.0 129.0 244.0
  Marcel Strzinar Słowenia 127.0 114.0 244.0
20 Justin Lisso Niemcy 130.0 117.0 243.8
21 Mark Hafnar Słowenia 127.5 122.0 243.1
22 Killian Peier Szwajcaria 126.5 125.0 242.6
23 Martin Hamann Niemcy 129.0 124.0 242.3
24 Jan Bombek Słowenia 128.5 120.0 240.9
25 Matija Vidic Słowenia 131.0 120.0 239.2
26 Luca Roth Niemcy 133.0 121.5 238.9
27 Julijan Smid Austria 130.5 125.0 236.3
28 Patrik Vitez Słowenia 127.5 120.5 233.3
29 Christian Roeste Solberg Norwegia 122.0 111.0 218.8
30 Marco Woergoetter Austria 133.5 DSQ 129.3
31 Klemens Murańka Polska 125.0   119.6
32 Maksim Bartolj Słowenia 128.5   119.1
33 Benedikt Holub Czechy 127.0   116.9
34 Elias Medwed Austria 131.5   116.7
35 David Siegel Niemcy 124.0   116.3
36 Casey Larson USA 125.5   115.3
  Simon Spiewok Niemcy 119.5   115.3
38 Tilen Bartol Słowenia 126.0   113.7
39 Simon Ammann Szwajcaria 121.0   113.6
40 Finn Braun Niemcy 123.0   112.7
41 Hannes Landerer Austria 126.5   112.6
42 Enzo Milesi Francja 117.0   112.4
43 Jernej Presecnik Słowenia 123.5   111.5
44 Tate Frantz USA 116.0   110.2
45 Muhammet Ali Bedir Turcja 123.0   109.0
46 Remo Imhof Szwajcaria 120.0   108.4
47 Andrew Urlaub USA 126.5   107.4
48 Valentin Foubert Francja 112.5   107.2
49 Bor Pavlovcic Słowenia 119.0   106.8
50 Mathis Contamine Francja 123.5   106.3
51 Andrea Campregher Włochy 115.5   105.9
52 Kalle Heikkinen Finlandia 107.5   102.2
53 Henri Kavilo Finlandia 120.0   101.4
54 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 120.5   100.8
55 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 118.0   100.7
56 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 119.5   99.9
57 Daniel Andrei Cacina Rumunia 120.0   99.6
58 Frantisek Lejsek Czechy 117.5   96.1
59 Qiwu Song Chiny 113.0   94.9
60 David Rygl Czechy 116.5   93.7
61 Jules Chervet Francja 113.0   90.7
62 Andrei Feldorean Rumunia 116.0   88.9
63 Xiaoyang Zhou Chiny 116.5   87.1
64 Arttu Pohjola Finlandia 105.0   85.6
65 Kaimar Vagul Estonia 109.5   83.8
66 Honglin Zhu Chiny 114.5   82.4
67 Weijie Zhen Chiny 111.0   74.9
68 Bryce Kloc USA 92.0   54.3
69 Kevin Maltsev Estonia DNS   DNS
70 Kacper Juroszek Polska DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2022/2023

Puchar Kontynentalny 2022/2023

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Tobias Loeffler (1994)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich