Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
18.03.2023 - Lahti (Finlandia) HS-130
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Clemens Leitner Austria 120.0 130.5 255.8
2 Matija Vidic Słowenia 125.5 118.5 254.6
3 Martin Hamann Niemcy 122.5 116.0 247.9
4 Philipp Aschenwald Austria 123.0 108.5 240.6
5 Stephan Embacher Austria 127.5 117.0 239.6
6 Zak Mogel Słowenia 114.5 124.0 235.6
7 Markus Mueller Austria 112.0 121.5 228.3
8 Arttu Pohjola Finlandia 119.5 122.5 226.3
9 Tilen Bartol Słowenia 115.5 120.0 225.6
10 Jan Habdas Polska 117.0 119.5 225.2
11 Pius Paschke Niemcy 117.0 117.0 221.4
12 Tomasz Pilch Polska 115.5 113.5 216.3
13 Felix Hoffmann Niemcy 119.5 107.0 216.2
14 Jernej Presecnik Słowenia 120.0 114.5 212.7
15 Kacper Juroszek Polska 118.5 115.0 212.1
16 Louis Obersteiner Austria 118.5 107.0 211.5
17 Finn Braun Niemcy 110.0 119.5 211.3
18 Maciej Kot Polska 112.0 115.0 210.0
19 Mico Ahonen Finlandia 114.5 112.5 209.2
20 Luca Roth Niemcy 117.0 101.5 208.9
21 Maximilian Ortner Austria 115.0 112.5 208.8
22 Go Yamamoto Japonia 113.5 112.0 207.2
23 Kasperi Valto Finlandia 116.5 114.0 207.1
24 Jonas Schuster Austria 115.5 110.5 203.9
25 Klemens Murańka Polska 120.0 105.0 202.6
26 Vilho Palosaari Finlandia 108.0 117.0 201.1
27 Tomas Kuisma Finlandia 110.5 108.0 187.3
28 Simen Meen Haugeng Norwegia 122.5 91.0 180.1
29 Rok Oblak Słowenia 114.0 96.0 177.6
30 Adam Niżnik Polska 111.5 94.5 168.5
31 Fabian Oestvold Norwegia 109.0   87.8
32 Radek Rydl Czechy 107.0   87.4
33 Kevin Maltsev Estonia 106.0   85.9
34 Sergey Tkachenko Kazachstan 110.5   84.8
35 Klemens Joniak Polska 107.5   83.1
36 Henri Kavilo Finlandia 106.5   82.8
37 Jarkko Maatta Finlandia 106.0   82.7
38 Enzo Milesi Francja 105.5   82.2
39 Valentin Foubert Francja 105.0   81.1
40 Tuomas Meis Finlandia 103.5   77.2
41 Martin Tonby Opsahl Norwegia 103.5   77.1
42 Felix Trunz Szwajcaria 103.5   74.8
43 Patrik Vitez Słowenia 101.0   72.8
44 Alessandro Batby Francja 102.0   72.0
45 Simon Steinbeisser Niemcy 100.0   71.9
46 Fredrik Gran Norwegia 97.0   65.8
47 Nikita Devyatkin Kazachstan 94.5   59.0
48 Sebastian Schwarz Niemcy 91.0   55.6
49 Timi Heiskanen Finlandia 92.0   54.8
50 Juri Kesseli Szwajcaria 92.5   49.8
51 Tate Frantz USA 89.0   48.9
52 Markkus Alter Estonia 88.0   45.6
53 Andero Kapp Estonia 87.0   42.6
54 Boerge Hansen Utby Norwegia 82.0   36.2
55 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 81.0   31.2
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2022/2023

Puchar Kontynentalny 2022/2023

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich