Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 08.01.2023, Planica HS-138
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Benjamin Oestvold Norwegia 454  
2 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 404 -50
3 Sondre Ringen Norwegia 368 -86
4 Fredrik Villumstad Norwegia 353 -101
5 Clemens Aigner Austria 337 -117
6 Philipp Raimund Niemcy 280 -174
7 Zak Mogel Słowenia 228 -226
8 Anders Fannemel Norwegia 221 -233
9 Clemens Leitner Austria 205 -249
10 Justin Lisso Niemcy 168 -286
11 Markus Mueller Austria 150 -304
12 Rok Masle Słowenia 145 -309
13 David Siegel Niemcy 140 -314
14 Tilen Bartol Słowenia 138 -316
15 Maximilian Ortner Austria 132 -322
16 Aleksander Zniszczoł Polska 123 -331
17 Jan Habdas Polska 120 -334
18 Andrzej Stękała Polska 96 -358
  Eetu Nousiainen Finlandia 96 -358
20 Klemens Murańka Polska 94 -360
21 Luca Roth Niemcy 90 -364
22 Matija Vidic Słowenia 89 -365
23 Maciej Kot Polska 78 -376
24 Hannes Landerer Austria 75 -379
25 Rok Oblak Słowenia 70 -384
26 Felix Hoffmann Niemcy 68 -386
27 Vilho Palosaari Finlandia 60 -394
28 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 58 -396
  Francisco Moerth Austria 58 -396
30 Muhammet Ali Bedir Turcja 56 -398
31 Maximilian Steiner Austria 53 -401
32 Mark Hafnar Słowenia 51 -403
  Martin Hamann Niemcy 51 -403
34 Niklas Bachlinger Austria 50 -404
35 Stefan Hula Polska 48 -406
  Espen Jacobsen Norwegia 48 -406
37 Dominik Peter Szwajcaria 46 -408
38 Christian Roeste Solberg Norwegia 45 -409
39 Simon Spiewok Niemcy 43 -411
40 Jarosław Krzak Polska 33 -421
  Finn Braun Niemcy 33 -421
42 Maksim Bartolj Słowenia 32 -422
43 Jakub Wolny Polska 31 -423
  Elias Medwed Austria 31 -423
45 Thomas Lackner Austria 30 -424
46 Marco Woergoetter Austria 29 -425
47 Anders Haare Norwegia 26 -428
48 Stefan Rainer Austria 14 -440
  Simon Ammann Szwajcaria 14 -440
50 Marcel Strzinar Słowenia 13 -441
51 Rikuta Watanabe Japonia 12 -442
  Jan Bombek Słowenia 12 -442
53 Killian Peier Szwajcaria 9 -445
54 Julijan Smid Austria 8 -446
55 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 7 -447
56 Patrik Vitez Słowenia 6 -448
  Yuken Iwasa Japonia 6 -448
  Jarkko Maatta Finlandia 6 -448
59 Yanick Wasser Szwajcaria 5 -449
60 Sander Vossan Eriksen Norwegia 4 -450
61 Klemens Joniak Polska 3 -451
62 Alessandro Batby Francja 2 -452
  Remo Imhof Szwajcaria 2 -452
  Reruhi Shimizu Japonia 2 -452
65 Filip Sakala Czechy 1 -453
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1988  
2 Austria Austria 1172 -816
3 Niemcy Niemcy 873 -1115
4 Słowenia Słowenia 784 -1204
5 Polska Polska 626 -1362
6 Finlandia Finlandia 162 -1826
7 Szwajcaria Szwajcaria 76 -1912
8 Turcja Turcja 56 -1932
9 Japonia Japonia 20 -1968
10 Francja Francja 2 -1986
11 Czechy Czechy 1 -1987

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich