Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 28.12.2022, Engelberg HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Benjamin Oestvold Norwegia 314  
2 Sondre Ringen Norwegia 310 -4
3 Philipp Raimund Niemcy 280 -34
4 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 279 -35
5 Clemens Aigner Austria 265 -49
6 Anders Fannemel Norwegia 221 -93
7 Clemens Leitner Austria 205 -109
8 Fredrik Villumstad Norwegia 203 -111
9 Justin Lisso Niemcy 144 -170
10 Maximilian Ortner Austria 132 -182
11 David Siegel Niemcy 130 -184
12 Jan Habdas Polska 120 -194
13 Tilen Bartol Słowenia 118 -196
14 Zak Mogel Słowenia 102 -212
15 Eetu Nousiainen Finlandia 82 -232
16 Markus Mueller Austria 76 -238
17 Matija Vidic Słowenia 75 -239
  Hannes Landerer Austria 75 -239
19 Luca Roth Niemcy 74 -240
20 Klemens Murańka Polska 68 -246
21 Andrzej Stękała Polska 67 -247
22 Maciej Kot Polska 60 -254
  Vilho Palosaari Finlandia 60 -254
24 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 58 -256
25 Muhammet Ali Bedir Turcja 56 -258
26 Maximilian Steiner Austria 53 -261
27 Aleksander Zniszczoł Polska 51 -263
28 Niklas Bachlinger Austria 50 -264
29 Stefan Hula Polska 48 -266
30 Christian Roeste Solberg Norwegia 43 -271
31 Simon Spiewok Niemcy 42 -272
32 Rok Masle Słowenia 40 -274
33 Felix Hoffmann Niemcy 39 -275
34 Mark Hafnar Słowenia 38 -276
35 Francisco Moerth Austria 36 -278
36 Jarosław Krzak Polska 33 -281
37 Elias Medwed Austria 31 -283
38 Thomas Lackner Austria 30 -284
39 Anders Haare Norwegia 26 -288
  Rok Oblak Słowenia 26 -288
41 Espen Jacobsen Norwegia 24 -290
  Dominik Peter Szwajcaria 24 -290
43 Finn Braun Niemcy 21 -293
44 Stefan Rainer Austria 14 -300
  Martin Hamann Niemcy 14 -300
46 Marco Woergoetter Austria 13 -301
47 Rikuta Watanabe Japonia 12 -302
48 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 7 -307
49 Yuken Iwasa Japonia 6 -308
  Jarkko Maatta Finlandia 6 -308
51 Yanick Wasser Szwajcaria 5 -309
52 Sander Vossan Eriksen Norwegia 4 -310
53 Klemens Joniak Polska 3 -311
  Patrik Vitez Słowenia 3 -311
55 Alessandro Batby Francja 2 -312
  Remo Imhof Szwajcaria 2 -312
  Reruhi Shimizu Japonia 2 -312
58 Filip Sakala Czechy 1 -313
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1489  
2 Austria Austria 980 -509
3 Niemcy Niemcy 744 -745
4 Polska Polska 450 -1039
5 Słowenia Słowenia 402 -1087
6 Finlandia Finlandia 148 -1341
7 Turcja Turcja 56 -1433
8 Szwajcaria Szwajcaria 31 -1458
9 Japonia Japonia 20 -1469
10 Francja Francja 2 -1487
11 Czechy Czechy 1 -1488

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich