Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
10.12.2022 - Vikersund (Norwegia) HS-117
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Sondre Ringen Norwegia 114.0 118.0 297.4
2 Philipp Raimund Niemcy 112.0 122.0 294.7
3 Clemens Leitner Austria 115.5 117.0 287.9
4 Benjamin Oestvold Norwegia 112.0 112.5 287.6
5 Fredrik Villumstad Norwegia 112.5 119.0 284.0
6 Clemens Aigner Austria 108.0 115.5 281.8
7 Jan Habdas Polska 115.5 117.0 281.3
8 Niklas Bachlinger Austria 109.0 108.0 275.5
9 Anders Fannemel Norwegia 110.0 116.0 275.3
10 Matija Vidic Słowenia 113.5 112.5 272.6
11 Zak Mogel Słowenia 111.5 113.0 272.1
12 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 113.5 112.5 270.9
13 Andrzej Stękała Polska 113.0 113.0 270.6
14 Tilen Bartol Słowenia 109.5 112.0 269.5
15 Luca Roth Niemcy 110.0 112.0 269.2
16 Christian Roeste Solberg Norwegia 109.5 110.5 266.4
17 Thomas Lackner Austria 110.0 108.5 264.9
18 Marco Woergoetter Austria 109.0 109.5 263.1
19 Maximilian Ortner Austria 105.0 107.0 259.4
20 Justin Lisso Niemcy 114.5 108.5 258.9
21 Anders Haare Norwegia 108.5 108.0 258.8
22 David Siegel Niemcy 106.5 110.5 258.4
23 Francisco Moerth Austria 110.5 106.0 257.2
24 Rok Oblak Słowenia 110.5 106.5 257.1
25 Jarosław Krzak Polska 105.5 106.0 253.5
26 Stefan Hula Polska 109.5 105.0 252.9
27 Sander Vossan Eriksen Norwegia 101.0 105.0 251.1
28 Klemens Murańka Polska 108.0 107.0 251.0
29 Simon Spiewok Niemcy 109.0 100.0 238.5
30 Maciej Kot Polska 110.0 94.0 220.3
31 Rok Masle Słowenia 100.5   125.7
32 Finn Braun Niemcy 99.5   123.7
33 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 100.0   123.1
34 Muhammet Ali Bedir Turcja 99.0   122.9
35 Alessandro Batby Francja 102.0   122.3
  Ole Kristian Baarset Norwegia 99.0   122.3
37 Eetu Merilainen Finlandia 99.5   122.2
38 Arttu Pohjola Finlandia 99.0   121.7
  Kalle Heikkinen Finlandia 102.5   121.7
40 Reruhi Shimizu Japonia 98.5   121.6
41 Shinnosuke Fujita Japonia 97.5   120.8
42 Sergey Tkachenko Kazachstan 99.0   120.6
43 Patrik Vitez Słowenia 105.0   120.2
44 Erik Belshaw USA 103.0   119.5
45 Filip Sakala Czechy 97.0   118.3
46 David Rygl Czechy 97.0   117.9
47 Henri Kavilo Finlandia 101.0   114.8
  Mathis Contamine Francja 98.0   114.8
49 Yuken Iwasa Japonia 99.0   114.6
50 Remo Imhof Szwajcaria 96.0   112.9
51 Klemens Joniak Polska 96.0   112.6
52 Valentin Foubert Francja 93.0   112.5
53 Frantisek Lejsek Czechy 94.0   112.2
54 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 99.0   110.9
55 Kaimar Vagul Estonia 94.0   110.5
56 Rikuta Watanabe Japonia 92.5   110.4
57 Sandro Hauswirth Szwajcaria 96.0   108.5
58 Lean Niederberger Szwajcaria 92.0   106.0
59 Lars Kindlimann Szwajcaria 92.5   105.3
60 Jules Chervet Francja 92.0   103.1
61 Markkus Alter Estonia 89.5   102.7
62 Krystof Hauser Czechy 89.0   102.2
63 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 94.0   99.2
64 Nikita Devyatkin Kazachstan 91.5   98.6
65 Andrew Urlaub USA DSQ   DSQ
66 Robin Pedersen Norwegia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2022/2023

Puchar Kontynentalny 2022/2023

Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
22:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich