Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2011/2012
Period 2
29.11.2011   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90 przeniesione z 19.11
30.11.2011   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90 przeniesione z 20.11
13.12.2011   Ałmaty Kazachstan HS-140 K-125
14.12.2011   Ałmaty Kazachstan HS-140 K-125
17.12.2011   Erzurum Turcja HS-140 K-125
18.12.2011   Erzurum Turcja HS-140 K-125
Period 3
27.12.2011   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
28.12.2011   Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 4
07.01.2012   Kranj Słowenia HS-109 K-100 odwołane
08.01.2012   Kranj Słowenia HS-109 K-100 odwołane
14.01.2012 13:30 Neustadt Niemcy HS-142 K-125
15.01.2012 13:30 Neustadt Niemcy HS-142 K-125
20.01.2012 03:00 Sapporo Japonia HS-100 K-90
21.01.2012 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
22.01.2012 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
28.01.2012 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125
29.01.2012 11:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125
Period 5
04.02.2012 13:00 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
05.02.2012 12:30 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
12.02.2012 20:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120 odwołane
12.02.2012 20:00 Iron Mountain USA HS-133 K-120 za 11.02.2012
17.02.2012 18:30 Oslo Norwegia HS-134 K-120 za Iron Mountain
18.02.2012 18:30 Oslo Norwegia HS-134 K-120
19.02.2012 10:30 Oslo Norwegia HS-134 K-120
25.02.2012 17:00 Wisła Polska HS-134 K-120
26.02.2012 11:00 Wisła Polska HS-134 K-120
Period 6
03.03.2012 16:00 Val di Fiemme Włochy HS-134 K-120
04.03.2012 16:00 Val di Fiemme Włochy HS-134 K-120
10.03.2012 12:00 Kuopio Finlandia HS-127 K-120
11.03.2012 12:00 Kuopio Finlandia HS-127 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Stjernen Norwegia 1017  
2 Kenneth Gangnes Norwegia 899 -118
3 Michael Hayboeck Austria 834 -183
4 Ziga Mandl Słowenia 684 -333
5 Mitja Meznar Słowenia 606 -411
6 Tomaz Naglic Słowenia 597 -420
7 Wolfgang Loitzl Austria 570 -447
8 Robert Johansson Norwegia 559 -458
9 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 549 -468
10 Vegard Swensen Norwegia 542 -475
11 Atle Pedersen Roensen Norwegia 539 -478
12 Robert Hrgota Słowenia 485 -532
13 Stefan Kraft Austria 483 -534
14 Danny Queck Niemcy 456 -561
15 Manuel Fettner Austria 440 -577
16 Manuel Poppinger Austria 416 -601
17 Lukas Mueller Austria 378 -639
18 Felix Schoft Niemcy 356 -661
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 356 -661
20 Anders Fannemel Norwegia 341 -676
21 Aleksander Zniszczoł Polska 325 -692
22 Stefan Hula Polska 297 -720
  Marco Grigoli Szwajcaria 297 -720
24 Markus Eisenbichler Niemcy 296 -721
25 Nejc Dezman Słowenia 285 -732
26 David Winkler Niemcy 248 -769
27 Tomasz Byrt Polska 242 -775
28 Anze Lanisek Słowenia 227 -790
  Borek Sedlak Czechy 227 -790
30 Jaka Hvala Słowenia 220 -797
31 Simen Key Grimsrud Norwegia 213 -804
  Bartłomiej Kłusek Polska 213 -804
33 Daniel Wenig Niemcy 211 -806
34 Marinus Kraus Niemcy 207 -810
35 Antonin Hajek Czechy 202 -815
36 Kento Sakuyama Japonia 161 -856
37 Klemens Murańka Polska 157 -860
  Martin Cikl Czechy 157 -860
  Dejan Judez Słowenia 157 -860
40 David Unterberger Austria 156 -861
41 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 150 -867
42 Andraz Pograjc Słowenia 136 -881
43 Matjaz Pungertar Słowenia 130 -887
44 Krzysztof Miętus Polska 123 -894
45 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 122 -895
46 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 119 -898
47 Stefan Hayboeck Austria 116 -901
48 Stephan Leyhe Niemcy 115 -902
49 Rok Urbanc Słowenia 114 -903
50 Petr Chaadaev Rosja 110 -907
51 Sami Niemi Finlandia 107 -910
52 Primoz Pikl Słowenia 106 -911
53 Jan Maylaender Niemcy 103 -914
54 Reruhi Shimizu Japonia 94 -923
55 Peter Frenette USA 88 -929
56 Ilmir Hazetdinov Rosja 87 -930
57 Kenshiro Ito Japonia 85 -932
58 Kazuyoshi Funaki Japonia 82 -935
59 Ilja Rosliakov Rosja 78 -939
  Klaus Ovlien Engen Norwegia 78 -939
61 Maciej Kot Polska 77 -940
62 Olli Muotka Finlandia 76 -941
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 76 -941
64 Georg Späth Niemcy 75 -942
  Alexey Romashov Rosja 75 -942
66 Dawid Kubacki Polska 64 -953
67 Davide Bresadola Włochy 60 -957
68 Ossi-Pekka Valta Finlandia 58 -959
69 Alexander Sardyko Rosja 57 -960
  Jiri Mazoch Czechy 57 -960
71 Sho Suzuki Japonia 48 -969
72 Grzegorz Miętus Polska 46 -971
73 Jan Ziobro Polska 45 -972
74 Jakub Kot Polska 42 -975
75 Kazuya Yoshioka Japonia 41 -976
76 Tomas Zmoray Słowacja 39 -978
77 Jarkko Määttä Finlandia 36 -981
  Carl Nordin Szwecja 36 -981
  Janne Happonen Finlandia 36 -981
80 Mario Innauer Austria 34 -983
81 Thomas Lackner Austria 33 -984
  Tobias Bogner Niemcy 33 -984
83 Marcin Bachleda Polska 29 -988
  Kaarel Nurmsalu Estonia 29 -988
85 Christoph Stauder Austria 27 -990
86 Rok Zima Słowenia 26 -991
87 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 25 -992
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 25 -992
89 Vitaliy Shumbarets Ukraina 24 -993
  Anders Johnson USA 24 -993
  Espen Roee Norwegia 24 -993
92 Jere Kykkänen Finlandia 22 -995
93 Pius Paschke Niemcy 21 -996
  Georgiy Chervyakov Rosja 21 -996
95 Markus Eggenhofer Austria 20 -997
96 Florian Menz Niemcy 19 -998
97 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 18 -999
  Karl Geiger Niemcy 18 -999
99 Nicholas Alexander USA 17 -1000
100 Rok Justin Słowenia 16 -1001
101 Shuji Endo Japonia 15 -1002
102 Kalle Keituri Finlandia 14 -1003
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 14 -1003
104 Christian Friberg USA 13 -1004
105 Kimmo Yliriesto Finlandia 11 -1006
  Niklas Wangler Niemcy 11 -1006
  Daniel Andre Tande Norwegia 11 -1006
108 Andreas Wellinger Niemcy 10 -1007
109 Sami Heiskanen Finlandia 9 -1008
  David Viry Francja 9 -1008
  Nicolas Mayer Francja 9 -1008
  Michael Dreher Niemcy 9 -1008
113 Johan Martin Brandt Norwegia 8 -1009
  Vincent Descombes Sevoie Francja 8 -1009
115 Espen Enger Halvorsen Norwegia 7 -1010
  Takanobu Okabe Japonia 7 -1010
117 Elias Pfannenstill Austria 6 -1011
118 Radik Zhaparov Kazachstan 5 -1012
119 Pascal Egloff Szwajcaria 4 -1013
  Andrzej Zapotoczny Polska 4 -1013
  Nikolay Karpenko Kazachstan 4 -1013
122 Rafał ¦liż Polska 3 -1014
  Ondrej Vaculik Czechy 3 -1014
  Shusaku Hosoyama Japonia 3 -1014
  Clemens Aigner Austria 3 -1014
126 Daniel Huber Austria 2 -1015
  Vladomyr Hlyvka Ukraina 2 -1015
  Oddvar Ystgaard Norwegia 2 -1015
  Elias Tollinger Austria 2 -1015
130 Matic Kramarsic Słowenia 1 -1016
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 1 -1016
  Ulrich Wohlgenannt Austria 1 -1016
  Chris Lamb USA 1 -1016
  Tobias Loeffler Niemcy 1 -1016
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 5435  
2 Słowenia Słowenia 3790 -1645
3 Austria Austria 3521 -1914
4 Niemcy Niemcy 2189 -3246
5 Polska Polska 1667 -3768
6 Czechy Czechy 646 -4789
7 Japonia Japonia 536 -4899
8 Rosja Rosja 453 -4982
9 Szwajcaria Szwajcaria 377 -5058
10 Finlandia Finlandia 369 -5066
11 USA USA 143 -5292
12 Kanada Kanada 119 -5316
13 Włochy Włochy 60 -5375
14 Kazachstan Kazachstan 48 -5387
15 Słowacja Słowacja 39 -5396
16 Szwecja Szwecja 36 -5399
17 Estonia Estonia 29 -5406
18 Ukraina Ukraina 27 -5408
19 Francja Francja 26 -5409
Wyniki konkursów
28.11.2011 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
29.11.2011 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Vegard-Haukoe Sklett (Norwegia)
13.12.2011 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
14.12.2011 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
18.12.2011 Erzurum Turcja K-95
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
18.12.2011 Erzurum Turcja K-125
Zwycięzca: Atle Pedersen Roensen (Norwegia)
27.12.2011 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Kenneth Gangnes (Norwegia)
28.12.2011 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzcy: Wolfgang Loitzl (Austria) / Kenneth Gangnes (Norwegia)
14.01.2012 Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
15.01.2012 Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
20.01.2012 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
21.01.2012 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Felix Schoft (Niemcy)
22.01.2012 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
28.01.2012 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
29.01.2012 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
04.02.2012 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
05.02.2012 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
12.02.2012 Iron Mountain USA K-120
Zwycięzca: Marinus Kraus (Niemcy)
17.02.2012 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
18.02.2012 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
19.02.2012 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
25.02.2012 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
26.02.2012 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Marco Grigoli (Szwajcaria)
03.03.2012 Val di Fiemme Włochy K-120
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
04.03.2012 Val di Fiemme Włochy K-120
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
10.03.2012 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
11.03.2012 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Tobias Loeffler (1994)
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich