Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
Klasyfikacja po konkursie: 18.12.2011, Erzurum K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Hayboeck Austria 440  
2 Atle Pedersen Roensen Norwegia 310 -130
3 Kenneth Gangnes Norwegia 244 -196
4 Aleksander Zniszczoł Polska 177 -263
5 Andreas Stjernen Norwegia 176 -264
6 Mitja Meznar Słowenia 174 -266
7 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 150 -290
8 Ziga Mandl Słowenia 126 -314
9 Nejc Dezman Słowenia 123 -317
10 Danny Queck Niemcy 122 -318
11 Tomaz Naglic Słowenia 104 -336
12 Robert Hrgota Słowenia 97 -343
13 Daniel Wenig Niemcy 90 -350
14 Manuel Poppinger Austria 84 -356
15 Tomasz Byrt Polska 83 -357
16 Markus Eisenbichler Niemcy 82 -358
17 Vegard Swensen Norwegia 81 -359
18 Lukas Mueller Austria 73 -367
19 Sami Niemi Finlandia 71 -369
20 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 65 -375
21 Georg Späth Niemcy 63 -377
22 Stefan Kraft Austria 51 -389
23 David Winkler Niemcy 50 -390
24 Borek Sedlak Czechy 45 -395
25 Anders Fannemel Norwegia 44 -396
26 Reruhi Shimizu Japonia 41 -399
27 Bartłomiej Kłusek Polska 39 -401
28 Klemens Murańka Polska 36 -404
29 Grzegorz Miętus Polska 35 -405
30 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -411
31 Ilmir Hazetdinov Rosja 27 -413
  Ilja Rosliakov Rosja 27 -413
33 Stefan Hayboeck Austria 25 -415
34 Kaarel Nurmsalu Estonia 24 -416
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 24 -416
36 Christoph Stauder Austria 22 -418
37 Stephan Leyhe Niemcy 21 -419
  Georgiy Chervyakov Rosja 21 -419
39 Antonin Hajek Czechy 20 -420
  Kento Sakuyama Japonia 20 -420
41 David Unterberger Austria 14 -426
42 Jarkko Maatta Finlandia 12 -428
43 Marco Grigoli Szwajcaria 11 -429
44 Primoz Pikl Słowenia 9 -431
45 Michael Dreher Niemcy 7 -433
46 Rok Zima Słowenia 6 -434
  Carl Nordin Szwecja 6 -434
48 Nikolay Karpenko Kazachstan 4 -436
  Petr Chaadaev Rosja 4 -436
  Sami Heiskanen Finlandia 4 -436
51 Alexey Pchelintsev Kazachstan 2 -438
  Robert Johansson Norwegia 2 -438
53 Matic Kramarsic Słowenia 1 -439
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1072  
2 Austria Austria 709 -363
3 Słowenia Słowenia 640 -432
4 Niemcy Niemcy 435 -637
5 Polska Polska 370 -702
6 Japonia Japonia 90 -982
7 Finlandia Finlandia 87 -985
8 Rosja Rosja 79 -993
9 Czechy Czechy 65 -1007
10 Kazachstan Kazachstan 30 -1042
11 Estonia Estonia 24 -1048
12 Szwajcaria Szwajcaria 11 -1061
13 Szwecja Szwecja 6 -1066

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Oldrik van der Aalst (Holandia)
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
21:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
08:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
09:05
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
09:05
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
14:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
14:50
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich