TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
03.03.2012 - Val di Fiemme (Włochy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Wolfgang Loitzl Austria 127.5 128.0 259.4
2 Stefan Kraft Austria 129.5 123.0 253.0
3 Marco Grigoli Szwajcaria 123.0 125.5 244.3
4 Ziga Mandl Słowenia 126.0 122.0 242.9
5 Lukas Mueller Austria 125.0 122.5 241.5
6 Borek Sedlak Czechy 124.5 122.0 239.7
7 Bartłomiej Kłusek Polska 122.0 124.0 239.3
8 Robert Johansson Norwegia 126.5 121.0 237.0
9 Felix Schoft Niemcy 124.5 118.0 232.5
10 Robert Hrgota Słowenia 123.0 119.0 229.6
11 Daniel Wenig Niemcy 122.5 118.5 228.8
12 Stefan Hula Polska 126.0 115.0 227.8
13 Petr Chaadaev Rosja 121.0 119.5 225.4
14 Klaus Ovlien Engen Norwegia 119.0 121.0 223.5
15 Andraz Pograjc Słowenia 117.0 121.5 222.3
16 Danny Queck Niemcy 120.0 118.5 218.3
17 Dawid Kubacki Polska 117.0 119.0 217.8
18 David Unterberger Austria 121.0 114.0 216.5
19 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 129.5 118.0 216.0
20 Matjaz Pungertar Słowenia 115.0 120.5 215.9
21 Marinus Kraus Niemcy 118.5 116.5 215.0
22 Simen Key Grimsrud Norwegia 115.0 119.5 212.1
23 Gregor Deschwanden Szwajcaria 116.0 118.0 211.7
24 Martin Cikl Czechy 118.0 114.0 208.6
25 Atle Pedersen Roensen Norwegia 121.5 110.0 207.7
26 Rok Urbanc Słowenia 118.5 112.0 205.9
27 Tomaz Naglic Słowenia 121.5 107.5 203.7
28 Manuel Poppinger Austria 119.5 107.0 197.7
29 Espen Roee Norwegia 115.0 104.0 182.7
30 Tomasz Byrt Polska 122.0 DSQ 117.1
31 Vegard Swensen Norwegia 114.0   100.2
32 Stephan Leyhe Niemcy 113.5   99.3
33 Nicolas Mayer Francja 113.0   98.9
34 Primoz Pikl Słowenia 114.0   98.7
35 Antonin Hajek Czechy 113.0   98.4
36 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 113.5   97.8
37 Stefan Hayboeck Austria 111.5   96.2
38 Jan Maylaender Niemcy 112.0   96.1
39 Jan Ziobro Polska 111.0   95.3
40 Markus Eggenhofer Austria 111.0   94.8
41 Grzegorz Miętus Polska 109.5   92.1
42 Marcin Bachleda Polska 109.0   91.2
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 109.0   91.2
  Phillip Sjoeen Norwegia 109.0   91.2
45 Peter Frenette USA 109.0   89.7
46 Anders Johnson USA 108.0   89.4
47 Gauthier Airiau Francja 106.0   85.8
48 Miran Zupancic Słowenia 106.0   84.8
49 Elias Tollinger Austria 105.5   83.9
50 Nicholas Alexander USA 105.5   83.4
51 Roberto Dellasega Włochy 104.5   82.1
52 Federico Cecon Włochy 104.5   81.6
53 Christian Friberg USA 104.0   80.7
54 Alessio de Crignis Włochy 103.5   80.3
55 Alexandre Mabboux Francja 103.0   78.9
56 David Viry Francja 102.5   76.5
57 Diego Dellasega Włochy 100.5   73.9
58 Michael Lunardi Włochy 97.0   67.1
59 Marat Zhaparov Kazachstan 96.5   65.7
60 Patrik Lichy Słowacja 94.5   62.6
61 Zeno di Lenardo Włochy 88.0   48.9
62 Konstantin Sokolenko Kazachstan 85.0   44.5
63 Sabirzhan Muminov Kazachstan 78.0   25.4
64 Jiri Mazoch Czechy DNS   DNS
65 Tomas Zmoray Słowacja 115.0   DSQ
66 Stanislav Oshepkov Rosja 98.5   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2011/2012

Puchar Kontynentalny 2011/2012

Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
17 lutego 2019 (niedziela)
11:45
P¦ kobiet Oberstdorf
13:00
P¦ kobiet Oberstdorf
14:15
P¦ Willingen
15:15
P¦ Willingen
19 lutego 2019 (wtorek)
20:00
M¦ Seefeld
odprawa techniczna M
20 lutego 2019 (¶roda)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
18:00
M¦ Seefeld
ceremonia otwarcia
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »