Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
29.11.2011 - Rovaniemi (Finlandia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 95.5 97.0 255.0
2 Atle Pedersen Roensen Norwegia 96.0 95.5 252.0
3 Michael Hayboeck Austria 94.5 94.0 249.0
4 Kenneth Gangnes Norwegia 94.5 94.0 245.5
5 Borek Sedlak Czechy 93.5 92.0 238.5
6 Robert Hrgota Słowenia 92.0 92.5 237.0
  Andreas Stjernen Norwegia 92.0 92.5 237.0
8 Nejc Dezman Słowenia 89.0 95.0 234.0
9 Aleksander Zniszczoł Polska 89.5 93.5 231.5
10 Reruhi Shimizu Japonia 90.5 92.0 230.5
11 Lukas Mueller Austria 89.5 93.5 230.0
12 Stefan Kraft Austria 91.0 91.0 229.5
13 David Winkler Niemcy 90.0 92.0 229.0
14 Mitja Meznar Słowenia 91.0 91.5 228.5
15 Sami Niemi Finlandia 92.5 89.0 227.5
16 Georg Späth Niemcy 92.0 90.0 227.0
17 Kaarel Nurmsalu Estonia 90.5 91.0 226.0
18 Anders Fannemel Norwegia 89.5 91.0 225.0
  Vegard Swensen Norwegia 91.0 88.5 225.0
20 Marco Grigoli Szwajcaria 88.5 92.0 223.5
21 Ziga Mandl Słowenia 89.5 89.5 222.5
  Antonin Hajek Czechy 88.5 91.0 222.5
  Bartłomiej Kłusek Polska 90.0 89.0 222.5
24 Michael Dreher Niemcy 87.5 90.0 221.5
  Jarkko Määttä Finlandia 90.0 88.5 221.5
26 Manuel Poppinger Austria 90.0 88.5 221.0
27 Stephan Leyhe Niemcy 88.5 88.0 220.5
28 Kazuya Yoshioka Japonia 87.0 90.0 219.0
29 Tomaz Naglic Słowenia 87.5 89.5 218.5
30 Primoz Pikl Słowenia 88.5 88.5 215.0
31 Martin Cikl Czechy 87.0   106.0
  Klemens Murańka Polska 87.5   106.0
33 Robert Johansson Norwegia 87.5   104.5
  Seou Choi Korea Pd. 86.5   104.5
  Alexey Romashov Rosja 87.5   104.5
36 Ondrej Vaculik Czechy 87.5   104.0
  Tomasz Byrt Polska 86.5   104.0
38 Matic Kramarsic Słowenia 86.0   103.5
  Ilmir Hazetdinov Rosja 86.0   103.5
40 Markus Eisenbichler Niemcy 86.5   102.5
  Pascal Egloff Szwajcaria 85.5   102.5
  Danny Queck Niemcy 86.5   102.5
  Nikolay Karpenko Kazachstan 86.0   102.5
44 Gregor Deschwanden Szwajcaria 86.0   102.0
45 Florian Schabereiter Austria 85.5   100.5
46 Kimmo Yliriesto Finlandia 85.0   100.0
47 Ossi-Pekka Valta Finlandia 85.0   99.5
  Andrzej Zapotoczny Polska 85.0   99.5
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 84.0   99.5
50 Grzegorz Miętus Polska 84.5   99.0
  Sami Heiskanen Finlandia 85.0   99.0
52 Ronan Lamy Chappuis Francja 84.0   98.5
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 84.5   98.5
  Heung Chul Choi Korea Pd. 84.0   98.5
55 Veli-Matti Lindström Finlandia 84.0   97.0
  Christoph Stauder Austria 84.5   97.0
57 Hiroki Yamada Japonia 83.5   96.5
  Alexey Korolev Kazachstan 83.5   96.5
  Niklas Wangler Niemcy 83.0   96.5
60 Lauri Asikainen Finlandia 83.5   96.0
  Rok Zima Słowenia 83.5   96.0
62 Markus Schiffner Austria 82.5   94.5
63 Johannes Obermayr Austria 82.0   94.0
64 Yevgeniy Levkin Kazachstan 82.0   92.5
65 Chil-Ku Kang Korea Pd. 81.0   91.5
66 Mika Kulmala Finlandia 81.0   91.0
67 Radik Zhaparov Kazachstan 81.5   90.0
68 David Viry Francja 80.5   89.5
69 Illimar Paern Estonia 80.0   89.0
70 Antti Määttä Finlandia 80.0   88.0
71 Sebastian Klinga Finlandia 81.0   87.0
72 Alexandre Mabboux Francja 79.0   86.0
73 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 75.5   78.5
74 Kai Kovaljeff Finlandia 75.0   75.0
75 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 72.5   71.5
76 Jere Kykkänen Finlandia 73.5   70.0
77 Martti Nomme Estonia 70.5   63.0
78 Kento Sakuyama Japonia   DSQ DSQ
79 Daniel Wenig Niemcy   DSQ DSQ
80 Faik Yuksel Turcja   DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2011/2012

Puchar Kontynentalny 2011/2012

Kalendarium
Sandro Steiner
Najbliższe zawody
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
17:00
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
15 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Lillehammer
seria próbna M
09:30
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
13:00
CoC Lillehammer
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich