TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
29.11.2011 - Rovaniemi (Finlandia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 95.5 97.0 255.0
2 Atle Pedersen Roensen Norwegia 96.0 95.5 252.0
3 Michael Hayboeck Austria 94.5 94.0 249.0
4 Kenneth Gangnes Norwegia 94.5 94.0 245.5
5 Borek Sedlak Czechy 93.5 92.0 238.5
6 Robert Hrgota Słowenia 92.0 92.5 237.0
  Andreas Stjernen Norwegia 92.0 92.5 237.0
8 Nejc Dezman Słowenia 89.0 95.0 234.0
9 Aleksander Zniszczoł Polska 89.5 93.5 231.5
10 Reruhi Shimizu Japonia 90.5 92.0 230.5
11 Lukas Mueller Austria 89.5 93.5 230.0
12 Stefan Kraft Austria 91.0 91.0 229.5
13 David Winkler Niemcy 90.0 92.0 229.0
14 Mitja Meznar Słowenia 91.0 91.5 228.5
15 Sami Niemi Finlandia 92.5 89.0 227.5
16 Georg Späth Niemcy 92.0 90.0 227.0
17 Kaarel Nurmsalu Estonia 90.5 91.0 226.0
18 Anders Fannemel Norwegia 89.5 91.0 225.0
  Vegard Swensen Norwegia 91.0 88.5 225.0
20 Marco Grigoli Szwajcaria 88.5 92.0 223.5
21 Ziga Mandl Słowenia 89.5 89.5 222.5
  Antonin Hajek Czechy 88.5 91.0 222.5
  Bartłomiej Kłusek Polska 90.0 89.0 222.5
24 Michael Dreher Niemcy 87.5 90.0 221.5
  Jarkko Määttä Finlandia 90.0 88.5 221.5
26 Manuel Poppinger Austria 90.0 88.5 221.0
27 Stephan Leyhe Niemcy 88.5 88.0 220.5
28 Kazuya Yoshioka Japonia 87.0 90.0 219.0
29 Tomaz Naglic Słowenia 87.5 89.5 218.5
30 Primoz Pikl Słowenia 88.5 88.5 215.0
31 Martin Cikl Czechy 87.0   106.0
  Klemens Murańka Polska 87.5   106.0
33 Robert Johansson Norwegia 87.5   104.5
  Seou Choi Korea Pd. 86.5   104.5
  Alexey Romashov Rosja 87.5   104.5
36 Ondrej Vaculik Czechy 87.5   104.0
  Tomasz Byrt Polska 86.5   104.0
38 Matic Kramarsic Słowenia 86.0   103.5
  Ilmir Hazetdinov Rosja 86.0   103.5
40 Markus Eisenbichler Niemcy 86.5   102.5
  Pascal Egloff Szwajcaria 85.5   102.5
  Danny Queck Niemcy 86.5   102.5
  Nikolay Karpenko Kazachstan 86.0   102.5
44 Gregor Deschwanden Szwajcaria 86.0   102.0
45 Florian Schabereiter Austria 85.5   100.5
46 Kimmo Yliriesto Finlandia 85.0   100.0
47 Ossi-Pekka Valta Finlandia 85.0   99.5
  Andrzej Zapotoczny Polska 85.0   99.5
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 84.0   99.5
50 Grzegorz Miętus Polska 84.5   99.0
  Sami Heiskanen Finlandia 85.0   99.0
52 Ronan Lamy Chappuis Francja 84.0   98.5
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 84.5   98.5
  Heung Chul Choi Korea Pd. 84.0   98.5
55 Veli-Matti Lindström Finlandia 84.0   97.0
  Christoph Stauder Austria 84.5   97.0
57 Hiroki Yamada Japonia 83.5   96.5
  Alexey Korolev Kazachstan 83.5   96.5
  Niklas Wangler Niemcy 83.0   96.5
60 Lauri Asikainen Finlandia 83.5   96.0
  Rok Zima Słowenia 83.5   96.0
62 Markus Schiffner Austria 82.5   94.5
63 Johannes Obermayr Austria 82.0   94.0
64 Yevgeniy Levkin Kazachstan 82.0   92.5
65 Chil-Ku Kang Korea Pd. 81.0   91.5
66 Mika Kulmala Finlandia 81.0   91.0
67 Radik Zhaparov Kazachstan 81.5   90.0
68 David Viry Francja 80.5   89.5
69 Illimar Paern Estonia 80.0   89.0
70 Antti Määttä Finlandia 80.0   88.0
71 Sebastian Klinga Finlandia 81.0   87.0
72 Alexandre Mabboux Francja 79.0   86.0
73 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 75.5   78.5
74 Kai Kovaljeff Finlandia 75.0   75.0
75 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 72.5   71.5
76 Jere Kykkänen Finlandia 73.5   70.0
77 Martti Nomme Estonia 70.5   63.0
78 Kento Sakuyama Japonia   DSQ DSQ
79 Daniel Wenig Niemcy   DSQ DSQ
80 Faik Yuksel Turcja   DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2011/2012

Puchar Kontynentalny 2011/2012

Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
17 lutego 2019 (niedziela)
11:45
P¦ kobiet Oberstdorf
13:00
P¦ kobiet Oberstdorf
14:15
P¦ Willingen
15:15
P¦ Willingen
19 lutego 2019 (wtorek)
20:00
M¦ Seefeld
odprawa techniczna M
20 lutego 2019 (¶roda)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
18:00
M¦ Seefeld
ceremonia otwarcia
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »