Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
04.03.2012 - Val di Fiemme (Włochy) K-120

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Wolfgang Loitzl Austria 136.0 139.8
2 Lukas Mueller Austria 132.5 136.5
3 Bartłomiej Kłusek Polska 131.5 135.2
4 Ziga Mandl Słowenia 132.0 135.1
5 Felix Schoft Niemcy 130.5 134.4
6 Borek Sedlak Czechy 131.0 134.3
  Robert Johansson Norwegia 133.5 134.3
8 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 130.5 133.4
9 Marco Grigoli Szwajcaria 130.0 133.0
10 Tomasz Byrt Polska 129.0 131.7
11 Vegard Swensen Norwegia 126.5 125.7
12 Matjaz Pungertar Słowenia 126.0 124.8
  Manuel Poppinger Austria 126.0 124.8
14 Marinus Kraus Niemcy 125.5 123.9
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 125.5 123.9
16 Daniel Wenig Niemcy 125.5 123.4
17 Simen Key Grimsrud Norwegia 125.0 123.0
18 Tomaz Naglic Słowenia 124.5 122.1
19 Stefan Hula Polska 124.5 120.6
  Danny Queck Niemcy 127.0 120.6
21 Petr Chaadaev Rosja 124.0 119.7
22 David Unterberger Austria 123.0 119.4
23 Martin Cikl Czechy 123.5 118.8
24 Antonin Hajek Czechy 122.5 118.5
25 Stefan Kraft Austria 134.5 117.1
26 Primoz Pikl Słowenia 122.5 117.0
27 Klaus Ovlien Engen Norwegia 121.0 114.8
28 Dawid Kubacki Polska 120.5 114.4
29 Andraz Pograjc Słowenia 121.0 114.3
30 Yevgeniy Levkin Kazachstan 120.0 112.5
  Stefan Hayboeck Austria 120.0 112.5
32 Gregor Deschwanden Szwajcaria 119.5 111.6
33 Robert Hrgota Słowenia 130.0 111.0
34 Stephan Leyhe Niemcy 118.5 109.8
35 Roman Trofimov Rosja 118.5 109.3
36 Rok Urbanc Słowenia 119.0 109.2
37 Grzegorz Miętus Polska 117.5 107.0
38 Rok Zima Słowenia 117.5 106.5
39 Anders Johnson USA 116.5 105.7
40 Phillip Sjoeen Norwegia 116.5 104.7
41 Jan Ziobro Polska 115.5 103.9
42 Alexandre Mabboux Francja 116.0 103.3
43 Markus Eggenhofer Austria 115.0 102.5
44 Tomas Zmoray Słowacja 115.5 102.4
45 Peter Frenette USA 112.5 97.0
46 Jan Maylaender Niemcy 112.5 96.5
47 Roberto Dellasega Włochy 110.0 93.0
48 Nicholas Alexander USA 107.5 88.0
49 Marcin Bachleda Polska 107.0 85.6
50 Elias Tollinger Austria 106.5 85.2
51 Gauthier Airiau Francja 105.0 83.0
52 Christian Friberg USA 105.0 82.5
53 Federico Cecon Włochy 104.5 82.1
54 Diego Dellasega Włochy 104.5 81.6
55 Stanislav Oshepkov Rosja 103.5 79.8
56 Marat Zhaparov Kazachstan 103.5 78.3
57 Patrik Lichy Słowacja 102.5 76.0
58 Michael Lunardi Włochy 101.0 74.3
59 Konstantin Sokolenko Kazachstan 89.0 50.2
60 Alessio de Crignis Włochy 89.5 48.6
61 Zeno di Lenardo Włochy 87.0 46.6
62 Sabirzhan Muminov Kazachstan 86.5 45.2
63 Jiri Mazoch Czechy DNS DNS

« Puchar Kontynentalny 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2011/2012

Puchar Kontynentalny 2011/2012

Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
04:52
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
04:53
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
09:19
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
09:20
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:24
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:24
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
16:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
16:45
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich