Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
11.03.2012 - Kuopio (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Robert Johansson Norwegia 126.0 119.5 236.9
2 Kenneth Gangnes Norwegia 122.5 121.5 236.2
3 Stefan Kraft Austria 125.5 115.5 231.3
4 Wolfgang Loitzl Austria 123.0 115.0 225.9
5 Ziga Mandl Słowenia 120.5 116.5 223.1
6 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 123.5 113.0 216.2
7 Tomasz Byrt Polska 119.0 112.5 211.2
8 Anze Lanisek Słowenia 120.0 112.0 211.1
9 Manuel Poppinger Austria 116.5 113.5 207.0
10 Bartłomiej Kłusek Polska 121.0 109.0 204.0
11 Vegard Swensen Norwegia 113.5 114.0 203.5
12 Robert Hrgota Słowenia 117.5 109.5 200.6
13 Borek Sedlak Czechy 115.5 110.5 198.3
14 Karl Geiger Niemcy 122.0 103.0 195.5
15 Ossi-Pekka Valta Finlandia 114.0 110.0 194.7
16 Lukas Mueller Austria 114.0 109.0 194.4
17 Marinus Kraus Niemcy 109.0 113.5 193.0
18 Felix Schoft Niemcy 118.0 103.0 188.8
19 Stefan Hula Polska 117.0 103.0 186.5
20 Tomaz Naglic Słowenia 110.5 108.0 185.8
21 Klaus Ovlien Engen Norwegia 111.0 107.0 181.9
22 Simen Key Grimsrud Norwegia 119.0 97.5 181.2
23 Stefan Hayboeck Austria 108.5 106.0 177.1
24 Grzegorz Miętus Polska 109.0 105.5 175.6
25 Peter Frenette USA 109.5 105.5 175.5
26 David Winkler Niemcy 116.0 97.0 170.9
27 Danny Queck Niemcy 112.5 99.5 170.1
28 Petr Chaadaev Rosja 113.0 99.0 169.1
29 Jarkko Maatta Finlandia 111.5 96.5 162.4
30 Ulrich Wohlgenannt Austria 111.0 91.0 151.6
31 Sami Heiskanen Finlandia 109.5   90.6
32 Matjaz Pungertar Słowenia 107.5   88.5
33 Sami Niemi Finlandia 107.0   88.1
34 Andraz Pograjc Słowenia 107.5   87.5
35 Primoz Pikl Słowenia 107.0   87.1
36 Jan Ziobro Polska 105.5   84.9
37 Alexey Romashov Rosja 106.0   84.8
38 Dawid Kubacki Polska 105.0   84.5
39 David Unterberger Austria 104.5   82.1
40 Johan Martin Brandt Norwegia 102.5   77.5
41 Roman Trofimov Rosja 101.0   77.3
42 Atle Pedersen Roensen Norwegia 102.0   77.1
  Thomas Lackner Austria 102.0   77.1
44 Alexander Mitz Szwecja 102.0   76.6
45 Stephan Leyhe Niemcy 99.5   72.6
46 Marcin Bachleda Polska 99.5   71.6
  Anders Johnson USA 99.5   71.6
48 Carl Nordin Szwecja 99.5   71.1
49 Illimar Paern Estonia 97.0   67.1
50 Nicholas Alexander USA 95.5   60.9
51 Andrey Pachin Rosja 94.0   60.7
52 Rok Urbanc Słowenia 94.0   57.2
53 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 90.0   54.0
54 Martti Nomme Estonia 88.5   50.3
55 Rauno Loit Estonia 78.5   26.8

« Puchar Kontynentalny 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2011/2012

Puchar Kontynentalny 2011/2012

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
7 paĽdziernika 2022 (pi±tek)
00:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening M
21:00
CoC Lake Placid
seria próbna K
22:00
CoC Lake Placid
konkurs ind. K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
dzisiaj
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
jutro
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
jutro
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
jutro
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
jutro
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
jutro
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny, HS 140
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich