Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
5
6
7
8
11
12
13
14
15
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
wrzesień 2023
Najbliższe zawody
23.09.2023, godz. 12:00
Rasnov HS-97
LGP K ind.
15.01.2012 - Neustadt (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Manuel Fettner Austria 136.0 133.5 264.1
2 Antonin Hajek Czechy 132.5 131.0 249.8
3 Andreas Stjernen Norwegia 134.0 127.5 245.2
4 Stefan Hula Polska 129.5 131.5 244.3
5 David Winkler Niemcy 129.5 128.5 240.9
6 Dejan Judez Słowenia 134.0 127.5 240.2
7 Krzysztof Miętus Polska 130.0 128.5 238.8
8 Alexey Romashov Rosja 130.5 127.0 238.0
9 Danny Queck Niemcy 127.5 130.0 237.5
10 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 123.5 132.5 233.8
11 Andraz Pograjc Słowenia 126.5 128.5 232.5
12 Vegard Swensen Norwegia 131.5 122.5 231.7
13 Felix Schoft Niemcy 126.0 128.0 230.7
14 Tomaz Naglic Słowenia 127.0 126.5 230.3
15 Robert Hrgota Słowenia 126.5 128.5 228.5
16 Martin Cikl Czechy 122.5 131.0 228.3
17 Stephan Leyhe Niemcy 126.0 126.5 228.0
18 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 131.0 121.0 227.6
19 Ziga Mandl Słowenia 125.0 127.0 226.6
20 Kenshiro Ito Japonia 130.0 121.0 224.8
21 Mitja Meznar Słowenia 123.5 128.0 223.7
22 Jaka Hvala Słowenia 135.0 116.5 223.2
23 Stefan Kraft Austria 121.5 126.0 217.5
24 Kento Sakuyama Japonia 126.0 122.5 216.3
25 Lukas Mueller Austria 121.5 124.0 213.4
26 Gregor Deschwanden Szwajcaria 122.5 122.5 211.5
27 Sho Suzuki Japonia 126.5 115.0 205.7
28 Reruhi Shimizu Japonia 124.5 115.0 200.1
29 Michael Dreher Niemcy 122.5 116.5 199.7
30 David Unterberger Austria 122.0 115.0 196.1
31 Marcin Bachleda Polska 124.0 112.0 195.3
32 Mario Innauer Austria 121.5   103.7
33 Aleksander Zniszczoł Polska 121.0   103.3
  Roman Trofimov Rosja 121.0   103.3
35 Ilmir Hazetdinov Rosja 120.5   102.4
  Pascal Egloff Szwajcaria 120.5   102.4
37 Dawid Kubacki Polska 119.5   100.1
38 Tobias Bogner Niemcy 119.5   99.6
39 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 120.0   99.5
40 Ilja Rosliakov Rosja 119.0   99.2
41 Kevin Horlacher Niemcy 119.5   99.1
42 Matjaz Pungertar Słowenia 118.5   98.8
43 Bartłomiej Kłusek Polska 119.5   97.6
44 Manuel Poppinger Austria 118.0   97.4
45 Remus Tudor Rumunia 119.5   96.6
46 Marco Grigoli Szwajcaria 117.5   96.5
47 Vitaliy Shumbarets Ukraina 117.0   96.1
48 Tomas Zmoray Słowacja 117.5   96.0
49 Peter Frenette USA 117.0   94.1
50 Espen Roee Norwegia 117.5   93.5
51 Pascal Bodmer Niemcy 118.0   93.4
52 Jan Maylaender Niemcy 115.5   92.9
53 Marinus Kraus Niemcy 115.0   91.5
54 Ondrej Vaculik Czechy 115.0   91.0
55 Eric Mitchell Kanada 114.5   90.6
56 Tobias Lugert Niemcy 114.5   90.1
57 Robert Johansson Norwegia 115.0   87.5
58 Vojtech Stursa Czechy 112.5   86.5
59 Ronan Lamy Chappuis Francja 112.0   85.6
60 Felix Brodauf Niemcy 112.0   85.1
61 Nicholas Fairall USA 110.5   81.9
62 Thomas Diethart Austria 109.5   80.6
63 Jakub Kot Polska 108.5   79.3
64 Alexandre Mabboux Francja 109.0   79.2
65 Niklas Wangler Niemcy 108.5   78.3
66 Florian Menz Niemcy 107.5   76.5
67 Benjamin Raffort Francja 105.5   73.4
68 Michael Glasder USA 103.5   68.3
69 Matthew Rowley Kanada 100.5   63.4
70 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 100.5   62.4
71 Pascal Sommer Szwajcaria 101.5   61.7
72 Patrik Lichy Słowacja 97.5   57.5
73 Christoph Stauder Austria 115.0   0.0
  Tobias Loeffler Niemcy 110.0   0.0
  Anders Johnson USA 118.0   0.0
  Jonas Faller Niemcy 119.0   0.0

« Puchar Kontynentalny 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2011/2012

Puchar Kontynentalny 2011/2012

Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 września 2023 (piątek)
13:30
LGP Rasnov
odprawa techniczna K
15:30
LGP Rasnov
oficjalny trening K
17:00
LGP Rasnov
kwalifikacje K
20:30
LGP Rasnov
odprawa techniczna M
23 września 2023 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:00
LGP Rasnov
seria próbna K
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
12:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
12:00
LGP Rasnov
konkurs ind. K
14:00
LGP Rasnov
oficjalny trening M
15:00
LGP Rasnov
kwalifikacje M
16:15
LGP Rasnov
konkurs ind. M
24 września 2023 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
11:00
LGP Rasnov
kwalifikacje K
12:00
LGP Rasnov
konkurs ind. K
15:00
LGP Rasnov
kwalifikacje M
16:15
LGP Rasnov
konkurs ind. M
30 września 2023 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:45
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
30.9.2023
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
1.10.2023
15:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto jest największym objawieniem sezonu 2022/23?
Manuel Fettner
Daniel Tschofenig
Andreas Wellinger
Kristoffer Eriksen Sundal
Ren Nikaido
Yevhen Marusiak
Fatih Arda Ipcioglu
Alexandria Loutitt
Eva Pinkelnig
inny zawodnik/zawodniczka
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich