Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
04.02.2012 - Brotterode (Niemcy) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anders Fannemel Norwegia 120.0 114.5 269.1
2 Simen Key Grimsrud Norwegia 115.5 114.0 265.1
3 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 111.0 120.0 263.8
4 Stefan Kraft Austria 115.5 114.5 263.5
5 Michael Hayboeck Austria 111.5 117.0 263.3
6 Vegard Swensen Norwegia 112.0 113.0 255.5
7 Robert Hrgota Słowenia 115.0 110.5 255.4
8 Jan Maylaender Niemcy 109.5 113.0 252.0
9 Robert Johansson Norwegia 114.5 108.0 250.0
10 Antonin Hajek Czechy 113.5 108.5 249.6
11 Matjaz Pungertar Słowenia 110.0 113.0 249.4
12 Tomaz Naglic Słowenia 109.5 111.5 247.8
13 Mitja Meznar Słowenia 115.5 105.0 246.9
14 Rok Urbanc Słowenia 109.0 112.5 246.7
15 David Winkler Niemcy 113.0 107.0 246.0
16 Stefan Hayboeck Austria 111.5 108.5 244.5
17 Borek Sedlak Czechy 113.0 107.0 244.0
18 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 108.5 111.5 243.5
19 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 110.5 107.5 242.4
20 Lukas Mueller Austria 110.5 108.0 241.8
21 Marinus Kraus Niemcy 109.5 109.0 241.3
22 Ilja Rosliakov Rosja 115.0 104.5 239.1
  Espen Roee Norwegia 108.5 108.5 239.1
24 Markus Eggenhofer Austria 110.0 107.5 237.0
25 Roman Trofimov Rosja 112.0 102.0 233.7
26 Radik Zhaparov Kazachstan 109.0 106.0 232.0
27 Tomas Zmoray Słowacja 111.5 103.0 231.1
28 Jakub Kot Polska 108.5 103.5 228.6
29 Ilmir Hazetdinov Rosja 110.0 101.0 225.3
30 Dawid Kubacki Polska 108.5 101.5 224.0
31 Danny Queck Niemcy 110.0 99.5 223.1
32 Stefan Hula Polska 116.5 69.5 167.3
33 Martin Cikl Czechy 108.0   117.4
34 Markus Eisenbichler Niemcy 108.5   117.3
35 Cestmir Kozisek Czechy 107.5   116.5
36 Mario Innauer Austria 108.0   115.9
37 David Unterberger Austria 107.0   114.6
38 Primoz Pikl Słowenia 106.0   112.8
39 Stephan Leyhe Niemcy 105.5   112.4
40 Rok Zima Słowenia 105.0   112.0
41 Alexey Pchelintsev Kazachstan 106.0   111.8
  Jan Ziobro Polska 106.0   111.8
43 Elias Pfannenstill Austria 103.0   107.9
  Marat Zhaparov Kazachstan 103.0   107.9
45 Georg Späth Niemcy 105.0   107.5
46 Andraz Pograjc Słowenia 103.0   103.9
47 Andrzej Zapotoczny Polska 101.0   103.3
48 Yevgeniy Levkin Kazachstan 100.5   102.9
49 Alexey Romashov Rosja 102.0   101.1
50 Tobias Bogner Niemcy 99.0   100.2
  Łukasz Rutkowski Polska 99.0   100.2
52 Adrian Schuler Szwajcaria 99.5   99.6
53 Patrik Lichy Słowacja 96.5   94.2
54 Pascal Egloff Szwajcaria 96.0   92.8
55 Remus Tudor Rumunia DNS   DNS

« Puchar Kontynentalny 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2011/2012

Puchar Kontynentalny 2011/2012

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich