TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
13.12.2011 - Ałmaty (Kazachstan) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Michael Hayboeck Austria 133.5 138.0 270.7
2 Aleksander Zniszczoł Polska 131.0 132.0 253.4
3 Atle Pedersen Roensen Norwegia 133.5 137.0 246.4
4 Mitja Meznar Słowenia 127.0 134.0 245.8
5 Nejc Dezman Słowenia 126.5 131.5 242.4
6 Kenneth Gangnes Norwegia 127.0 129.5 236.2
7 Andreas Stjernen Norwegia 128.0 126.5 234.1
8 Ziga Mandl Słowenia 125.5 128.5 232.2
9 Tomaz Naglic Słowenia 122.0 129.0 229.3
10 Daniel Wenig Niemcy 121.5 132.5 227.7
11 Manuel Poppinger Austria 122.5 129.0 226.7
12 Lukas Mueller Austria 122.0 128.5 225.9
13 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 119.0 131.0 225.5
14 Robert Hrgota Słowenia 124.5 124.5 224.2
15 Christoph Stauder Austria 126.0 123.5 222.6
16 Tomasz Byrt Polska 119.5 129.0 221.8
17 Grzegorz Miętus Polska 121.0 128.0 220.2
18 Vegard Swensen Norwegia 120.5 126.0 217.2
19 Yevgeniy Levkin Kazachstan 117.0 128.0 217.0
20 Ilja Rosliakov Rosja 116.5 130.0 215.2
21 Klemens Murańka Polska 116.0 129.0 213.0
22 Stefan Hayboeck Austria 118.0 126.0 212.2
23 Markus Eisenbichler Niemcy 119.0 124.0 209.9
24 Georg Späth Niemcy 122.5 120.0 209.5
25 Rok Zima Słowenia 115.5 126.0 207.7
26 David Winkler Niemcy 118.5 124.5 207.4
27 Anders Fannemel Norwegia 116.0 126.0 206.6
28 Georgiy Chervyakov Rosja 116.5 123.5 205.0
29 Alexey Pchelintsev Kazachstan 119.0 117.0 197.8
30 Bartłomiej Kłusek Polska 119.5 117.0 195.2
31 David Unterberger Austria 113.5   90.8
32 Markus Eggenhofer Austria 114.0   90.7
33 Stephan Leyhe Niemcy 114.5   90.6
34 Sami Niemi Finlandia 113.5   90.3
35 Primoz Pikl Słowenia 113.5   88.3
36 Ilmir Hazetdinov Rosja 112.0   86.6
37 Danny Queck Niemcy 115.0   86.5
38 Robert Johansson Norwegia 111.5   85.7
39 Alexey Korolev Kazachstan 110.5   84.9
40 Nikolay Karpenko Kazachstan 110.5   83.9
41 Carl Nordin Szwecja 111.0   83.8
42 Kevin Horlacher Niemcy 110.5   78.9
43 Matic Kramarsic Słowenia 108.5   78.3
44 Rafał ¦liż Polska 109.0   78.2
45 Sabirzhan Muminov Kazachstan 107.0   76.6
46 Vitaliy Shumbarets Ukraina 108.0   75.9
47 Florian Schabereiter Austria 106.5   75.2
48 Radik Zhaparov Kazachstan 106.0   74.3
49 Ivan Karaulov Kazachstan 105.5   73.9
50 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 105.5   72.9
51 Jarkko Määttä Finlandia 105.0   72.5
52 Marat Zhaparov Kazachstan 104.5   71.1
53 Alexey Romashov Rosja 102.5   68.5
54 Konstantin Sokolenko Kazachstan 101.0   66.3
55 Michael Dreher Niemcy 99.5   62.6
56 Fredrik Balkasen Szwecja 99.0   61.2
57 Deyan Funtarov Bułgaria 87.0   36.1
58 Anton Kankenov Kazachstan 79.0   20.2

« Puchar Kontynentalny 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2011/2012

Puchar Kontynentalny 2011/2012

Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
17 lutego 2019 (niedziela)
11:45
P¦ kobiet Oberstdorf
13:00
P¦ kobiet Oberstdorf
14:15
P¦ Willingen
15:15
P¦ Willingen
19 lutego 2019 (wtorek)
20:00
M¦ Seefeld
odprawa techniczna M
20 lutego 2019 (¶roda)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
18:00
M¦ Seefeld
ceremonia otwarcia
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »