Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
18.12.2011 - Erzurum (Turcja) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Danny Queck Niemcy 107.0 103.5 272.0
2 Michael Hayboeck Austria 106.0 103.5 268.5
3 Atle Pedersen Roensen Norwegia 105.0 103.0 261.5
4 Mitja Meznar Słowenia 103.0 102.5 259.5
5 Andreas Stjernen Norwegia 102.0 102.5 257.5
  Kenneth Gangnes Norwegia 103.5 101.0 257.5
7 Tomasz Byrt Polska 102.0 102.5 256.5
8 Robert Hrgota Słowenia 102.0 100.5 252.0
  Aleksander Zniszczoł Polska 102.0 101.5 252.0
10 Daniel Wenig Niemcy 103.0 100.0 251.5
  Tomaz Naglic Słowenia 102.0 100.0 251.5
12 Nejc Dezman Słowenia 101.5 98.5 247.0
13 Manuel Poppinger Austria 100.5 100.0 245.5
14 David Winkler Niemcy 100.5 98.0 243.0
15 Klemens Murańka Polska 101.5 97.0 242.0
16 Anders Fannemel Norwegia 101.0 96.0 241.0
17 Markus Eisenbichler Niemcy 101.0 95.5 239.0
18 Georg Späth Niemcy 99.5 96.0 238.0
19 David Unterberger Austria 96.5 99.0 237.0
20 Lukas Mueller Austria 100.0 95.5 236.5
21 Antonin Hajek Czechy 97.0 97.0 232.5
22 Sami Niemi Finlandia 96.5 96.0 230.5
23 Grzegorz Miętus Polska 97.0 95.5 230.0
  Vegard Swensen Norwegia 94.5 98.0 230.0
25 Carl Nordin Szwecja 97.5 94.5 229.0
  Stefan Hayboeck Austria 98.5 94.0 229.0
27 Ziga Mandl Słowenia 97.0 95.0 228.5
28 Bartłomiej Kłusek Polska 95.5 96.5 228.0
29 Robert Johansson Norwegia 94.5 96.0 226.5
30 Stephan Leyhe Niemcy 99.0 91.5 225.0
31 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 94.0   110.0
32 Rok Zima Słowenia 93.5   109.0
33 Markus Eggenhofer Austria 93.0   108.5
  Christoph Stauder Austria 93.5   108.5
35 Kevin Horlacher Niemcy 94.0   108.0
  Martin Cikl Czechy 93.5   108.0
37 Ondrej Vaculik Czechy 93.0   107.0
38 Seou Choi Korea Pd. 92.5   106.0
39 Primoz Pikl Słowenia 93.0   102.0
  Jarkko Maatta Finlandia 90.5   102.0
41 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 90.0   100.5
42 Vitaliy Shumbarets Ukraina 90.0   100.0
  Michael Dreher Niemcy 89.5   100.0
44 Florian Schabereiter Austria 90.0   99.5
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 89.5   99.5
46 Matjaz Pungertar Słowenia 89.0   98.5
47 Remus Tudor Rumunia 88.5   96.5
  Rafał ¦liż Polska 88.5   96.5
49 Fredrik Balkasen Szwecja 87.5   95.5
  Illimar Paern Estonia 88.0   95.5
51 Jiri Mazoch Czechy 96.0   93.5
52 Sorin Iulian Pitea Rumunia 84.0   86.5
53 Robert Valentin Tatu Rumunia 80.0   77.5
54 Eduard Torok Rumunia 79.0   74.0
55 Faik Yuksel Turcja 76.0   70.5
56 Deyan Funtarov Bułgaria 77.0   69.0
57 Patrik Lichy Słowacja DNS   DNS

« Puchar Kontynentalny 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2011/2012

Puchar Kontynentalny 2011/2012

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich