Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 28.01.2012, Bischofshofen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Stjernen Norwegia 637  
2 Michael Hayboeck Austria 542 -95
3 Kenneth Gangnes Norwegia 473 -164
4 Atle Pedersen Roensen Norwegia 410 -227
5 Ziga Mandl Słowenia 336 -301
6 Robert Hrgota Słowenia 328 -309
  Tomaz Naglic Słowenia 328 -309
8 Mitja Meznar Słowenia 311 -326
9 Manuel Fettner Austria 290 -347
10 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 253 -384
  Nejc Dezman Słowenia 253 -384
12 Aleksander Zniszczoł Polska 245 -392
13 Danny Queck Niemcy 243 -394
14 Vegard Swensen Norwegia 226 -411
15 Felix Schoft Niemcy 222 -415
16 David Winkler Niemcy 190 -447
17 Stefan Kraft Austria 182 -455
18 Jaka Hvala Słowenia 180 -457
19 Manuel Poppinger Austria 173 -464
20 Tomasz Byrt Polska 163 -474
21 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 162 -475
22 Anders Fannemel Norwegia 161 -476
  Kento Sakuyama Japonia 161 -476
24 Wolfgang Loitzl Austria 160 -477
25 Dejan Judez Słowenia 157 -480
26 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 150 -487
27 Lukas Mueller Austria 147 -490
28 Antonin Hajek Czechy 137 -500
29 Stefan Hula Polska 130 -507
30 Krzysztof Miętus Polska 123 -514
31 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 119 -518
32 Daniel Wenig Niemcy 115 -522
33 David Unterberger Austria 105 -532
34 Klemens Murańka Polska 97 -540
35 Reruhi Shimizu Japonia 94 -543
36 Stephan Leyhe Niemcy 93 -544
37 Markus Eisenbichler Niemcy 89 -548
38 Andraz Pograjc Słowenia 86 -551
39 Kenshiro Ito Japonia 85 -552
40 Robert Johansson Norwegia 84 -553
41 Marco Grigoli Szwajcaria 82 -555
  Kazuyoshi Funaki Japonia 82 -555
43 Maciej Kot Polska 77 -560
44 Olli Muotka Finlandia 76 -561
45 Georg Späth Niemcy 75 -562
46 Sami Niemi Finlandia 74 -563
47 Primoz Pikl Słowenia 63 -574
  Bartłomiej Kłusek Polska 63 -574
49 Davide Bresadola Włochy 60 -577
50 Borek Sedlak Czechy 58 -579
51 Martin Cikl Czechy 56 -581
52 Gregor Deschwanden Szwajcaria 54 -583
53 Alexey Romashov Rosja 49 -588
54 Sho Suzuki Japonia 48 -589
55 Anze Lanisek Słowenia 45 -592
56 Alexander Sardyko Rosja 42 -595
57 Kazuya Yoshioka Japonia 41 -596
58 Ilja Rosliakov Rosja 39 -598
59 Ilmir Hazetdinov Rosja 38 -599
  Stefan Hayboeck Austria 38 -599
61 Matjaz Pungertar Słowenia 36 -601
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 36 -601
63 Grzegorz Miętus Polska 35 -602
64 Jan Maylaender Niemcy 33 -604
  Tobias Bogner Niemcy 33 -604
66 Kaarel Nurmsalu Estonia 29 -608
67 Mario Innauer Austria 28 -609
68 Simen Key Grimsrud Norwegia 26 -611
69 Yevgeniy Levkin Kazachstan 24 -613
70 Christoph Stauder Austria 22 -615
71 Georgiy Chervyakov Rosja 21 -616
72 Rok Justin Słowenia 16 -621
  Peter Frenette USA 16 -621
74 Shuji Endo Japonia 15 -622
75 Carl Nordin Szwecja 13 -624
76 Jarkko Maatta Finlandia 12 -625
77 Petr Chaadaev Rosja 11 -626
  Espen Roee Norwegia 11 -626
79 Sami Heiskanen Finlandia 9 -628
  David Viry Francja 9 -628
  Nicolas Mayer Francja 9 -628
  Michael Dreher Niemcy 9 -628
83 Johan Martin Brandt Norwegia 8 -629
84 Takanobu Okabe Japonia 7 -630
85 Rok Zima Słowenia 6 -631
86 Tomas Zmoray Słowacja 4 -633
  Pascal Egloff Szwajcaria 4 -633
  Vincent Descombes Sevoie Francja 4 -633
  Nikolay Karpenko Kazachstan 4 -633
  Marinus Kraus Niemcy 4 -633
91 Shusaku Hosoyama Japonia 3 -634
92 Rafał ¦liż Polska 2 -635
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 2 -635
94 Chris Lamb USA 1 -636
  Tobias Loeffler Niemcy 1 -636
  Matic Kramarsic Słowenia 1 -636
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 1 -636
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 2637  
2 Słowenia Słowenia 2146 -491
3 Austria Austria 1687 -950
4 Niemcy Niemcy 1107 -1530
5 Polska Polska 935 -1702
6 Japonia Japonia 536 -2101
7 Czechy Czechy 251 -2386
8 Rosja Rosja 200 -2437
9 Finlandia Finlandia 171 -2466
10 Szwajcaria Szwajcaria 140 -2497
11 Kanada Kanada 119 -2518
12 Włochy Włochy 60 -2577
13 Kazachstan Kazachstan 30 -2607
14 Estonia Estonia 29 -2608
15 Francja Francja 22 -2615
16 USA USA 17 -2620
17 Szwecja Szwecja 13 -2624
18 Słowacja Słowacja 4 -2633
19 Ukraina Ukraina 1 -2636

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich