Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2022/2023
Period 1
12.08.2022 16:30 Frenstat Czechy HS-106
13.08.2022 10:00 Frenstat Czechy HS-106
20.08.2022 16:00 Szczyrk Polska HS-107
21.08.2022 14:00 Szczyrk Polska HS-107
27.08.2022 18:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
28.08.2022 09:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
02.09.2022 18:30 Kranj Słowenia HS-109
03.09.2022 09:45 Kranj Słowenia HS-109
Period 2
10.09.2022 12:45 Villach Austria HS-98
11.09.2022 09:15 Villach Austria HS-98
Period 3
03.12.2022   Falun Szwecja HS-100 odwołany
04.12.2022   Falun Szwecja HS-100 odwołany
16.12.2022 12:40 Notodden Norwegia HS-98
17.12.2022 14:00 Notodden Norwegia HS-98
Period 4
07.01.2023 16:30 Zakopane Polska HS-134
08.01.2023 09:30 Zakopane Polska HS-134
Period 6
11.02.2023   Szczyrk Polska HS-104
12.02.2023   Szczyrk Polska HS-104
18.02.2023   Villach Austria HS-98
19.02.2023   Villach Austria HS-98
Period 7
04.03.2023   Oberhof Niemcy HS-100
05.03.2023   Oberhof Niemcy HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janni Reisenauer Austria 450  
2 Maximilian Lienher Austria 379 -71
3 Clemens Leitner Austria 364 -86
4 Rok Oblak Słowenia 323 -127
5 Niklas Bachlinger Austria 316 -134
6 Jernej Presecnik Słowenia 298 -152
7 Eric Fuchs Niemcy 292 -158
8 Maksim Bartolj Słowenia 289 -161
9 Francesco Cecon Włochy 281 -169
10 Matija Vidic Słowenia 264 -186
11 Markus Rupitsch Austria 211 -239
12 Mika Schwann Austria 199 -251
13 Giovanni Bresadola Włochy 197 -253
14 Alex Insam Włochy 158 -292
15 Marco Woergoetter Austria 150 -300
16 Andre Fussenegger Austria 132 -318
  Tomasz Pilch Polska 132 -318
18 Marcin Wróbel Polska 129 -321
19 Klemens Joniak Polska 128 -322
20 Jonas Schuster Austria 122 -328
21 Lovro Kos Słowenia 120 -330
22 Marcel Strzinar Słowenia 102 -348
23 Anze Lanisek Słowenia 100 -350
24 Stefan Rainer Austria 99 -351
25 Finn Braun Niemcy 85 -365
26 Alessandro Batby Francja 81 -369
27 Adam Niżnik Polska 68 -382
28 Simon Spiewok Niemcy 67 -383
29 Radek Rydl Czechy 65 -385
30 Szymon Jojko Polska 63 -387
31 David Siegel Niemcy 62 -388
  Julijan Smid Austria 62 -388
33 Niko Kytosaho Finlandia 54 -396
  Kevin Maltsev Estonia 54 -396
35 Simon Steinbeisser Niemcy 53 -397
36 Mark Hafnar Słowenia 52 -398
37 Wiktor Szozda Polska 49 -401
38 Peter Resinger Austria 48 -402
39 Marcel Rep Słowenia 47 -403
40 Louis Obersteiner Austria 46 -404
41 Michael Hofer-Zauner Austria 44 -406
42 Timon-Pascal Kahofer Austria 43 -407
43 Andrea Campregher Włochy 41 -409
44 Frantisek Lejsek Czechy 40 -410
  Szymon Zapotoczny Polska 40 -410
  Luca Geyer Niemcy 40 -410
47 Eetu Nousiainen Finlandia 38 -412
48 Sandro Hauswirth Szwajcaria 36 -414
49 Dominik Peter Szwajcaria 35 -415
50 Lean Niederberger Szwajcaria 34 -416
51 Elias Medwed Austria 32 -418
  Timi Zajc Słowenia 32 -418
53 Asahi Sakano Japonia 30 -420
54 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 29 -421
  Espen Jacobsen Norwegia 29 -421
56 Antti Aalto Finlandia 27 -423
  Mathis Contamine Francja 27 -423
  Gorazd Zavrsnik Słowenia 27 -423
59 Lars Kindlimann Szwajcaria 25 -425
60 Rentaro Nishida Japonia 23 -427
61 David Haagen Austria 22 -428
  Jarosław Krzak Polska 22 -428
63 Yanick Wasser Szwajcaria 20 -430
  Stephan Embacher Austria 20 -430
65 Hannes Landerer Austria 18 -432
  Emanuel Schmid Niemcy 18 -432
67 Taj Ekart Słowenia 16 -434
68 Benedikt Holub Czechy 15 -435
  Tomas Portyk Czechy 15 -435
  Tymoteusz Amilkiewicz Polska 15 -435
71 Remo Imhof Szwajcaria 14 -436
72 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 12 -438
  Valentin Foubert Francja 12 -438
  Jannik Faisst Niemcy 12 -438
75 Daniel Andrei Cacina Rumunia 10 -440
  Adrian Tittel Niemcy 10 -440
77 Frantisek Holik Czechy 9 -441
  Raffael Zimmermann Austria 9 -441
79 Kaimar Vagul Estonia 8 -442
80 Jan Bombek Słowenia 7 -443
  Juri Kesseli Szwajcaria 7 -443
  Jules Chervet Francja 7 -443
  Daniel Skarka Czechy 7 -443
84 Sebastian Schwarz Niemcy 4 -446
  Andrei Feldorean Rumunia 4 -446
  Elia Ernst Austria 4 -446
87 Matija Stemberger Słowenia 3 -447
  Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 3 -447
89 Krzysztof Kieta Polska 2 -448
  Nik Gostisa Lah Słowenia 2 -448
  David Rygl Czechy 2 -448
  Masaki Nakamura Japonia 2 -448
93 Jakub Wisełka Polska 1 -449
  Eetu Merilainen Finlandia 1 -449
  Teodor Igor Herbstritt Słowenia 1 -449
  Marius Sieber Szwajcaria 1 -449
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2770  
2 Słowenia Słowenia 1683 -1087
3 Włochy Włochy 677 -2093
4 Polska Polska 649 -2121
5 Niemcy Niemcy 643 -2127
6 Szwajcaria Szwajcaria 172 -2598
7 Czechy Czechy 153 -2617
8 Francja Francja 127 -2643
9 Finlandia Finlandia 120 -2650
10 Estonia Estonia 62 -2708
11 Japonia Japonia 55 -2715
12 Kanada Kanada 29 -2741
  Norwegia Norwegia 29 -2741
14 Rumunia Rumunia 14 -2756
15 Ukraina Ukraina 12 -2758
16 Kazachstan Kazachstan 3 -2767
Wyniki konkursów
12.08.2022 Frenstat Czechy HS-106
Zwycięzca: Eric Fuchs (Niemcy)
13.08.2022 Frenstat Czechy HS-106
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
20.08.2022 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Niklas Bachlinger (Austria)
21.08.2022 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Maximilian Lienher (Austria)
27.08.2022 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: Marco Woergoetter (Austria)
28.08.2022 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: Jonas Schuster (Austria)
02.09.2022 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
03.09.2022 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
10.09.2022 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
11.09.2022 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Francesco Cecon (Włochy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2022/2023

FIS Cup 2022/2023

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
07:14
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:14
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:54
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
dzisiaj
08:55
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
dzisiaj
11:15
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee Neustadt - studio sport
dzisiaj
11:15
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + konkurs drużyn mieszanych
dzisiaj
11:30
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | 1. konkurs mikstów
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
59%
Stefan Kraft
9%
Kamil Stoch
7%
Halvor Egner Granerud
6%
Ryoyu Kobayashi
4%
Anze Lanisek
4%
Piotr Żyła
3%
Marius Lindvik
2%
inny skoczek
2%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Daniel Andre Tande
1%
Markus Eisenbichler
1%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich