Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 27.08.2022, Einsiedeln HS-117
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janni Reisenauer Austria 300  
2 Eric Fuchs Niemcy 292 -8
3 Niklas Bachlinger Austria 246 -54
4 Maximilian Lienher Austria 243 -57
5 Mika Schwann Austria 162 -138
6 Maksim Bartolj Słowenia 161 -139
7 Clemens Leitner Austria 150 -150
8 Rok Oblak Słowenia 126 -174
9 Giovanni Bresadola Włochy 125 -175
10 Andre Fussenegger Austria 114 -186
11 Jernej Presecnik Słowenia 113 -187
12 Marco Woergoetter Austria 100 -200
13 Matija Vidic Słowenia 97 -203
14 Marcin Wróbel Polska 77 -223
15 Alex Insam Włochy 68 -232
16 Klemens Joniak Polska 66 -234
17 Marcel Strzinar Słowenia 65 -235
  Radek Rydl Czechy 65 -235
19 Francesco Cecon Włochy 63 -237
20 Finn Braun Niemcy 58 -242
21 Mark Hafnar Słowenia 50 -250
22 Louis Obersteiner Austria 46 -254
23 Simon Steinbeisser Niemcy 45 -255
24 Adam Niżnik Polska 44 -256
25 Timon-Pascal Kahofer Austria 43 -257
26 Markus Rupitsch Austria 40 -260
27 Szymon Jojko Polska 38 -262
28 Alessandro Batby Francja 36 -264
  Julijan Smid Austria 36 -264
30 Lean Niederberger Szwajcaria 34 -266
31 Simon Spiewok Niemcy 32 -268
32 Luca Geyer Niemcy 31 -269
33 Peter Resinger Austria 30 -270
34 Andrea Campregher Włochy 27 -273
  Wiktor Szozda Polska 27 -273
36 Frantisek Lejsek Czechy 23 -277
37 Jonas Schuster Austria 22 -278
38 Marcel Rep Słowenia 20 -280
  Stephan Embacher Austria 20 -280
40 Elias Medwed Austria 18 -282
41 Sandro Hauswirth Szwajcaria 16 -284
  Taj Ekart Słowenia 16 -284
43 Benedikt Holub Czechy 15 -285
  Tomas Portyk Czechy 15 -285
45 Michael Hofer-Zauner Austria 14 -286
  Kevin Maltsev Estonia 14 -286
  Lars Kindlimann Szwajcaria 14 -286
48 Dominik Peter Szwajcaria 13 -287
49 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 12 -288
  Yanick Wasser Szwajcaria 12 -288
  Mathis Contamine Francja 12 -288
52 Emanuel Schmid Niemcy 11 -289
53 Adrian Tittel Niemcy 10 -290
  Remo Imhof Szwajcaria 10 -290
55 Raffael Zimmermann Austria 9 -291
56 Szymon Zapotoczny Polska 8 -292
57 Valentin Foubert Francja 7 -293
  Daniel Skarka Czechy 7 -293
59 Frantisek Holik Czechy 5 -295
60 Sebastian Schwarz Niemcy 4 -296
  Jules Chervet Francja 4 -296
  Elia Ernst Austria 4 -296
63 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 3 -297
64 Krzysztof Kieta Polska 2 -298
  David Rygl Czechy 2 -298
66 Teodor Igor Herbstritt Słowenia 1 -299
  Marius Sieber Szwajcaria 1 -299
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1597  
2 Słowenia Słowenia 649 -948
3 Niemcy Niemcy 483 -1114
4 Włochy Włochy 283 -1314
5 Polska Polska 262 -1335
6 Czechy Czechy 132 -1465
7 Szwajcaria Szwajcaria 100 -1497
8 Francja Francja 59 -1538
9 Estonia Estonia 14 -1583
10 Ukraina Ukraina 12 -1585
11 Kazachstan Kazachstan 3 -1594

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2022/2023

FIS Cup 2022/2023

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
07:14
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:14
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:54
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
dzisiaj
08:55
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
dzisiaj
11:15
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee Neustadt - studio sport
dzisiaj
11:15
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + konkurs drużyn mieszanych
dzisiaj
11:30
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | 1. konkurs mikstów
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich