Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
21.08.2022 - Szczyrk (Polska) HS-104
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maximilian Lienher Austria 107.5 98.0 284.9
2 Giovanni Bresadola Włochy 105.5 100.5 284.5
3 Niklas Bachlinger Austria 105.0 100.0 284.4
4 Clemens Leitner Austria 103.5 99.5 271.2
5 Francesco Cecon Włochy 101.0 100.5 270.0
6 Rok Oblak Słowenia 97.5 95.0 259.8
  Janni Reisenauer Austria 99.0 98.0 259.8
8 Alex Insam Włochy 99.0 96.0 259.5
9 Maksim Bartolj Słowenia 96.0 94.5 259.4
10 Adam Niżnik Polska 101.0 94.0 256.5
11 Matija Vidic Słowenia 96.0 95.0 256.3
12 Eric Fuchs Niemcy 95.5 97.0 254.8
13 Louis Obersteiner Austria 101.0 90.5 245.0
14 Szymon Jojko Polska 97.5 96.5 243.3
15 Simon Steinbeisser Niemcy 107.0 89.0 242.5
16 Wiktor Szozda Polska 98.0 91.5 241.7
17 Marcel Strzinar Słowenia 93.0 89.5 241.4
18 Marcin Wróbel Polska 96.5 89.5 240.3
19 Andrea Campregher Włochy 97.5 86.0 238.0
20 Timon-Pascal Kahofer Austria 99.0 85.5 237.2
21 Marcel Rep Słowenia 99.5 87.5 235.3
22 Raffael Zimmermann Austria 94.5 92.0 234.1
23 Emanuel Schmid Niemcy 94.0 85.0 232.3
24 Luca Geyer Niemcy 102.0 83.5 232.0
25 Lean Niederberger Szwajcaria 94.5 89.5 231.3
26 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 94.5 88.5 230.6
27 Mark Hafnar Słowenia 95.5 89.5 229.9
28 Finn Braun Niemcy 94.5 84.5 229.8
29 Klemens Joniak Polska 95.5 86.5 222.4
30 Frantisek Lejsek Czechy 100.0 77.5 219.7
31 Szymon Zapotoczny Polska 93.5   119.4
32 Adrian Tittel Niemcy 95.0   119.1
33 Juri Kesseli Szwajcaria 92.0   118.7
34 Benedikt Holub Czechy 93.5   117.8
35 Michael Hofer-Zauner Austria 94.5   117.2
36 Arkadiusz Jojko Polska 98.5   116.8
37 Elia Ernst Austria 93.0   116.4
38 David Rygl Czechy 91.0   116.2
39 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 92.5   116.0
40 Krystof Hauser Czechy 91.0   115.4
41 Taj Ekart Słowenia 92.0   114.4
42 Krzysztof Kieta Polska 90.5   112.1
43 Teodor Igor Herbstritt Słowenia 90.5   112.0
44 Stephan Embacher Austria 91.5   111.5
45 Klemens Staszel Polska 91.0   110.9
46 Karol Niemczyk Polska 92.0   110.5
47 Krzysztof Leja Polska 90.5   110.0
48 Jan Galica Polska 93.0   109.7
  Mateusz Gruszka Polska 91.0   109.7
50 Yanick Wasser Szwajcaria 87.5   108.4
51 Nikita Devyatkin Kazachstan 87.5   106.9
  Jernej Presecnik Słowenia 86.0   106.9
53 Jannik Faisst Niemcy 88.0   106.5
54 Jakub Wisełka Polska 91.0   106.2
55 Ozbe Zupan Słowenia 88.0   105.7
56 Benjamin Pettersen Norwegia 87.0   105.0
57 Stanisław Majerczyk Polska 85.0   104.8
  Ben Bayer Niemcy 88.0   104.8
59 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 87.0   104.2
60 Frantisek Holik Czechy 83.0   103.3
61 Marius Sieber Szwajcaria 88.5   102.3
  Remo Imhof Szwajcaria 86.5   102.3
63 Kaimar Vagul Estonia 86.5   101.7
64 Julian Fussi Niemcy 86.0   101.2
65 Daniel Skarka Czechy 84.0   100.4
66 Espen Jacobsen Norwegia 83.5   99.2
67 Yevhen Marusiak Ukraina 82.5   97.6
68 Hektor Kapustik Słowacja 85.5   97.5
69 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 82.5   96.1
70 Damian Lasota Czechy 83.0   92.6
71 Mircea Stefan Jipescu Rumunia 81.5   92.0
72 Filip Krenek Czechy 79.0   89.3
73 Sun Woong Jang Korea Pd. 77.5   86.3
74 Seungchan Yang Korea Pd. 79.0   82.1
75 Ilya Shilnikov Kazachstan 80.0   81.4
76 Bryce Kloc USA 77.5   81.2
77 Erik Kapias Słowacja 74.5   77.5
78 Łukasz Łukaszczyk Polska 76.0   76.7
79 Denys Tsvietkov Ukraina 76.0   75.6
80 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 73.0   75.4
81 Ilyja Mizernykh Kazachstan 73.5   74.9
82 Illia Chebolda Ukraina 73.0   72.8
83 Ilshat Kadyrov Kazachstan 71.5   70.0
84 Dawid Stasiak Polska 73.5   68.7
85 Petr Vaverka Czechy 71.0   67.5
86 Radu Matei Ardelean Rumunia 69.5   65.8
87 Jakub Karkalik Słowacja 70.0   65.2
88 Davyd Kashkarov Kazachstan 74.5   64.6
89 Dmytro Paliichuk Ukraina 68.0   60.0
90 Daniil Kalinkin Kazachstan 62.0   43.1
91 Mykola Smyk Ukraina DNS DNS DNS
92 Kacper Tomasiak Polska DSQ DSQ DSQ
93 Moise Alexandru Folea Rumunia DSQ DSQ DSQ

« FIS Cup 2022/2023 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2022/2023

FIS Cup 2022/2023

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:54
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
dzisiaj
08:55
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
dzisiaj
11:15
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + konkurs drużyn mieszanych
dzisiaj
11:15
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee Neustadt - studio sport
dzisiaj
11:30
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | 1. konkurs mikstów
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich