Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
20.08.2022 - Szczyrk (Polska) HS-104
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Niklas Bachlinger Austria 95.5 104.0 263.5
2 Janni Reisenauer Austria 96.5 104.5 263.0
3 Rok Oblak Słowenia 97.5 100.0 256.7
4 Eric Fuchs Niemcy 96.0 101.5 255.6
5 Giovanni Bresadola Włochy 96.0 100.0 254.0
6 Maximilian Lienher Austria 95.5 99.0 251.4
7 Alex Insam Włochy 95.5 100.0 250.4
8 Clemens Leitner Austria 94.5 98.0 249.7
9 Marcin Wróbel Polska 90.5 104.5 248.7
10 Louis Obersteiner Austria 93.0 98.5 242.6
11 Klemens Joniak Polska 91.0 101.0 242.5
12 Maksim Bartolj Słowenia 89.5 102.5 240.8
13 Stephan Embacher Austria 90.5 103.5 240.3
14 Francesco Cecon Włochy 89.0 101.0 236.4
15 Finn Braun Niemcy 88.5 99.5 234.8
16 Andrea Campregher Włochy 92.0 100.0 234.7
17 Simon Steinbeisser Niemcy 89.5 101.5 234.3
18 Marcel Strzinar Słowenia 90.0 98.5 232.8
19 Wiktor Szozda Polska 88.0 99.5 232.6
20 Matija Vidic Słowenia 89.5 98.5 231.9
21 Marcel Rep Słowenia 91.5 98.0 231.4
22 Frantisek Lejsek Czechy 89.5 98.0 231.2
23 Adrian Tittel Niemcy 90.5 98.0 230.6
24 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 88.5 95.5 225.7
25 Mark Hafnar Słowenia 89.0 97.5 224.7
26 Szymon Zapotoczny Polska 89.0 98.0 224.4
27 Elia Ernst Austria 91.0 95.0 218.8
28 Emanuel Schmid Niemcy 91.5 94.5 218.0
29 Krzysztof Kieta Polska 90.0 93.5 216.8
30 Lean Niederberger Szwajcaria 86.0 93.5 215.7
31 Mateusz Gruszka Polska 86.5   102.6
32 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 84.5   101.9
33 Nikita Devyatkin Kazachstan 90.0   101.1
  David Rygl Czechy 88.0   101.1
35 Frantisek Holik Czechy 86.5   100.2
36 Kacper Tomasiak Polska 89.0   100.1
37 Adam Niżnik Polska 84.5   100.0
38 Raffael Zimmermann Austria 87.0   99.8
39 Yanick Wasser Szwajcaria 86.5   99.5
40 Remo Imhof Szwajcaria 83.0   98.1
  Krystof Hauser Czechy 83.0   98.1
42 Michael Hofer-Zauner Austria 85.0   97.2
43 Jakub Wisełka Polska 85.5   97.0
44 Kaimar Vagul Estonia 86.0   96.5
45 Luca Geyer Niemcy 84.5   96.4
46 Ben Bayer Niemcy 85.5   95.0
47 Jan Galica Polska 85.0   94.9
48 Jannik Faisst Niemcy 85.0   94.3
49 Teodor Igor Herbstritt Słowenia 85.0   93.6
50 Taj Ekart Słowenia 84.0   93.0
51 Jernej Presecnik Słowenia 84.0   92.8
52 Juri Kesseli Szwajcaria 84.0   91.6
53 Timon-Pascal Kahofer Austria 81.0   91.1
54 Julian Fussi Niemcy 84.5   90.8
55 Krzysztof Leja Polska 84.0   90.0
56 Arkadiusz Jojko Polska 82.5   89.7
57 Yevhen Marusiak Ukraina 82.5   89.2
58 Marius Sieber Szwajcaria 82.0   88.9
59 Ozbe Zupan Słowenia 81.5   86.8
60 Stanisław Majerczyk Polska 81.0   85.1
61 Benjamin Pettersen Norwegia 80.0   83.7
62 Mircea Stefan Jipescu Rumunia 78.5   82.8
63 Łukasz Łukaszczyk Polska 78.5   82.2
64 Benedikt Holub Czechy 78.0   80.3
65 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 78.0   80.2
66 Filip Krenek Czechy 76.0   78.5
67 Petr Vaverka Czechy 78.0   78.2
68 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 76.5   77.9
69 Karol Niemczyk Polska 77.0   77.3
70 Ilyja Mizernykh Kazachstan 75.0   74.2
71 Espen Jacobsen Norwegia 74.5   73.8
72 Ilshat Kadyrov Kazachstan 74.0   71.6
73 Klemens Staszel Polska 75.5   71.0
74 Moise Alexandru Folea Rumunia 73.0   66.8
75 Ilya Shilnikov Kazachstan 71.5   64.7
76 Dawid Stasiak Polska 70.5   64.3
77 Bryce Kloc USA 66.5   62.8
78 Jakub Karkalik Słowacja 70.0   57.2
79 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 66.5   54.8
80 Denys Tsvietkov Ukraina 67.0   52.9
81 Radu Matei Ardelean Rumunia 66.0   52.8
82 Daniil Kalinkin Kazachstan 61.0   39.8
83 Dmytro Paliichuk Ukraina DNS DNS DNS
84 Mykola Smyk Ukraina DNS DNS DNS
85 Daniel Skarka Czechy DSQ DSQ DSQ
86 Szymon Jojko Polska DSQ DSQ DSQ

« FIS Cup 2022/2023 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2022/2023

FIS Cup 2022/2023

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
07:14
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:14
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:54
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
dzisiaj
08:55
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
dzisiaj
11:15
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee Neustadt - studio sport
dzisiaj
11:15
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + konkurs drużyn mieszanych
dzisiaj
11:30
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | 1. konkurs mikstów
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich