Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
03.09.2022 - Kranj (Słowenia) HS-109
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Janni Reisenauer Austria 108.0 99.0 261.4
2 Jernej Presecnik Słowenia 106.0 102.0 259.4
3 Rok Oblak Słowenia 105.0 111.0 254.4
4 Alex Insam Włochy 105.5 99.5 252.6
5 Clemens Leitner Austria 107.5 97.5 251.7
6 Lovro Kos Słowenia 108.0 101.5 251.6
7 Giovanni Bresadola Włochy 113.0 93.0 249.1
8 Niko Kytosaho Finlandia 97.5 107.5 248.5
9 Markus Rupitsch Austria 103.0 104.0 245.4
10 Kevin Maltsev Estonia 105.0 105.5 244.0
11 Maksim Bartolj Słowenia 104.5 93.5 243.7
12 Eetu Nousiainen Finlandia 100.5 112.0 240.9
13 Francesco Cecon Włochy 100.0 108.0 238.6
14 Antti Aalto Finlandia 102.5 101.0 238.1
15 Gorazd Zavrsnik Słowenia 97.5 107.5 231.7
16 Matija Vidic Słowenia 101.5 102.0 229.7
17 Marcel Rep Słowenia 100.5 98.0 228.0
18 Klemens Joniak Polska 101.0 94.5 224.3
19 Jannik Faisst Niemcy 103.5 101.0 221.7
20 Frantisek Lejsek Czechy 99.5 102.5 217.3
21 Andrea Campregher Włochy 105.5 94.0 216.5
22 Wiktor Szozda Polska 94.5 100.0 216.2
23 Kaimar Vagul Estonia 107.0 94.0 214.9
24 Stefan Rainer Austria 97.5 95.0 213.7
  David Haagen Austria 98.0 98.0 213.7
26 Emanuel Schmid Niemcy 96.5 97.5 211.3
27 Frantisek Holik Czechy 93.0 102.5 208.1
28 Andrei Feldorean Rumunia 93.5 92.5 207.7
29 Simon Steinbeisser Niemcy 93.5 104.0 205.4
30 Eetu Merilainen Finlandia 98.5 89.5 200.1
31 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 92.5   94.8
32 Timon-Pascal Kahofer Austria 91.0   94.5
33 Michael Hofer-Zauner Austria 95.5   94.2
  Marcel Strzinar Słowenia 94.5   94.2
35 Marcin Wróbel Polska 97.0   93.7
36 Luca Geyer Niemcy 97.5   92.2
37 Finn Braun Niemcy 91.5   92.1
38 Peter Resinger Austria 100.0   91.9
39 Taj Ekart Słowenia 91.5   90.6
40 Jules Chervet Francja 90.0   90.2
41 Szymon Jojko Polska 90.5   89.6
42 Radek Rydl Czechy 89.0   89.3
43 Luka Filip Słowenia 96.5   89.1
44 Krystof Hauser Czechy 100.0   88.3
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 94.0   88.3
46 Nikita Devyatkin Kazachstan 90.0   84.7
47 Mark Hafnar Słowenia 90.0   84.0
48 Jakub Wisełka Polska 95.0   83.7
49 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 101.0   83.2
50 Miha Sincic Słowenia 93.0   81.9
51 David Rygl Czechy 89.5   78.4
52 Szymon Zapotoczny Polska 84.0   78.3
53 Ben Bayer Niemcy 93.5   78.2
54 Paavo Romppainen Finlandia 93.5   76.3
55 Andraz Veres Słowenia 87.5   75.8
56 Faustin Moureaux Francja 94.5   75.6
57 Markkus Alter Estonia 87.5   75.4
  Teodor Igor Herbstritt Słowenia 82.5   75.4
59 Mircea Stefan Jipescu Rumunia 94.0   74.9
60 Enej Faletic Słowenia 85.0   74.4
61 Martin Jekovec Słowenia 85.5   72.9
62 Tadej Bedenik Słowenia 81.5   69.2
63 Ari Repellin Francja 83.5   67.2
64 Arkadiusz Jojko Polska 79.0   66.4
65 Nik Heberle Słowenia 86.5   61.1
66 Nejc Podgorsek Słowenia 78.5   59.8
67 Anej Macur Słowenia 80.0   59.7
68 Julien Gay Francja 85.5   59.5
69 Moise Alexandru Folea Rumunia 79.0   53.7
70 Raphael Dufrene Francja 71.5   52.3
71 Ilyja Mizernykh Kazachstan 77.0   52.1
72 Ilya Shilnikov Kazachstan 71.0   49.9
73 Bryce Kloc USA 79.0   48.8
74 Ilshat Kadyrov Kazachstan 72.0   43.6
75 Davyd Kashkarov Kazachstan 72.0   36.8
76 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 73.0   34.7
77 Radu Matei Ardelean Rumunia 69.5   31.1
78 Daniil Kalinkin Kazachstan 65.5   24.9
79 Maximilian Ortner Austria DNS DNS DNS
80 Cosmin Florin Donciu Rumunia DSQ DSQ DSQ
81 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan DSQ DSQ DSQ

« FIS Cup 2022/2023 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2022/2023

FIS Cup 2022/2023

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
07:14
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:14
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:54
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
dzisiaj
08:55
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
dzisiaj
11:15
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + konkurs drużyn mieszanych
dzisiaj
11:15
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee Neustadt - studio sport
dzisiaj
11:30
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | 1. konkurs mikstów
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich