Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 11.09.2022, Villach HS-98
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janni Reisenauer Austria 450  
2 Maximilian Lienher Austria 379 -71
3 Clemens Leitner Austria 364 -86
4 Rok Oblak Słowenia 323 -127
5 Niklas Bachlinger Austria 316 -134
6 Jernej Presecnik Słowenia 298 -152
7 Eric Fuchs Niemcy 292 -158
8 Maksim Bartolj Słowenia 289 -161
9 Francesco Cecon Włochy 281 -169
10 Matija Vidic Słowenia 264 -186
11 Markus Rupitsch Austria 211 -239
12 Mika Schwann Austria 199 -251
13 Giovanni Bresadola Włochy 197 -253
14 Alex Insam Włochy 158 -292
15 Marco Woergoetter Austria 150 -300
16 Tomasz Pilch Polska 132 -318
  Andre Fussenegger Austria 132 -318
18 Marcin Wróbel Polska 129 -321
19 Klemens Joniak Polska 128 -322
20 Jonas Schuster Austria 122 -328
21 Lovro Kos Słowenia 120 -330
22 Marcel Strzinar Słowenia 102 -348
23 Anze Lanisek Słowenia 100 -350
24 Stefan Rainer Austria 99 -351
25 Finn Braun Niemcy 85 -365
26 Alessandro Batby Francja 81 -369
27 Adam Niżnik Polska 68 -382
28 Simon Spiewok Niemcy 67 -383
29 Radek Rydl Czechy 65 -385
30 Szymon Jojko Polska 63 -387
31 David Siegel Niemcy 62 -388
  Julijan Smid Austria 62 -388
33 Niko Kytosaho Finlandia 54 -396
  Kevin Maltsev Estonia 54 -396
35 Simon Steinbeisser Niemcy 53 -397
36 Mark Hafnar Słowenia 52 -398
37 Wiktor Szozda Polska 49 -401
38 Peter Resinger Austria 48 -402
39 Marcel Rep Słowenia 47 -403
40 Louis Obersteiner Austria 46 -404
41 Michael Hofer-Zauner Austria 44 -406
42 Timon-Pascal Kahofer Austria 43 -407
43 Andrea Campregher Włochy 41 -409
44 Luca Geyer Niemcy 40 -410
  Frantisek Lejsek Czechy 40 -410
  Szymon Zapotoczny Polska 40 -410
47 Eetu Nousiainen Finlandia 38 -412
48 Sandro Hauswirth Szwajcaria 36 -414
49 Dominik Peter Szwajcaria 35 -415
50 Lean Niederberger Szwajcaria 34 -416
51 Elias Medwed Austria 32 -418
  Timi Zajc Słowenia 32 -418
53 Asahi Sakano Japonia 30 -420
54 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 29 -421
  Espen Jacobsen Norwegia 29 -421
56 Mathis Contamine Francja 27 -423
  Gorazd Zavrsnik Słowenia 27 -423
  Antti Aalto Finlandia 27 -423
59 Lars Kindlimann Szwajcaria 25 -425
60 Rentaro Nishida Japonia 23 -427
61 David Haagen Austria 22 -428
  Jarosław Krzak Polska 22 -428
63 Yanick Wasser Szwajcaria 20 -430
  Stephan Embacher Austria 20 -430
65 Emanuel Schmid Niemcy 18 -432
  Hannes Landerer Austria 18 -432
67 Taj Ekart Słowenia 16 -434
68 Benedikt Holub Czechy 15 -435
  Tomas Portyk Czechy 15 -435
  Tymoteusz Amilkiewicz Polska 15 -435
71 Remo Imhof Szwajcaria 14 -436
72 Jannik Faisst Niemcy 12 -438
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 12 -438
  Valentin Foubert Francja 12 -438
75 Adrian Tittel Niemcy 10 -440
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 10 -440
77 Raffael Zimmermann Austria 9 -441
  Frantisek Holik Czechy 9 -441
79 Kaimar Vagul Estonia 8 -442
80 Jules Chervet Francja 7 -443
  Daniel Skarka Czechy 7 -443
  Jan Bombek Słowenia 7 -443
  Juri Kesseli Szwajcaria 7 -443
84 Andrei Feldorean Rumunia 4 -446
  Elia Ernst Austria 4 -446
  Sebastian Schwarz Niemcy 4 -446
87 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 3 -447
  Matija Stemberger Słowenia 3 -447
89 Krzysztof Kieta Polska 2 -448
  David Rygl Czechy 2 -448
  Nik Gostisa Lah Słowenia 2 -448
  Masaki Nakamura Japonia 2 -448
93 Teodor Igor Herbstritt Słowenia 1 -449
  Marius Sieber Szwajcaria 1 -449
  Jakub Wisełka Polska 1 -449
  Eetu Merilainen Finlandia 1 -449
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2770  
2 Słowenia Słowenia 1683 -1087
3 Włochy Włochy 677 -2093
4 Polska Polska 649 -2121
5 Niemcy Niemcy 643 -2127
6 Szwajcaria Szwajcaria 172 -2598
7 Czechy Czechy 153 -2617
8 Francja Francja 127 -2643
9 Finlandia Finlandia 120 -2650
10 Estonia Estonia 62 -2708
11 Japonia Japonia 55 -2715
12 Kanada Kanada 29 -2741
  Norwegia Norwegia 29 -2741
14 Rumunia Rumunia 14 -2756
15 Ukraina Ukraina 12 -2758
16 Kazachstan Kazachstan 3 -2767

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2022/2023

FIS Cup 2022/2023

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
07:14
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:14
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:54
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
dzisiaj
08:55
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
dzisiaj
11:15
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee Neustadt - studio sport
dzisiaj
11:15
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + konkurs drużyn mieszanych
dzisiaj
11:30
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | 1. konkurs mikstów
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich