TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2009/2010
Period 1
10.07.2009   Villach Austria HS-100 K-90 otwarcie
07.08.2009   Val di Fiemme Włochy HS-106 K-95
08.08.2009   Val di Fiemme Włochy HS-106 K-95
15.08.2009   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
16.08.2009   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
12.09.2009   Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90
13.09.2009   Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90
19.09.2009   Falun Szwecja HS-100 K-90
20.09.2009   Falun Szwecja HS-100 K-90
09.10.2009   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
10.10.2009   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
Period 2
12.12.2009   Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90 odwołany
13.12.2009   Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90 odwołany
18.12.2009 16:00 Notodden Norwegia HS-100 K-90
19.12.2009 10:45 Notodden Norwegia HS-100 K-90
08.01.2010   Harrachov Czechy HS-100 K-90
09.01.2010   Harrachov Czechy HS-100 K-90
16.01.2010 12:00 Szczyrk Polska HS-106 K-95
17.01.2010 11:30 Szczyrk Polska HS-106 K-95
23.01.2010 14:00 Lauscha Niemcy HS-102 K-92
24.01.2010 14:00 Lauscha Niemcy HS-102 K-92
06.02.2010   Kuopio Finlandia HS-98 K-90 odwołany
07.02.2010   Kuopio Finlandia HS-98 K-90 odwołany
13.02.2010 14:00 Villach Austria HS-100 K-90
14.02.2010 14:00 Villach Austria HS-100 K-90 odwołany
21.02.2010 10:30 Kranj Słowenia HS-109 K-100
21.02.2010 09:15 Kranj Słowenia HS-109 K-100
01.03.2010   Zao Japonia HS-100 K-90
02.03.2010   Zao Japonia HS-100 K-90
06.03.2010 10:45 Courchevel Francja HS-96 K-90
07.03.2010 09:45 Courchevel Francja HS-96 K-90 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Felix Brodauf Niemcy 862  
2 Nico Hermann Niemcy 846 -16
3 Jörg Ritzerfeld Niemcy 626 -236
4 David Winkler Niemcy 566 -296
5 Stefan Lang Niemcy 431 -431
6 Jan Ziobro Polska 388 -474
7 Erik Simon Niemcy 370 -492
8 Arthur Pauli Austria 330 -532
9 Daniel Wenig Niemcy 323 -539
10 Maximilian Mechler Niemcy 310 -552
11 Tomas Zmoray Słowacja 305 -557
12 Balthasar Schneider Austria 289 -573
13 Tomaz Naglic Słowenia 280 -582
14 Christoph Haenel Niemcy 277 -585
15 Jakub Kot Polska 274 -588
16 Jonas Faller Niemcy 270 -592
17 Stefan Hayboeck Austria 256 -606
18 Thomas Lackner Austria 237 -625
19 Klemens Murańka Polska 218 -644
20 Grzegorz Miętus Polska 213 -649
21 Felix Schoft Niemcy 200 -662
22 Roland Mueller Austria 180 -682
  Pius Paschke Niemcy 180 -682
24 Andrzej Zapotoczny Polska 171 -691
25 Anders Fannemel Norwegia 170 -692
26 Nico Polichronidis Niemcy 161 -701
27 Cestmir Kozisek Czechy 160 -702
  Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -702
29 Peter Frenette USA 146 -716
30 Marinus Kraus Niemcy 140 -722
31 Marc Krauspenhaar Niemcy 139 -723
32 Tomasz Byrt Polska 132 -730
  Klemen Omladic Słowenia 132 -730
34 Daniel Lackner Austria 129 -733
35 Pascal Egloff Szwajcaria 128 -734
36 Fredrik Balkasen Szwecja 125 -737
  Jaka Tesovnik Słowenia 125 -737
38 Jure Bogataj Słowenia 124 -738
39 Dawid Kubacki Polska 120 -742
  Danny Queck Niemcy 120 -742
41 Antoine Guignard Szwajcaria 113 -749
42 Dawid Kowal Polska 112 -750
43 Bjoern Koch Austria 110 -752
44 Alexander Sardyko Rosja 109 -753
45 Roman Gornostaev Rosja 103 -759
46 Kamil Skrobot Polska 102 -760
47 Denis Kornilov Rosja 100 -762
  Heung Chul Choi Korea Pd. 100 -762
  Kota Endo Japonia 100 -762
50 Kamil Kowal Polska 99 -763
51 Kevin Horlacher Niemcy 96 -766
52 Nicolas Mayer Francja 95 -767
  Mikhail Maksimochkin Rosja 95 -767
54 Espen Enger Halvorsen Norwegia 92 -770
55 Gasper Klinec Słowenia 90 -772
  Matej Dobovsek Słowenia 90 -772
  Stefan Kraft Austria 90 -772
  Rok Zima Słowenia 90 -772
59 Ronan Lamy Chappuis Francja 88 -774
60 Chris Lamb USA 86 -776
61 Andrea Morassi Włochy 85 -777
62 Manuel Poppinger Austria 83 -779
  Lukas Dilitz Austria 83 -779
64 Ilmir Hazetdinov Rosja 82 -780
  Hiroki Yamada Japonia 82 -780
66 Yuhei Sasaki Japonia 81 -781
67 Florian Schabereiter Austria 80 -782
  Christian Ulmer Niemcy 80 -782
69 Kento Sakuyama Japonia 79 -783
70 Johan Erikson Szwecja 77 -785
  Mario Innauer Austria 77 -785
  Jan Jeske Niemcy 77 -785
73 Andraz Pograjc Słowenia 76 -786
74 Michael Glasder USA 75 -787
75 Pavel Farkas Czechy 74 -788
76 Chil-Ku Kang Korea Pd. 72 -790
77 Jan Fuhre Norwegia 71 -791
78 Bartłomiej Kłusek Polska 70 -792
  Marco Grigoli Szwajcaria 70 -792
80 Borge Gelein Blikeng Norwegia 69 -793
  Yusuke Narita Japonia 69 -793
82 Aleksander Zniszczoł Polska 68 -794
  Christian Heim Niemcy 68 -794
84 Joachim Hauer Norwegia 67 -795
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 67 -795
86 Simen Key Grimsrud Norwegia 65 -797
87 Jan Druzina Słowenia 64 -798
88 Akira Higashi Japonia 62 -800
  Andrew Bliss USA 62 -800
90 Michael Lunardi Włochy 60 -802
  Markus Schiffner Austria 60 -802
  Ivan Karaulov Kazachstan 60 -802
  Matjaz Pungertar Słowenia 60 -802
  Tobias Bogner Niemcy 60 -802
  Dimitry Vassiliev Rosja 60 -802
  Dejan Judez Słowenia 60 -802
97 Christoph Stauder Austria 59 -803
98 Jens Kratzel Niemcy 58 -804
99 Yoshihiko Osanai Japonia 56 -806
  Gasper Vodan Słowenia 56 -806
101 Kazuyoshi Funaki Japonia 54 -808
102 Illimar Paern Estonia 53 -809
  Ryota Yokokawa Japonia 53 -809
104 Jarkko Määttä Finlandia 51 -811
  Johannes Lenz Austria 51 -811
106 Dimitry Ipatov Rosja 50 -812
  Richard Freitag Niemcy 50 -812
  Maksim Anisimov Białoru¶ 50 -812
109 Jiri Mazoch Czechy 48 -814
  Hiroaki Watanabe Japonia 48 -814
111 Yoann Morel Francja 47 -815
  Denis Sindler Słowacja 47 -815
113 Matevz Slatinsek Słowenia 46 -816
  Oldrik van der Aalst Holandia 46 -816
  Gasper Martincic Słowenia 46 -816
  Markus Eisenbichler Niemcy 46 -816
  Yuta Watase Japonia 46 -816
118 Rozle Zagar Słowenia 45 -817
  Thomas Diethart Austria 45 -817
  Miran Zupancic Słowenia 45 -817
  Nicholas Alexander USA 45 -817
122 Yukio Sakano Japonia 44 -818
123 Shuji Endo Japonia 43 -819
  Vital Anken Szwajcaria 43 -819
125 Johan Martin Brandt Norwegia 42 -820
  Nico Faller Niemcy 42 -820
127 Shohtaroh Hosoda Japonia 41 -821
  Dmitry Sporynin Rosja 41 -821
129 Daniel Huber Austria 40 -822
  Klaus Ovlien Engen Norwegia 40 -822
  Trevor Wert USA 40 -822
132 Daniel Althaus Niemcy 36 -826
  Shota Tanaka Japonia 36 -826
  Egor Usachev Rosja 36 -826
135 Trevor Morrice Kanada 35 -827
136 Rok Justin Słowenia 34 -828
137 Robert Johansson Norwegia 33 -829
  Primoz Peterka Słowenia 33 -829
  Urban Susnik Słowenia 33 -829
140 Daniel Weiss Niemcy 32 -830
  Vincent Descombes Sevoie Francja 32 -830
142 Yukiya Sato Japonia 31 -831
  Alexandre Mabboux Francja 31 -831
144 Carl Nordin Szwecja 30 -832
145 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 29 -833
  Andreas Wank Niemcy 29 -833
  Remus Tudor Rumunia 29 -833
148 Mateusz Cie¶lar Polska 28 -834
  Guillaume Berney Szwajcaria 28 -834
  Aleksandr Hancharou Białoru¶ 28 -834
151 Josef Larsson Szwecja 27 -835
  Stanislav Oshepkov Rosja 27 -835
  Matic Benedik Słowenia 27 -835
154 Ossi-Pekka Valta Finlandia 26 -836
  Artur Kukuła Polska 26 -836
  Jere Kykkänen Finlandia 26 -836
  Niklas Eriksson Szwecja 26 -836
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 26 -836
  Primoz Roglic Słowenia 26 -836
160 Diego Dellasega Włochy 24 -838
  Thomas Thurnbichler Austria 24 -838
  Per Sannes Heger Norwegia 24 -838
  Michael Herrmann Niemcy 24 -838
164 Ruben de Wit Holandia 23 -839
  Nick Johnson USA 23 -839
166 Anton Kalinitschenko Rosja 22 -840
  Nikolay Karpenko Kazachstan 22 -840
  Remi Francais Szwajcaria 22 -840
  Mika Kulmala Finlandia 22 -840
  Johannes Obermayr Austria 22 -840
171 Yoshimitsu Wada Japonia 21 -841
  Kinya Okada Japonia 21 -841
  Jan Maylaender Niemcy 21 -841
174 Vit Hacek Czechy 20 -842
  Sebastien Cala Francja 20 -842
  Matus Mistrik Słowacja 20 -842
  Nicolas Gonthier Francja 20 -842
178 Stephan Leyhe Niemcy 19 -843
  Yuta Funato Japonia 19 -843
  Robert Kuban Czechy 19 -843
  Tim Babnik Słowenia 19 -843
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 19 -843
183 Jaka Kosec Słowenia 18 -844
184 Oddvar Ystgaard Norwegia 17 -845
  Vladimir Rosko Słowacja 17 -845
  Christian Fendt Niemcy 17 -845
  Erik Renmaelmo Norwegia 17 -845
188 Samet Karta Turcja 16 -846
  Jordan Taillard Francja 16 -846
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 16 -846
  Sami Heiskanen Finlandia 16 -846
  Rafał Polinkiewicz Polska 16 -846
193 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 15 -847
  Eirik-Andre Hansen Norwegia 15 -847
  Kazuya Yoshioka Japonia 15 -847
  Mojmir Nosal Słowacja 15 -847
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 15 -847
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 15 -847
  Yukon de Leeuw Kanada 15 -847
  Ondrej Vaculik Czechy 15 -847
201 David Zauner Austria 14 -848
202 Kazuyoshi Sakurai Japonia 13 -849
  Michael Dreher Niemcy 13 -849
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 13 -849
  Manuel Resch sen. Austria 13 -849
  Alexey Buyvolov Rosja 13 -849
  Milos Kadlec Czechy 13 -849
  Pasi Ahonen Finlandia 13 -849
  Tomoaki Endo Japonia 13 -849
210 Andrey Pachin Rosja 12 -850
  Marko Malkamäki Finlandia 12 -850
  Aliaksei Muravitski Białoru¶ 12 -850
  Jure Sinkovec Słowenia 12 -850
214 Erik Eghammar Szwecja 11 -851
  Kacper Skrobot Polska 11 -851
  Ramil Zarifullin Rosja 11 -851
217 Jakub Przybyła Polska 10 -852
  Faik Yuksel Turcja 10 -852
219 Sigurd Maehre Svendsen Norwegia 9 -853
  Nejc Dezman Słowenia 9 -853
  Alexey Vostretsov Rosja 9 -853
  Adrian Schuler Szwajcaria 9 -853
  Yaroslav Dysko Ukraina 9 -853
224 Szilvester Kozma Rumunia 8 -854
  Davide Bresadola Włochy 8 -854
226 Volodymyr Veredyuk Ukraina 7 -855
  Daniel Kuehn Niemcy 7 -855
  Ilja Rosliakov Rosja 7 -855
  Sebastian Sperl Austria 7 -855
  Sondre Skeie Norwegia 7 -855
  Alexey Romashov Rosja 7 -855
232 Ales Hlebanja Słowenia 6 -856
  Pascal Kaelin Szwajcaria 6 -856
  Florian Altenburger Austria 6 -856
  Thomas Ortner Austria 6 -856
  Georgiy Chervyakov Rosja 6 -856
  Vladislav Persiyancev Rosja 6 -856
  Alexander Haupt USA 6 -856
  Tomas Friedrich Czechy 6 -856
  David Danler-Swat Austria 6 -856
241 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 5 -857
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 5 -857
  Hubert Blaha Czechy 5 -857
  Stian Andre Skinnes Norwegia 5 -857
  Primoz Zupan Słowenia 5 -857
  Dawid Kanik Polska 5 -857
  Marc Ganserer Niemcy 5 -857
248 Jaka Rus Słowenia 4 -858
  Jeremy Baig Kanada 4 -858
  Benedikt Wider Niemcy 4 -858
  Luka Brnot Słowenia 4 -858
  Ulrich Wohlgenannt Austria 4 -858
  Jesper Daun Szwecja 4 -858
254 Gaetan Junique Francja 3 -859
  Antonin Hajek Czechy 3 -859
256 Ziga Mandl Słowenia 2 -860
  Tobias Lugert Niemcy 2 -860
  Pascal Sommer Szwajcaria 2 -860
  Simon Eriksson Szwecja 2 -860
  Karl Geiger Niemcy 2 -860
  Hans Petter Bergquist Norwegia 2 -860
262 Will Schott USA 1 -861
  Krzysztof Kowalczyk USA 1 -861
  Leon Grobljar Słowenia 1 -861
  Bogomil Pavlov Bułgaria 1 -861
  Antti Määttä Finlandia 1 -861
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 6609  
2 Austria Austria 2301 -4308
3 Polska Polska 2078 -4531
4 Słowenia Słowenia 1662 -4947
5 Japonia Japonia 1027 -5582
6 Norwegia Norwegia 973 -5636
7 Rosja Rosja 822 -5787
8 Szwajcaria Szwajcaria 488 -6121
9 USA USA 485 -6124
10 Słowacja Słowacja 404 -6205
11 Czechy Czechy 363 -6246
12 Francja Francja 352 -6257
13 Szwecja Szwecja 302 -6307
14 Korea Pd. Korea Pd. 185 -6424
15 Włochy Włochy 177 -6432
16 Finlandia Finlandia 167 -6442
17 Białoru¶ Białoru¶ 90 -6519
18 Kazachstan Kazachstan 82 -6527
19 Kanada Kanada 70 -6539
20 Holandia Holandia 69 -6540
21 Estonia Estonia 68 -6541
22 Rumunia Rumunia 37 -6572
23 Turcja Turcja 26 -6583
24 Ukraina Ukraina 21 -6588
25 Bułgaria Bułgaria 1 -6608
Wyniki konkursów
10.07.2009 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Heung Chul Choi (Korea Pd.)
07.08.2009 Predazzo Włochy K-95
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
08.08.2009 Predazzo Włochy K-95
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
15.08.2009 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Daniel Wenig (Niemcy)
16.08.2009 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
12.09.2009 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
13.09.2009 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
19.09.2009 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Nico Hermann (Niemcy)
20.09.2009 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Tord Markussen Hammer (Norwegia)
09.10.2009 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Denis Kornilov (Rosja)
10.10.2009 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
18.12.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
19.12.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
08.01.2010 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
09.01.2010 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Cestmir Kozisek (Czechy)
16.01.2010 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
17.01.2010 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzcy: Grzegorz Miętus (Polska) / Klemens Murańka (Polska)
23.01.2010 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
24.01.2010 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
13.02.2010 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
21.02.2010 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Tomaz Naglic (Słowenia)
21.02.2010 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Klemen Omladic (Słowenia)
01.03.2010 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Nico Hermann (Niemcy)
02.03.2010 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
06.03.2010 Courchevel Francja K-90
Zwycięzca: Felix Schoft (Niemcy)
07.03.2010 Courchevel Francja K-90
Zwycięzca: Felix Schoft (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2009/2010

FIS Cup 2009/2010

Kalendarium
Niko Kytösaho
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »