TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
17.01.2010 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Grzegorz Miętus Polska 103.5 94.5 248.0
  Klemens Murańka Polska 107.0 95.5 248.0
3 Stefan Lang Niemcy 100.5 96.5 239.0
4 Jan Ziobro Polska 96.5 98.0 237.5
5 Andrzej Zapotoczny Polska 97.0 96.0 234.0
6 Christoph Haenel Niemcy 98.5 94.0 233.0
7 Marc Krauspenhaar Niemcy 96.0 96.0 231.5
8 Jakub Kot Polska 95.5 95.5 230.0
9 Bartłomiej Kłusek Polska 95.0 96.0 229.5
10 David Winkler Niemcy 96.5 94.0 229.0
11 Nico Polichronidis Niemcy 95.0 94.0 226.0
12 Erik Simon Niemcy 94.5 94.5 222.5
13 Tomasz Byrt Polska 94.5 89.5 213.5
14 Kamil Kowal Polska 92.5 90.0 211.0
15 Jiri Mazoch Czechy 93.0 90.0 209.5
16 Aleksander Zniszczoł Polska 93.5 88.5 209.0
17 Remus Tudor Rumunia 91.0 92.0 208.5
18 Alexander Sardyko Rosja 91.0 92.0 207.5
19 Daniel Weiss Niemcy 92.5 89.0 207.0
20 Mikhail Maksimochkin Rosja 92.0 89.0 206.5
21 Pavel Farkas Czechy 92.0 89.5 204.5
22 Andrey Pachin Rosja 88.5 89.0 197.0
23 Alexey Buyvolov Rosja 89.5 87.5 195.5
24 Szilvester Kozma Rumunia 89.5 87.5 195.0
  Daniel Kuehn Niemcy 89.0 87.0 195.0
26 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 89.5 87.0 194.0
  Alexey Vostretsov Rosja 89.5 86.5 194.0
28 Jan Jeske Niemcy 88.5 87.0 193.0
29 Artur Kukuła Polska 89.5 85.5 191.5
  Yaroslav Dysko Ukraina 89.0 86.5 191.5
31 Volodymyr Veredyuk Ukraina 90.0 85.0 189.5
32 Kacper Skrobot Polska 88.0   97.5
33 Denis Sindler Słowacja 88.0   97.0
34 Piotr Czyż Polska 88.0   96.0
  Vit Hacek Czechy 87.5   96.0
  Jens Kratzel Niemcy 89.0   96.0
37 Konrad Turczak Polska 87.5   95.5
38 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 87.0   95.0
  Artem Khodunov Rosja 87.5   95.0
40 Rafał Polinkiewicz Polska 87.0   94.5
41 Robert Kuban Czechy 88.5   93.5
  Kamil Skrobot Polska 86.5   93.5
43 Hubert Blaha Czechy 88.0   93.0
44 Urban Zamernik Chorwacja 86.5   92.5
45 Tomas Friedrich Czechy 86.0   91.5
46 Vojtech Stursa Czechy 84.5   90.0
47 Pavel Rajnoch Czechy 85.0   89.5
48 Egor Usachev Rosja 86.0   88.0
49 Dmitry Sporynin Rosja 84.5   87.5
50 Milos Kadlec Czechy 92.5   86.5
51 Szilvester Fulop Rumunia 83.0   86.0
52 Jakub Przybyła Polska 83.0   85.0
53 Krzysztof Leja Polska 83.0   84.5
54 Dawid Kanik Polska 84.0   83.5
  Mateusz Cie¶lar Polska 82.0   83.5
56 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 82.5   83.0
57 David Ripper Czechy 80.5   80.0
58 Patrik Lichy Słowacja 81.5   79.0
  Adrian Vornicu Rumunia 81.5   79.0
60 Sabin Corbos Rumunia 73.0   63.5
61 Istvan Pungor Węgry 74.0   61.5
62 Armin Csukovics Węgry 71.5   57.0
63 Zachery Hammill USA 65.0   43.0
64 David Cseke Węgry 61.0   32.5
65 Akos Szilagyi Węgry 59.0   32.0
66 Szilard Gal Rumunia DNS   DNS

« FIS Cup 2009/2010 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2009/2010

FIS Cup 2009/2010

Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »