TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
07.08.2009 - Predazzo (Włochy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jakub Kot Polska 101.0 100.0 252.5
2 Roland Mueller Austria 99.0 103.0 252.0
3 Dawid Kubacki Polska 101.5 100.0 251.5
4 Andrzej Zapotoczny Polska 102.0 99.5 250.0
5 Kamil Skrobot Polska 101.5 98.5 249.5
6 Antoine Guignard Szwajcaria 98.5 101.0 249.0
7 Tobias Bogner Niemcy 97.0 103.0 248.5
  Nico Faller Niemcy 98.5 101.0 248.5
9 Tomas Zmoray Słowacja 98.5 102.0 247.5
10 David Winkler Niemcy 99.5 100.0 247.0
  Balthasar Schneider Austria 96.5 105.0 247.0
  Ronan Lamy Chappuis Francja 96.5 102.5 247.0
13 Michael Lunardi Włochy 102.0 98.5 246.0
  Arthur Pauli Austria 97.5 101.0 246.0
  Felix Brodauf Niemcy 98.5 100.5 246.0
16 Johannes Lenz Austria 96.5 102.0 245.0
17 Jörg Ritzerfeld Niemcy 98.5 100.5 244.5
18 Grzegorz Miętus Polska 98.0 99.0 242.5
19 Nico Polichronidis Niemcy 98.0 100.0 242.0
  Kamil Kowal Polska 96.0 100.5 242.0
21 Manuel Resch sen. Austria 97.0 102.0 241.5
  Alexander Sardyko Rosja 98.0 98.5 241.5
23 Ilmir Hazetdinov Rosja 95.5 99.0 238.5
24 Mario Innauer Austria 98.5 96.5 238.0
  Klemens Murańka Polska 96.0 99.0 238.0
26 Maximilian Mechler Niemcy 97.5 97.5 237.5
27 Dmitry Sporynin Rosja 95.5 100.0 237.0
28 Vital Anken Szwajcaria 95.0 98.5 235.5
29 Davide Bresadola Włochy 95.0 97.5 233.0
30 Pascal Sommer Szwajcaria 95.5 96.5 230.5
31 Matej Dobovsek Słowenia 99.0 103.0 228.0
32 Pascal Kaelin Szwajcaria 99.5 98.0 221.5
33 Alexander Haupt USA 96.0   113.5
  Nicolas Mayer Francja 95.5   113.5
  Nejc Dezman Słowenia 95.5   113.5
36 Bjoern Koch Austria 96.0   113.0
37 Dawid Kowal Polska 95.0   112.5
38 Ivan Savvateev Rosja 95.5   112.0
39 Benedikt Wider Niemcy 94.5   111.5
40 Bogomil Pavlov Bułgaria 94.0   110.5
41 Mikhail Maksimochkin Rosja 93.5   109.5
  Christoph Haenel Niemcy 93.5   109.5
43 Alexey Vostretsov Rosja 96.0   109.0
44 Olivier Anken Szwajcaria 92.5   107.5
45 Sebastian Cala Szwajcaria 93.0   107.0
  Guillaume Berney Szwajcaria 92.5   107.0
47 Nick Johnson USA 93.0   106.5
48 Sergej Kozhevnikov Rosja 92.5   106.0
49 Daniel Huber Austria 91.5   105.5
50 Branko Iskra Słowenia 91.0   104.5
51 Szilvester Kozma Rumunia 92.0   104.0
52 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 91.5   103.5
53 Trevor Wert USA 91.0   103.0
  Peter Frenette USA 91.0   103.0
55 Patrik Lichy Słowacja 91.0   102.0
  Denis Sindler Słowacja 90.0   102.0
  Adrian Schuler Szwajcaria 90.0   102.0
58 Gasper Vodan Słowenia 89.5   101.5
59 Roman Kuryavskiv Kazachstan 89.5   100.0
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 89.5   100.0
61 Matus Mistrik Słowacja 88.5   99.5
  Jaka Debelak Słowenia 89.0   99.5
63 Robert Kartik Słowacja 89.0   99.0
64 Stefan Kraft Austria 88.0   98.5
65 Cooper Dodds USA 87.5   96.5
  Benjamin Raffort Francja 88.0   96.5
  Christian Reiter Austria 88.0   96.5
68 Alexey Buyvolov Rosja 87.0   95.0
69 Will Schott USA 86.5   94.5
70 Yukon de Leeuw Kanada 87.0   93.5
  Nico Hermann Niemcy 96.0   93.5
72 Samet Karta Turcja 86.5   92.5
73 Jaka Kosec Słowenia 86.0   92.0
  Krzysztof Kowalczyk USA 86.0   92.0
75 Szilvester Fulop Rumunia 86.0   91.5
76 Alex Barton Kanada 85.5   90.0
77 Egor Usachev Rosja 85.5   89.5
78 Mihail Zabegalov Rosja 84.5   87.0
79 Thomas de Wit Holandia 84.5   86.0
80 Remus Tudor Rumunia 84.0   85.0
81 Je-Un Park Korea Pd. 84.0   84.5
  Sascha Duerr Szwajcaria 83.5   84.5
83 Sabirzhan Muminov Kazachstan 80.5   79.5
  Matthew Rowley Kanada 80.5   79.5
85 Alex More Kanada 79.5   76.0
86 Sebastien Dandurand Kanada 78.5   74.5
87 Assymzhan Khashirov Kazachstan 78.0   72.5
88 Paolo Corradini Włochy 76.0   68.0
89 Nicolas Gonthier Francja 74.0   65.0
90 Chingiz Nabiev Kazachstan 72.5   62.0
91 Alessandro Vinante Włochy 72.0   61.5

« FIS Cup 2009/2010 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2009/2010

FIS Cup 2009/2010

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »