Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Klasyfikacja po konkursie: 17.01.2010, Szczyrk K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Nico Hermann Niemcy 603  
2 Jörg Ritzerfeld Niemcy 586 -17
3 Felix Brodauf Niemcy 502 -101
4 Stefan Lang Niemcy 366 -237
5 David Winkler Niemcy 340 -263
6 Maximilian Mechler Niemcy 310 -293
7 Tomas Zmoray Słowacja 305 -298
8 Jan Ziobro Polska 292 -311
9 Jakub Kot Polska 242 -361
10 Balthasar Schneider Austria 238 -365
11 Klemens Murańka Polska 218 -385
12 Grzegorz Miętus Polska 213 -390
13 Erik Simon Niemcy 207 -396
14 Roland Mueller Austria 180 -423
15 Andrzej Zapotoczny Polska 171 -432
16 Anders Fannemel Norwegia 170 -433
17 Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -443
  Christoph Haenel Niemcy 160 -443
  Cestmir Kozisek Czechy 160 -443
20 Daniel Wenig Niemcy 150 -453
21 Thomas Lackner Austria 137 -466
22 Tomasz Byrt Polska 132 -471
23 Tomaz Naglic Słowenia 130 -473
24 Marc Krauspenhaar Niemcy 127 -476
25 Jonas Faller Niemcy 125 -478
  Fredrik Balkasen Szwecja 125 -478
27 Danny Queck Niemcy 120 -483
  Dawid Kubacki Polska 120 -483
29 Nico Polichronidis Niemcy 116 -487
30 Arthur Pauli Austria 110 -493
31 Alexander Sardyko Rosja 109 -494
32 Antoine Guignard Szwajcaria 107 -496
33 Roman Gornostaev Rosja 103 -500
34 Heung Chul Choi Korea Pd. 100 -503
  Jure Bogataj Słowenia 100 -503
  Denis Kornilov Rosja 100 -503
37 Kamil Kowal Polska 99 -504
38 Mikhail Maksimochkin Rosja 95 -508
  Kamil Skrobot Polska 95 -508
40 Dawid Kowal Polska 94 -509
41 Espen Enger Halvorsen Norwegia 92 -511
42 Rok Zima Słowenia 90 -513
43 Chris Lamb USA 86 -517
44 Andrea Morassi Włochy 85 -518
45 Ilmir Hazetdinov Rosja 82 -521
46 Florian Schabereiter Austria 80 -523
47 Kento Sakuyama Japonia 79 -524
48 Jan Jeske Niemcy 77 -526
  Johan Erikson Szwecja 77 -526
  Mario Innauer Austria 77 -526
51 Michael Glasder USA 75 -528
52 Pavel Farkas Czechy 74 -529
53 Chil-Ku Kang Korea Pd. 72 -531
54 Jan Fuhre Norwegia 71 -532
55 Bartłomiej Kłusek Polska 70 -533
  Marco Grigoli Szwajcaria 70 -533
57 Borge Gelein Blikeng Norwegia 69 -534
  Yusuke Narita Japonia 69 -534
59 Aleksander Zniszczoł Polska 68 -535
60 Joachim Hauer Norwegia 67 -536
61 Simen Key Grimsrud Norwegia 65 -538
62 Lukas Dilitz Austria 61 -542
63 Ivan Karaulov Kazachstan 60 -543
  Tobias Bogner Niemcy 60 -543
  Dimitry Vassiliev Rosja 60 -543
  Dejan Judez Słowenia 60 -543
  Michael Lunardi Włochy 60 -543
68 Jens Kratzel Niemcy 58 -545
69 Illimar Paern Estonia 53 -550
70 Pascal Egloff Szwajcaria 52 -551
71 Jarkko Määttä Finlandia 51 -552
72 Dimitry Ipatov Rosja 50 -553
  Richard Freitag Niemcy 50 -553
  Maksim Anisimov Białoru¶ 50 -553
75 Jiri Mazoch Czechy 48 -555
76 Denis Sindler Słowacja 47 -556
77 Markus Eisenbichler Niemcy 46 -557
78 Miran Zupancic Słowenia 45 -558
  Nicholas Alexander USA 45 -558
80 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -559
81 Oldrik van der Aalst Holandia 43 -560
82 Johan Martin Brandt Norwegia 42 -561
  Nico Faller Niemcy 42 -561
84 Dmitry Sporynin Rosja 41 -562
85 Klaus Ovlien Engen Norwegia 40 -563
  Trevor Wert USA 40 -563
87 Ryota Yokokawa Japonia 38 -565
88 Johannes Lenz Austria 37 -566
89 Trevor Morrice Kanada 35 -568
90 Primoz Peterka Słowenia 33 -570
  Robert Johansson Norwegia 33 -570
92 Vincent Descombes Sevoie Francja 32 -571
  Kevin Horlacher Niemcy 32 -571
94 Andrew Bliss USA 31 -572
95 Vital Anken Szwajcaria 30 -573
  Marinus Kraus Niemcy 30 -573
  Carl Nordin Szwecja 30 -573
98 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 29 -574
  Andreas Wank Niemcy 29 -574
100 Aleksandr Hancharou Białoru¶ 28 -575
  Mateusz Cie¶lar Polska 28 -575
102 Josef Larsson Szwecja 27 -576
  Stanislav Oshepkov Rosja 27 -576
  Remus Tudor Rumunia 27 -576
105 Artur Kukuła Polska 26 -577
  Jere Kykkänen Finlandia 26 -577
  Niklas Eriksson Szwecja 26 -577
  Stefan Kraft Austria 26 -577
  Primoz Roglic Słowenia 26 -577
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 26 -577
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 26 -577
112 Diego Dellasega Włochy 24 -579
  Thomas Thurnbichler Austria 24 -579
  Per Sannes Heger Norwegia 24 -579
115 Ruben de Wit Holandia 23 -580
  Nick Johnson USA 23 -580
117 Nikolay Karpenko Kazachstan 22 -581
  Yoann Morel Francja 22 -581
  Mika Kulmala Finlandia 22 -581
  Shohtaroh Hosoda Japonia 22 -581
  Anton Kalinitschenko Rosja 22 -581
122 Hiroaki Watanabe Japonia 21 -582
  Daniel Weiss Niemcy 21 -582
124 Matus Mistrik Słowacja 20 -583
  Vit Hacek Czechy 20 -583
126 Robert Kuban Czechy 19 -584
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 19 -584
  Stephan Leyhe Niemcy 19 -584
129 Oddvar Ystgaard Norwegia 17 -586
  Vladimir Rosko Słowacja 17 -586
131 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 16 -587
  Peter Frenette USA 16 -587
  Rafał Polinkiewicz Polska 16 -587
  Samet Karta Turcja 16 -587
  Daniel Huber Austria 16 -587
136 Mojmir Nosal Słowacja 15 -588
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 15 -588
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 15 -588
  Yukon de Leeuw Kanada 15 -588
  Ondrej Vaculik Czechy 15 -588
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 15 -588
  Eirik-Andre Hansen Norwegia 15 -588
143 David Zauner Austria 14 -589
  Bjoern Koch Austria 14 -589
145 Alexey Buyvolov Rosja 13 -590
  Milos Kadlec Czechy 13 -590
  Manuel Resch sen. Austria 13 -590
  Pasi Ahonen Finlandia 13 -590
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 13 -590
150 Andrey Pachin Rosja 12 -591
  Marko Malkamäki Finlandia 12 -591
  Aliaksei Muravitski Białoru¶ 12 -591
  Jure Sinkovec Słowenia 12 -591
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 12 -591
155 Erik Eghammar Szwecja 11 -592
  Kacper Skrobot Polska 11 -592
  Ramil Zarifullin Rosja 11 -592
158 Jakub Przybyła Polska 10 -593
  Faik Yuksel Turcja 10 -593
160 Sigurd Maehre Svendsen Norwegia 9 -594
  Alexey Vostretsov Rosja 9 -594
  Adrian Schuler Szwajcaria 9 -594
  Yaroslav Dysko Ukraina 9 -594
164 Davide Bresadola Włochy 8 -595
165 Daniel Kuehn Niemcy 7 -596
  Ilja Rosliakov Rosja 7 -596
  Szilvester Kozma Rumunia 7 -596
  Sondre Skeie Norwegia 7 -596
  Alexey Romashov Rosja 7 -596
  Jan Maylaender Niemcy 7 -596
  Volodymyr Veredyuk Ukraina 7 -596
172 Georgiy Chervyakov Rosja 6 -597
  Vladislav Persiyancev Rosja 6 -597
  Alexander Haupt USA 6 -597
  Tomas Friedrich Czechy 6 -597
  Pascal Kaelin Szwajcaria 6 -597
177 Stian Andre Skinnes Norwegia 5 -598
  Primoz Zupan Słowenia 5 -598
  Dawid Kanik Polska 5 -598
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 5 -598
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 5 -598
182 Benedikt Wider Niemcy 4 -599
  Jesper Daun Szwecja 4 -599
  Jeremy Baig Kanada 4 -599
185 Antonin Hajek Czechy 3 -600
  Florian Altenburger Austria 3 -600
  Rozle Zagar Słowenia 3 -600
188 Simon Eriksson Szwecja 2 -601
  Hans Petter Bergquist Norwegia 2 -601
  Ziga Mandl Słowenia 2 -601
191 Krzysztof Kowalczyk USA 1 -602
  Pascal Sommer Szwajcaria 1 -602
  Bogomil Pavlov Bułgaria 1 -602
  Antti Määttä Finlandia 1 -602
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 4194  
2 Polska Polska 1925 -2269
3 Austria Austria 1030 -3164
4 Norwegia Norwegia 956 -3238
5 Rosja Rosja 786 -3408
6 Słowenia Słowenia 506 -3688
7 Słowacja Słowacja 404 -3790
8 Czechy Czechy 358 -3836
9 USA USA 323 -3871
10 Szwecja Szwecja 302 -3892
11 Szwajcaria Szwajcaria 287 -3907
12 Japonia Japonia 229 -3965
13 Korea Pd. Korea Pd. 185 -4009
14 Włochy Włochy 177 -4017
15 Finlandia Finlandia 151 -4043
16 Francja Francja 98 -4096
17 Białoru¶ Białoru¶ 90 -4104
18 Kazachstan Kazachstan 82 -4112
19 Kanada Kanada 70 -4124
20 Estonia Estonia 68 -4126
21 Holandia Holandia 66 -4128
22 Rumunia Rumunia 34 -4160
23 Turcja Turcja 26 -4168
24 Ukraina Ukraina 21 -4173
25 Bułgaria Bułgaria 1 -4193

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2009/2010

FIS Cup 2009/2010

Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich