Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
06.03.2010 - Courchevel (Francja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Felix Schoft Niemcy 100.0 96.5 260.5
2 Arthur Pauli Austria 98.0 94.0 252.0
3 Stefan Hayboeck Austria 96.5 95.5 251.5
4 Marinus Kraus Niemcy 96.5 95.0 249.5
5 Nicolas Mayer Francja 96.5 93.0 245.0
6 Pascal Egloff Szwajcaria 95.5 91.0 239.5
7 Daniel Wenig Niemcy 93.0 94.5 239.0
8 Pius Paschke Niemcy 95.0 92.0 238.5
9 Daniel Lackner Austria 97.0 91.0 238.0
10 Gregor Deschwanden Szwajcaria 97.0 89.5 237.5
11 Erik Simon Niemcy 93.0 93.5 236.0
12 Ronan Lamy Chappuis Francja 94.0 91.0 235.5
13 Rozle Zagar Słowenia 95.0 90.5 235.0
14 Guillaume Berney Szwajcaria 92.0 93.0 234.5
15 Christoph Haenel Niemcy 89.5 95.5 233.5
16 Nicolas Gonthier Francja 95.5 86.0 227.5
  Alexandre Mabboux Francja 91.5 90.5 227.5
  Jan Druzina Słowenia 91.5 91.0 227.5
  Manuel Poppinger Austria 92.0 91.5 227.5
20 Yoann Morel Francja 93.5 88.5 226.5
21 Stefan Lang Niemcy 88.0 91.0 220.0
22 Sebastien Cala Francja 89.5 89.0 219.0
  Jonas Faller Niemcy 90.0 89.0 219.0
24 Jordan Taillard Francja 91.0 86.0 217.0
25 Antoine Guignard Szwajcaria 90.0 86.5 216.0
26 Vital Anken Szwajcaria 91.0 86.0 214.5
27 Jaka Rus Słowenia 88.0 86.0 209.5
  Nico Polichronidis Niemcy 88.5 86.5 209.5
29 Ales Hlebanja Słowenia 86.5 88.0 209.0
30 Oldrik van der Aalst Holandia 87.5 79.0 192.0
31 Pascal Sommer Szwajcaria 85.5   101.0
32 Remi Francais Szwajcaria 94.5   100.0
33 Charles Bailly Basin Francja 83.5   96.0
34 Gaetan Junique Francja 82.0   91.5
35 David Devillers Francja 81.0   91.0
36 Theo Hannon Francja 78.0   84.0
37 Kevin Nappa Francja 74.5   73.5
38 Alexis Vasseur Francja 70.5   66.5
39 Sacha Gardet Francja 67.0   61.0

« FIS Cup 2009/2010 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2009/2010

FIS Cup 2009/2010

Kalendarium
Kamil Stoch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich