Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
09.01.2010 - Harrachov (Czechy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Cestmir Kozisek Czechy 96.0 93.5 246.0
2 Felix Brodauf Niemcy 100.0 92.0 245.5
3 Jure Bogataj Słowenia 99.0 92.5 243.5
4 Tomaz Naglic Słowenia 95.0 93.5 241.0
5 Rok Zima Słowenia 91.0 91.5 229.5
6 Pavel Farkas Czechy 88.0 94.5 229.0
7 Jan Ziobro Polska 95.5 87.0 228.5
8 Roman Gornostaev Rosja 93.0 89.0 228.0
9 Nico Hermann Niemcy 93.5 88.0 227.5
10 Alexander Sardyko Rosja 92.0 88.0 224.5
11 David Winkler Niemcy 91.0 88.5 224.0
12 Stefan Lang Niemcy 91.0 88.5 223.0
13 Vit Hacek Czechy 88.0 88.0 215.5
  Illimar Paern Estonia 85.0 92.0 215.5
15 Miran Zupancic Słowenia 92.0 83.5 213.5
16 Christoph Haenel Niemcy 90.0 84.5 213.0
17 Jiri Mazoch Czechy 84.5 90.5 212.0
18 Marc Krauspenhaar Niemcy 88.0 86.0 211.5
19 Jure Sinkovec Słowenia 94.0 79.5 210.0
  Bartłomiej Kłusek Polska 84.5 90.5 210.0
21 Kamil Skrobot Polska 85.5 88.0 209.0
22 Rafał Polinkiewicz Polska 88.0 87.5 208.0
23 Primoz Roglic Słowenia 86.5 85.5 207.0
24 Robert Kuban Czechy 92.0 81.0 206.5
25 Tomas Friedrich Czechy 89.0 82.0 203.5
26 Primoz Zupan Słowenia 89.5 83.0 202.0
27 Tomasz Byrt Polska 87.0 79.0 192.5
28 Rozle Zagar Słowenia 86.5 79.5 189.0
29 Milos Kadlec Czechy 86.0 75.0 179.5
30 Primoz Peterka Słowenia 87.0 75.0 179.0
31 Jens Kratzel Niemcy 83.5   96.5
32 Volodymyr Veredyuk Ukraina 83.0   95.0
33 Aleksander Zniszczoł Polska 82.5   94.5
34 Rudolf Jerabek Czechy 82.0   93.5
35 Jan Jeske Niemcy 81.0   91.5
36 Hubert Blaha Czechy 80.0   89.5
  Michael Lunardi Włochy 80.0   89.5
38 Egor Usachev Rosja 80.0   88.0
39 Patrik Lichy Słowacja 79.0   85.5
40 Mateusz Cie¶lar Polska 78.0   85.0
41 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 77.5   83.0
42 Daniel Kuehn Niemcy 77.0   82.5
43 Vaclav Storek Czechy 77.0   82.0
44 Alexey Romashov Rosja 77.0   80.5
45 Ondrej Vaculik Czechy 76.0   80.0
46 Jakub Przybyła Polska 75.0   77.5
47 Mihail Zabegalov Rosja 76.0   77.0
  Ramil Zarifullin Rosja 74.5   77.0
  Mikhail Maksimochkin Rosja 74.5   77.0
50 David Ripper Czechy 74.5   76.5
51 Vojtech Stursa Czechy 73.5   75.0
  Artur Kukuła Polska 74.0   75.0
53 Andrey Pachin Rosja 72.5   72.5
54 Denis Sindler Słowacja 73.5   70.5
55 Jiri Struhar Czechy 71.0   69.0
  Radim Berka Czechy 71.0   69.0
57 Nico Polichronidis Niemcy 70.5   65.0
58 Pavel Rajnoch Czechy 68.5   63.5
  Jakub Kresalek Czechy 68.5   63.5
60 Yaroslav Dysko Ukraina 69.5   61.5
61 Samet Karta Turcja 68.0   58.0
62 Federico Cecon Włochy 67.5   57.0
63 David Bartos Czechy 67.0   56.0
64 Je-Un Park Korea Pd. 64.0   54.0
  Vladislav Persiyancev Rosja 66.0   54.0
66 Dmitriy Ponomarev Rosja 65.5   53.5
67 Faik Yuksel Turcja 64.0   50.0
68 Denes Pungor Węgry 62.5   47.0
69 David Cseke Węgry 58.0   39.0
70 Matus Mistrik Słowacja 51.0   20.0
71 Armin Csukovics Węgry 47.0   12.0
72 Akos Szilagyi Węgry 46.0   9.5
73 Martin Sutor Słowacja     DNS
74 Jaka Oblak Słowenia     DNS
75 Muhammet Irfan Cintimar Turcja     DNS

« FIS Cup 2009/2010 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2009/2010

FIS Cup 2009/2010

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich