TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
Klasyfikacja po konkursie: 09.01.2010, Harrachov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Nico Hermann Niemcy 603  
2 Jörg Ritzerfeld Niemcy 586 -17
3 Felix Brodauf Niemcy 502 -101
4 Maximilian Mechler Niemcy 310 -293
5 Tomas Zmoray Słowacja 305 -298
6 David Winkler Niemcy 298 -305
7 Stefan Lang Niemcy 286 -317
8 Balthasar Schneider Austria 238 -365
9 Jan Ziobro Polska 192 -411
10 Roland Mueller Austria 180 -423
11 Anders Fannemel Norwegia 170 -433
12 Cestmir Kozisek Czechy 160 -443
  Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -443
14 Daniel Wenig Niemcy 150 -453
  Jakub Kot Polska 150 -453
16 Erik Simon Niemcy 140 -463
17 Thomas Lackner Austria 137 -466
18 Tomaz Naglic Słowenia 130 -473
19 Jonas Faller Niemcy 125 -478
  Fredrik Balkasen Szwecja 125 -478
21 Dawid Kubacki Polska 120 -483
  Danny Queck Niemcy 120 -483
23 Arthur Pauli Austria 110 -493
24 Antoine Guignard Szwajcaria 107 -496
25 Roman Gornostaev Rosja 103 -500
26 Denis Kornilov Rosja 100 -503
  Heung Chul Choi Korea Pd. 100 -503
  Jure Bogataj Słowenia 100 -503
29 Tomasz Byrt Polska 98 -505
30 Kamil Skrobot Polska 95 -508
31 Dawid Kowal Polska 94 -509
32 Alexander Sardyko Rosja 92 -511
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 92 -511
34 Rok Zima Słowenia 90 -513
35 Christoph Haenel Niemcy 88 -515
36 Andrzej Zapotoczny Polska 86 -517
  Chris Lamb USA 86 -517
38 Andrea Morassi Włochy 85 -518
39 Ilmir Hazetdinov Rosja 82 -521
40 Florian Schabereiter Austria 80 -523
41 Kento Sakuyama Japonia 79 -524
42 Johan Erikson Szwecja 77 -526
  Mario Innauer Austria 77 -526
44 Michael Glasder USA 75 -528
45 Jan Jeske Niemcy 74 -529
46 Marc Krauspenhaar Niemcy 73 -530
47 Chil-Ku Kang Korea Pd. 72 -531
48 Jan Fuhre Norwegia 71 -532
49 Marco Grigoli Szwajcaria 70 -533
50 Borge Gelein Blikeng Norwegia 69 -534
  Yusuke Narita Japonia 69 -534
52 Joachim Hauer Norwegia 67 -536
53 Simen Key Grimsrud Norwegia 65 -538
54 Nico Polichronidis Niemcy 63 -540
55 Lukas Dilitz Austria 61 -542
56 Michael Lunardi Włochy 60 -543
  Ivan Karaulov Kazachstan 60 -543
  Tobias Bogner Niemcy 60 -543
  Dimitry Vassiliev Rosja 60 -543
  Dejan Judez Słowenia 60 -543
61 Pavel Farkas Czechy 58 -545
  Jens Kratzel Niemcy 58 -545
63 Mikhail Maksimochkin Rosja 55 -548
64 Illimar Paern Estonia 53 -550
65 Pascal Egloff Szwajcaria 52 -551
66 Jarkko Määttä Finlandia 51 -552
67 Dimitry Ipatov Rosja 50 -553
  Richard Freitag Niemcy 50 -553
  Maksim Anisimov Białoru¶ 50 -553
70 Denis Sindler Słowacja 47 -556
71 Markus Eisenbichler Niemcy 46 -557
72 Miran Zupancic Słowenia 45 -558
  Nicholas Alexander USA 45 -558
  Kamil Kowal Polska 45 -558
75 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -559
76 Oldrik van der Aalst Holandia 43 -560
77 Johan Martin Brandt Norwegia 42 -561
  Nico Faller Niemcy 42 -561
79 Dmitry Sporynin Rosja 41 -562
80 Klaus Ovlien Engen Norwegia 40 -563
  Trevor Wert USA 40 -563
82 Ryota Yokokawa Japonia 38 -565
83 Johannes Lenz Austria 37 -566
84 Trevor Morrice Kanada 35 -568
85 Robert Johansson Norwegia 33 -570
  Grzegorz Miętus Polska 33 -570
  Primoz Peterka Słowenia 33 -570
88 Kevin Horlacher Niemcy 32 -571
  Jiri Mazoch Czechy 32 -571
  Vincent Descombes Sevoie Francja 32 -571
91 Andrew Bliss USA 31 -572
92 Vital Anken Szwajcaria 30 -573
  Marinus Kraus Niemcy 30 -573
  Carl Nordin Szwecja 30 -573
95 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 29 -574
  Andreas Wank Niemcy 29 -574
  Aleksander Zniszczoł Polska 29 -574
98 Mateusz Cie¶lar Polska 28 -575
  Aleksandr Hancharou Białoru¶ 28 -575
100 Josef Larsson Szwecja 27 -576
  Stanislav Oshepkov Rosja 27 -576
102 Ossi-Pekka Valta Finlandia 26 -577
  Jere Kykkänen Finlandia 26 -577
  Niklas Eriksson Szwecja 26 -577
  Stefan Kraft Austria 26 -577
  Primoz Roglic Słowenia 26 -577
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 26 -577
108 Diego Dellasega Włochy 24 -579
  Thomas Thurnbichler Austria 24 -579
  Per Sannes Heger Norwegia 24 -579
111 Ruben de Wit Holandia 23 -580
  Nick Johnson USA 23 -580
113 Shohtaroh Hosoda Japonia 22 -581
  Anton Kalinitschenko Rosja 22 -581
  Nikolay Karpenko Kazachstan 22 -581
  Yoann Morel Francja 22 -581
  Mika Kulmala Finlandia 22 -581
118 Hiroaki Watanabe Japonia 21 -582
119 Vit Hacek Czechy 20 -583
  Matus Mistrik Słowacja 20 -583
121 Stephan Leyhe Niemcy 19 -584
  Bartłomiej Kłusek Polska 19 -584
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 19 -584
124 Klemens Murańka Polska 18 -585
125 Oddvar Ystgaard Norwegia 17 -586
  Vladimir Rosko Słowacja 17 -586
127 Samet Karta Turcja 16 -587
  Daniel Huber Austria 16 -587
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 16 -587
  Rafał Polinkiewicz Polska 16 -587
  Peter Frenette USA 16 -587
132 Eirik-Andre Hansen Norwegia 15 -588
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 15 -588
  Mojmir Nosal Słowacja 15 -588
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 15 -588
  Artur Kukuła Polska 15 -588
  Yukon de Leeuw Kanada 15 -588
  Ondrej Vaculik Czechy 15 -588
139 David Zauner Austria 14 -589
  Bjoern Koch Austria 14 -589
141 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 13 -590
  Milos Kadlec Czechy 13 -590
  Manuel Resch sen. Austria 13 -590
  Pasi Ahonen Finlandia 13 -590
145 Marko Malkamäki Finlandia 12 -591
  Aliaksei Muravitski Białoru¶ 12 -591
  Jure Sinkovec Słowenia 12 -591
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 12 -591
149 Erik Eghammar Szwecja 11 -592
  Ramil Zarifullin Rosja 11 -592
151 Faik Yuksel Turcja 10 -593
152 Sigurd Maehre Svendsen Norwegia 9 -594
  Adrian Schuler Szwajcaria 9 -594
154 Davide Bresadola Włochy 8 -595
155 Ilja Rosliakov Rosja 7 -596
  Sondre Skeie Norwegia 7 -596
  Alexey Romashov Rosja 7 -596
  Robert Kuban Czechy 7 -596
  Jan Maylaender Niemcy 7 -596
  Yaroslav Dysko Ukraina 7 -596
161 Pascal Kaelin Szwajcaria 6 -597
  Georgiy Chervyakov Rosja 6 -597
  Vladislav Persiyancev Rosja 6 -597
  Alexander Haupt USA 6 -597
  Tomas Friedrich Czechy 6 -597
166 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 5 -598
  Stian Andre Skinnes Norwegia 5 -598
  Primoz Zupan Słowenia 5 -598
169 Jeremy Baig Kanada 4 -599
  Benedikt Wider Niemcy 4 -599
  Jesper Daun Szwecja 4 -599
172 Florian Altenburger Austria 3 -600
  Rozle Zagar Słowenia 3 -600
  Alexey Buyvolov Rosja 3 -600
  Antonin Hajek Czechy 3 -600
176 Ziga Mandl Słowenia 2 -601
  Alexey Vostretsov Rosja 2 -601
  Simon Eriksson Szwecja 2 -601
  Hans Petter Bergquist Norwegia 2 -601
180 Krzysztof Kowalczyk USA 1 -602
  Pascal Sommer Szwajcaria 1 -602
  Bogomil Pavlov Bułgaria 1 -602
  Antti Määttä Finlandia 1 -602
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3795  
2 Polska Polska 1038 -2757
3 Austria Austria 1030 -2765
4 Norwegia Norwegia 956 -2839
5 Rosja Rosja 700 -3095
6 Słowenia Słowenia 506 -3289
7 Słowacja Słowacja 404 -3391
8 USA USA 323 -3472
9 Czechy Czechy 314 -3481
10 Szwecja Szwecja 302 -3493
11 Szwajcaria Szwajcaria 287 -3508
12 Japonia Japonia 229 -3566
13 Korea Pd. Korea Pd. 185 -3610
14 Włochy Włochy 177 -3618
15 Finlandia Finlandia 151 -3644
16 Francja Francja 98 -3697
17 Białoru¶ Białoru¶ 90 -3705
18 Kazachstan Kazachstan 82 -3713
19 Kanada Kanada 70 -3725
20 Estonia Estonia 68 -3727
21 Holandia Holandia 66 -3729
22 Turcja Turcja 26 -3769
23 Ukraina Ukraina 7 -3788
24 Bułgaria Bułgaria 1 -3794

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2009/2010

FIS Cup 2009/2010

Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »