TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
10.07.2009 - Villach (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Heung Chul Choi Korea Pd. 97.0 97.5 261.0
2 Florian Schabereiter Austria 97.5 97.5 257.0
3 Dejan Judez Słowenia 94.0 98.0 254.0
4 Richard Freitag Niemcy 95.5 95.0 252.0
5 Nicholas Alexander USA 97.0 92.5 247.5
  Thomas Lackner Austria 95.0 93.0 247.5
7 Tomas Zmoray Słowacja 96.0 93.0 246.5
8 Kevin Horlacher Niemcy 95.5 93.5 244.0
9 Andreas Wank Niemcy 95.0 93.5 242.5
10 Marco Grigoli Szwajcaria 92.5 94.0 241.5
11 Thomas Thurnbichler Austria 96.0 89.0 239.5
12 Illimar Paern Estonia 91.5 93.0 235.5
13 Nico Hermann Niemcy 92.5 92.0 234.5
14 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 97.0 89.0 233.0
15 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 91.5 91.5 231.5
  Lukas Dilitz Austria 91.0 91.0 231.5
17 David Zauner Austria 89.0 92.5 230.5
18 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 92.0 89.0 229.5
19 Chil-Ku Kang Korea Pd. 89.0 94.5 228.0
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 92.5 89.0 228.0
21 Antoine Guignard Szwajcaria 92.5 86.5 224.5
22 Adrian Schuler Szwajcaria 88.5 90.0 223.5
23 Michael Glasder USA 92.5 86.5 223.0
24 Dawid Kowal Polska 90.5 87.5 222.5
25 Jörg Ritzerfeld Niemcy 89.0 86.0 211.5
  Nico Faller Niemcy 89.0 86.0 211.5
27 Vital Anken Szwajcaria 91.5 82.0 211.0
  Stanislav Oshepkov Rosja 90.0 84.0 211.0
29 Ziga Mandl Słowenia 89.5 83.5 207.0
30 Maximilian Mechler Niemcy 90.5 72.5 182.0
31 Rok Mandl Słowenia 88.5   109.0
32 Lukas Bergmann Austria 88.0   108.5
  Julian Musiol Niemcy 88.0   108.5
34 Markus Schiffner Austria 88.5   108.0
35 Seou Choi Korea Pd. 87.5   107.0
36 Andrea Morassi Włochy 87.0   106.5
37 Stefan Kraft Austria 86.5   105.5
38 Stephan Hocke Niemcy 86.5   105.0
39 Primoz Roglic Słowenia 86.5   104.5
40 Bogomil Pavlov Bułgaria 86.5   104.0
  Christian Reiter Austria 86.0   104.0
42 David Danler-Swat Austria 86.0   103.0
43 Bjoern Koch Austria 85.5   102.5
44 Tim Babnik Słowenia 85.5   102.0
  Pascal Egloff Szwajcaria 85.5   102.0
  Petar Fartunov Bułgaria 85.0   102.0
47 Manuel Resch sen. Austria 85.0   101.5
  Sergej Kozhevnikov Rosja 85.0   101.5
49 Patrik Lichy Słowacja 84.0   97.5
50 Alessio de Crignis Włochy 85.0   97.0
51 Matej Dobovsek Słowenia 83.0   96.5
52 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 83.0   95.5
  Ivan Savvateev Rosja 82.5   95.5
54 Eric Mitchell Kanada 82.5   95.0
  Remus Tudor Rumunia 82.5   95.0
56 Michael Lunardi Włochy 82.5   94.5
  Sebastian Sperl Austria 82.5   94.5
  Christoph Stauder Austria 83.0   94.5
  Szilvester Kozma Rumunia 82.0   94.5
  Ilmir Hazetdinov Rosja 82.5   94.5
  Johannes Lenz Austria 82.5   94.5
  Kamil Kowal Polska 82.5   94.5
63 Assan Takhtakhunov Kazachstan 83.0   93.5
  Urban Susnik Słowenia 82.0   93.5
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 82.0   93.5
66 Toenis Kartau Estonia 81.5   92.0
  Dmitry Sporynin Rosja 81.5   92.0
  Jonas Faller Niemcy 81.5   92.0
69 Guillaume Berney Szwajcaria 81.0   91.0
70 Kairo Sillaste Estonia 80.0   89.0
  Denis Sindler Słowacja 80.0   89.0
  Matus Mistrik Słowacja 80.5   89.0
73 Mats Piho Estonia 80.0   88.5
74 Diego Dellasega Włochy 79.5   87.0
75 Volodymyr Veredyuk Ukraina 79.0   86.0
76 Ivan Karaulov Kazachstan 77.5   83.0
  Johannes Obermayr Austria 77.5   83.0
78 Oldrik van der Aalst Holandia 77.5   82.0
79 Rok Justin Słowenia 76.0   80.0
  Alexander Sardyko Rosja 76.5   80.0
81 Yaroslav Dysko Ukraina 75.0   76.5
82 Aliaksei Muravitski Białoru¶ 74.5   76.0
83 Ruben de Wit Holandia 74.5   75.5
84 Szilvester Fulop Rumunia 74.0   74.5
85 Georgiy Chervyakov Rosja 75.5   73.5
86 Robert Kartik Słowacja 73.0   72.5
  Johnny Lyons USA 73.0   72.5
88 Thomas de Wit Holandia 74.5   71.0
89 Armin Csukovics Węgry 68.0   61.5
90 Taras Dysko Ukraina 65.5   56.0
91 Istvan Pungor Węgry 61.0   46.0
92 Akos Szilagyi Węgry 51.0   19.5
93 Urban Zamernik Chorwacja     DNS
94 Remi Francais Szwajcaria     DNS
95 Tomaz Naglic Słowenia     DSQ
96 Leon Grobljar Słowenia     DSQ
97 Abylay Kopesbayev Kazachstan     DSQ
98 Federico Cecon Włochy     DSQ
99 Andrey Pachin Rosja     DSQ
100 Egor Usachev Rosja     DSQ
101 Yauheny Mytskaniuk Białoru¶     DSQ
102 Daniel Huber Austria     DSQ

« FIS Cup 2009/2010 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2009/2010

FIS Cup 2009/2010

Kalendarium
Jeroen Nikkel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »