Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 10.10.2009, Einsiedeln K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Nico Hermann Niemcy 458  
2 Jörg Ritzerfeld Niemcy 426 -32
3 Tomas Zmoray Słowacja 305 -153
4 Stefan Lang Niemcy 242 -216
5 Balthasar Schneider Austria 238 -220
6 Felix Brodauf Niemcy 227 -231
7 David Winkler Niemcy 200 -258
8 Roland Mueller Austria 180 -278
9 Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -298
10 Daniel Wenig Niemcy 150 -308
  Jakub Kot Polska 150 -308
12 Thomas Lackner Austria 137 -321
13 Maximilian Mechler Niemcy 130 -328
14 Fredrik Balkasen Szwecja 125 -333
  Jonas Faller Niemcy 125 -333
16 Jan Ziobro Polska 120 -338
  Danny Queck Niemcy 120 -338
  Dawid Kubacki Polska 120 -338
19 Arthur Pauli Austria 110 -348
20 Antoine Guignard Szwajcaria 107 -351
21 Denis Kornilov Rosja 100 -358
  Heung Chul Choi Korea Pd. 100 -358
23 Dawid Kowal Polska 94 -364
24 Tomasz Byrt Polska 86 -372
  Andrzej Zapotoczny Polska 86 -372
  Chris Lamb USA 86 -372
27 Andrea Morassi Włochy 85 -373
28 Ilmir Hazetdinov Rosja 82 -376
29 Florian Schabereiter Austria 80 -378
30 Kento Sakuyama Japonia 79 -379
31 Johan Erikson Szwecja 77 -381
  Mario Innauer Austria 77 -381
33 Michael Glasder USA 75 -383
34 Chil-Ku Kang Korea Pd. 72 -386
35 Kamil Skrobot Polska 71 -387
36 Marco Grigoli Szwajcaria 70 -388
37 Borge Gelein Blikeng Norwegia 69 -389
  Yusuke Narita Japonia 69 -389
39 Jan Fuhre Norwegia 67 -391
40 Nico Polichronidis Niemcy 63 -395
41 Jan Jeske Niemcy 62 -396
42 Lukas Dilitz Austria 61 -397
43 Ivan Karaulov Kazachstan 60 -398
  Tobias Bogner Niemcy 60 -398
  Dimitry Vassiliev Rosja 60 -398
  Dejan Judez Słowenia 60 -398
  Anders Fannemel Norwegia 60 -398
48 Jens Kratzel Niemcy 58 -400
49 Mikhail Maksimochkin Rosja 53 -405
  Christoph Haenel Niemcy 53 -405
51 Pascal Egloff Szwajcaria 52 -406
52 Dimitry Ipatov Rosja 50 -408
  Richard Freitag Niemcy 50 -408
  Maksim Anisimov Białoru¶ 50 -408
55 Markus Eisenbichler Niemcy 46 -412
56 Nicholas Alexander USA 45 -413
  Kamil Kowal Polska 45 -413
58 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -414
59 Johan Martin Brandt Norwegia 42 -416
  Nico Faller Niemcy 42 -416
  Roman Gornostaev Rosja 42 -416
62 Dmitry Sporynin Rosja 41 -417
  Oldrik van der Aalst Holandia 41 -417
64 Trevor Wert USA 40 -418
  Alexander Sardyko Rosja 40 -418
  Denis Sindler Słowacja 40 -418
67 Ryota Yokokawa Japonia 38 -420
68 Johannes Lenz Austria 37 -421
69 Michael Lunardi Włochy 36 -422
70 Grzegorz Miętus Polska 33 -425
71 Espen Enger Halvorsen Norwegia 32 -426
  Kevin Horlacher Niemcy 32 -426
  Vincent Descombes Sevoie Francja 32 -426
74 Marinus Kraus Niemcy 30 -428
  Carl Nordin Szwecja 30 -428
  Vital Anken Szwajcaria 30 -428
77 Aleksander Zniszczoł Polska 29 -429
  Andreas Wank Niemcy 29 -429
79 Mateusz Cie¶lar Polska 28 -430
  Aleksandr Hancharou Białoru¶ 28 -430
81 Stanislav Oshepkov Rosja 27 -431
82 Stefan Kraft Austria 26 -432
  Niklas Eriksson Szwecja 26 -432
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 26 -432
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 26 -432
86 Diego Dellasega Włochy 24 -434
  Thomas Thurnbichler Austria 24 -434
88 Nick Johnson USA 23 -435
  Ruben de Wit Holandia 23 -435
90 Nikolay Karpenko Kazachstan 22 -436
  Yoann Morel Francja 22 -436
  Mika Kulmala Finlandia 22 -436
  Shohtaroh Hosoda Japonia 22 -436
  Illimar Paern Estonia 22 -436
95 Hiroaki Watanabe Japonia 21 -437
96 Matus Mistrik Słowacja 20 -438
97 Stephan Leyhe Niemcy 19 -439
98 Klemens Murańka Polska 18 -440
  Josef Larsson Szwecja 18 -440
100 Oddvar Ystgaard Norwegia 17 -441
  Vladimir Rosko Słowacja 17 -441
102 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 16 -442
  Peter Frenette USA 16 -442
  Samet Karta Turcja 16 -442
  Daniel Huber Austria 16 -442
106 Artur Kukuła Polska 15 -443
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 15 -443
  Eirik-Andre Hansen Norwegia 15 -443
  Mojmir Nosal Słowacja 15 -443
110 Bjoern Koch Austria 14 -444
  David Zauner Austria 14 -444
112 Manuel Resch sen. Austria 13 -445
  Pasi Ahonen Finlandia 13 -445
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 13 -445
115 Marko Malkamäki Finlandia 12 -446
  Aliaksei Muravitski Białoru¶ 12 -446
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 12 -446
118 Erik Eghammar Szwecja 11 -447
  Ramil Zarifullin Rosja 11 -447
120 Faik Yuksel Turcja 10 -448
121 Adrian Schuler Szwajcaria 9 -449
  Joachim Hauer Norwegia 9 -449
  Pavel Farkas Czechy 9 -449
  Sigurd Maehre Svendsen Norwegia 9 -449
125 Davide Bresadola Włochy 8 -450
126 Ilja Rosliakov Rosja 7 -451
  Jan Maylaender Niemcy 7 -451
128 Yaroslav Dysko Ukraina 6 -452
  Pascal Kaelin Szwajcaria 6 -452
  Georgiy Chervyakov Rosja 6 -452
131 Benedikt Wider Niemcy 4 -454
  Jesper Daun Szwecja 4 -454
  Jeremy Baig Kanada 4 -454
134 Alexey Buyvolov Rosja 3 -455
  Antonin Hajek Czechy 3 -455
  Rafał Polinkiewicz Polska 3 -455
  Florian Altenburger Austria 3 -455
138 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 2 -456
  Simon Eriksson Szwecja 2 -456
  Ziga Mandl Słowenia 2 -456
  Alexey Vostretsov Rosja 2 -456
142 Pascal Sommer Szwajcaria 1 -457
  Bogomil Pavlov Bułgaria 1 -457
  Antti Määttä Finlandia 1 -457
  Krzysztof Kowalczyk USA 1 -457
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2633  
2 Austria Austria 1030 -1603
3 Polska Polska 898 -1735
4 Rosja Rosja 550 -2083
5 Norwegia Norwegia 497 -2136
6 Słowacja Słowacja 397 -2236
7 Szwecja Szwecja 293 -2340
8 Szwajcaria Szwajcaria 287 -2346
9 USA USA 286 -2347
10 Japonia Japonia 229 -2404
11 Korea Pd. Korea Pd. 185 -2448
12 Włochy Włochy 153 -2480
13 Francja Francja 98 -2535
14 Białoru¶ Białoru¶ 90 -2543
15 Kazachstan Kazachstan 82 -2551
16 Finlandia Finlandia 74 -2559
17 Holandia Holandia 64 -2569
18 Słowenia Słowenia 62 -2571
19 Turcja Turcja 26 -2607
20 Estonia Estonia 22 -2611
21 Kanada Kanada 20 -2613
22 Czechy Czechy 12 -2621
23 Ukraina Ukraina 6 -2627
24 Bułgaria Bułgaria 1 -2632

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2009/2010

FIS Cup 2009/2010

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich