TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
16.08.2009 - Oberwiesenthal (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Danny Queck Niemcy 97.5 98.5 241.5
2 Nico Hermann Niemcy 94.5 98.0 233.5
3 Anders Fannemel Norwegia 88.0 104.5 227.0
4 Daniel Wenig Niemcy 97.0 91.5 223.0
5 Andrea Morassi Włochy 92.5 95.0 221.0
  Jonas Faller Niemcy 88.0 101.0 221.0
7 Lukas Dilitz Austria 89.0 97.5 219.5
8 Roman Gornostaev Rosja 91.5 94.5 217.0
  Thomas Lackner Austria 91.0 95.0 217.0
10 Felix Brodauf Niemcy 91.0 94.0 215.0
11 Jörg Ritzerfeld Niemcy 96.5 86.0 208.5
12 Markus Eisenbichler Niemcy 87.0 95.0 207.5
13 Denis Sindler Słowacja 84.5 95.0 202.0
14 Marinus Kraus Niemcy 90.0 90.0 201.5
15 Michael Lunardi Włochy 90.0 89.5 201.0
16 David Winkler Niemcy 86.0 93.0 199.5
17 Christoph Haenel Niemcy 92.0 86.5 198.5
18 Diego Dellasega Włochy 90.0 88.5 198.0
19 Alexander Sardyko Rosja 85.5 91.5 194.5
20 Jan Fuhre Norwegia 87.5 88.0 190.0
21 Ilmir Hazetdinov Rosja 85.0 89.0 189.0
22 Joachim Hauer Norwegia 84.0 88.5 185.5
23 Nico Polichronidis Niemcy 85.0 87.0 183.0
24 Michael Glasder USA 86.5 84.5 181.0
25 Jan Jeske Niemcy 90.5 80.5 180.5
26 Dmitry Sporynin Rosja 84.5 86.0 180.0
27 Benedikt Wider Niemcy 86.5 83.0 176.5
28 Stephan Leyhe Niemcy 86.5 81.5 171.0
29 Alexey Vostretsov Rosja 84.0 81.5 169.0
30 Oldrik van der Aalst Holandia 85.0 73.0 149.5
31 Jan Maylaender Niemcy 83.5   85.5
32 Christian Fendt Niemcy 83.5   85.0
33 David Danler-Swat Austria 82.5   84.0
34 Robert Johansson Norwegia 82.5   82.5
35 Lukas Ramesberger Niemcy 82.0   82.0
36 Espen Enger Halvorsen Norwegia 81.0   81.0
37 Antonin Hajek Czechy 81.0   80.0
  Peter Frenette USA 81.0   80.0
39 Marc Ganserer Niemcy 80.5   79.0
  Mojmir Nosal Słowacja 80.5   79.0
  Matus Mistrik Słowacja 80.5   79.0
42 Alexander Herr Niemcy 81.5   78.0
  Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 79.5   78.0
  Daniel Huber Austria 80.0   78.0
45 Vladislav Persiyancev Rosja 79.0   76.5
46 Patrik Lichy Słowacja 79.0   76.0
47 Simen Key Grimsrud Norwegia 78.5   75.5
48 Petar Fartunov Bułgaria 78.0   75.0
49 Alexey Romashov Rosja 78.0   74.0
50 Trevor Wert USA 77.0   72.0
51 Vit Hacek Czechy 76.5   71.0
  Andrey Pachin Rosja 76.5   71.0
  Federico Cecon Włochy 76.5   71.0
54 Bogomil Pavlov Bułgaria 78.5   70.5
55 Yukon de Leeuw Kanada 75.5   69.5
56 Szilvester Fulop Rumunia 75.5   69.0
  Alexander Haupt USA 75.5   69.0
58 Nick Johnson USA 74.5   67.0
59 Christoph Stauder Austria 77.5   66.5
60 Hubert Blaha Czechy 73.5   64.5
61 Remus Tudor Rumunia 74.0   61.0
62 Will Schott USA 72.0   60.5
  Je-Un Park Korea Pd. 72.5   60.5
64 Chil-Ku Kang Korea Pd. 74.5   60.0
65 Robert Kuban Czechy 73.5   59.5
66 Florian Horst Niemcy 73.0   58.0
67 Martin Sutor Słowacja 70.5   57.5
68 Arthur Pauli Austria 73.5   57.0
69 Alex Barton Kanada 69.5   55.5
  Matthew Rowley Kanada 69.5   55.5
71 Tomas Friedrich Czechy 70.5   54.0
72 Stefan Kraft Austria 70.0   52.5
73 Mikhail Maksimochkin Rosja 69.0   48.5
74 Thomas de Wit Holandia 68.0   48.0
75 Volodymyr Veredyuk Ukraina 65.5   47.5
76 Roman Kuryavskiv Kazachstan 66.5   47.0
77 Szilvester Kozma Rumunia 67.5   46.0
78 Ruben de Wit Holandia 65.5   45.0
79 Sabirzhan Muminov Kazachstan 64.0   44.0
80 Sebastien Dandurand Kanada 63.0   40.5
81 Radim Berka Czechy 72.0   39.5
82 Tommy Lianes Norwegia 63.5   38.5
83 Alex More Kanada 60.5   36.0
84 Krzysztof Kowalczyk USA 61.5   33.0
85 Assymzhan Khashirov Kazachstan 57.5   30.0
86 Chingiz Nabiev Kazachstan DNS   DNS
87 Szilard Gal Rumunia DNS   DNS
88 Deyan Funtarov Bułgaria DSQ   DSQ
89 Mihail Zabegalov Rosja DSQ   DSQ

« FIS Cup 2009/2010 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2009/2010

FIS Cup 2009/2010

Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »