Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2012
Period 1
30.06.2012   Stams Austria HS-115 K-105
01.07.2012   Stams Austria HS-115 K-105
07.07.2012   Kranj Słowenia HS-109 K-100
08.07.2012   Kranj Słowenia HS-109 K-100
14.07.2012   Soczi Rosja HS-105 K-95
15.07.2012   Soczi Rosja HS-105 K-95
10.08.2012   Kuopio Finlandia HS-127 K-120
11.08.2012   Kuopio Finlandia HS-127 K-120
Period 2
08.09.2012 19:00 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123
09.09.2012 09:30 Lillehammer Norwegia HS-138 K-123
15.09.2012   Czajkowski Rosja HS-140 K-125
16.09.2012   Czajkowski Rosja HS-140 K-125
22.09.2012 15:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
23.09.2012 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Matura Czechy 742  
2 Wolfgang Loitzl Austria 680 -62
3 Anders Jacobsen Norwegia 478 -264
4 Tomaz Naglic Słowenia 395 -347
5 Karl Geiger Niemcy 346 -396
6 Lukas Mueller Austria 318 -424
7 Andreas Wellinger Niemcy 314 -428
8 Dawid Kubacki Polska 240 -502
9 Peter Prevc Słowenia 226 -516
10 Stephan Leyhe Niemcy 215 -527
11 Marinus Kraus Niemcy 213 -529
12 Stefan Hayboeck Austria 202 -540
13 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 194 -548
14 Cene Prevc Słowenia 185 -557
15 Daniel Wenig Niemcy 174 -568
16 Denis Kornilov Rosja 169 -573
17 Grzegorz Miętus Polska 161 -581
18 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 159 -583
19 Alexey Romashov Rosja 158 -584
20 Lauri Asikainen Finlandia 147 -595
21 Jan Ziobro Polska 145 -597
  Krzysztof Biegun Polska 145 -597
23 Danny Queck Niemcy 144 -598
24 Gregor Deschwanden Szwajcaria 138 -604
25 Aleksander Zniszczoł Polska 136 -606
26 Borek Sedlak Czechy 134 -608
27 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 129 -613
28 Primoz Pikl Słowenia 128 -614
29 Olli Muotka Finlandia 118 -624
30 David Zauner Austria 117 -625
31 Phillip Sjoeen Norwegia 101 -641
32 Jurij Tepes Słowenia 100 -642
33 Martin Schmitt Niemcy 91 -651
  Alexander Sardyko Rosja 91 -651
35 Matjaz Pungertar Słowenia 90 -652
36 Matic Kramarsic Słowenia 86 -656
  Janne Happonen Finlandia 86 -656
38 Jakub Janda Czechy 84 -658
39 Andraz Pograjc Słowenia 81 -661
40 Mika Kulmala Finlandia 79 -663
41 Bartłomiej Kłusek Polska 78 -664
42 Jaka Hvala Słowenia 76 -666
43 Anton Kalinitschenko Rosja 75 -667
44 Espen Enger Halvorsen Norwegia 71 -671
45 Martin Cikl Czechy 70 -672
46 Ronan Lamy Chappuis Francja 69 -673
47 Nicolas Mayer Francja 66 -676
  Robert Hrgota Słowenia 66 -676
  Stefan Kraft Austria 66 -676
50 Sami Niemi Finlandia 65 -677
51 David Unterberger Austria 63 -679
52 Peter Frenette USA 62 -680
53 Kenshiro Ito Japonia 57 -685
54 Atle Pedersen Roensen Norwegia 55 -687
  Junshiro Kobayashi Japonia 55 -687
56 David Viry Francja 53 -689
57 Dimitry Ipatov Rosja 51 -691
58 Robert Kranjec Słowenia 50 -692
59 Manuel Poppinger Austria 47 -695
60 Felix Schoft Niemcy 46 -696
  Vegard Swensen Norwegia 46 -696
62 Simon Ammann Szwajcaria 44 -698
63 Andrzej Zapotoczny Polska 42 -700
64 Ilmir Hazetdinov Rosja 37 -705
65 Marco Grigoli Szwajcaria 36 -706
66 Stefan Hula Polska 34 -708
  Vladimir Zografski Bułgaria 34 -708
  Marcin Bachleda Polska 34 -708
69 Rok Zima Słowenia 33 -709
  Cestmir Kozisek Czechy 33 -709
71 Thomas Diethart Austria 29 -713
72 Anders Johnson USA 28 -714
73 Nejc Dezman Słowenia 27 -715
74 Georg Späth Niemcy 26 -716
  Alexandre Mabboux Francja 26 -716
76 Vincent Descombes Sevoie Francja 24 -718
77 Krzysztof Miętus Polska 23 -719
78 Dimitry Vassiliev Rosja 22 -720
  Kevin Horlacher Niemcy 22 -720
80 Yuhei Sasaki Japonia 20 -722
  Łukasz Rutkowski Polska 20 -722
82 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 18 -724
83 Dejan Judez Słowenia 17 -725
84 Jarkko Määttä Finlandia 16 -726
85 Bjoern Koch Austria 15 -727
86 Antonin Hajek Czechy 14 -728
  Tobias Loeffler Niemcy 14 -728
88 Markus Schiffner Austria 13 -729
89 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 12 -730
90 Emmanuel Chedal Francja 11 -731
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 11 -731
  Kenneth Gangnes Norwegia 11 -731
93 Mikhail Maksimochkin Rosja 10 -732
  Kento Sakuyama Japonia 10 -732
95 Ziga Mandl Słowenia 9 -733
  Illimar Paern Estonia 9 -733
97 Stanislav Oshepkov Rosja 7 -735
  Jan Maylaender Niemcy 7 -735
99 Shota Tanaka Japonia 6 -736
  Jiri Mazoch Czechy 6 -736
101 Roberto Dellasega Włochy 5 -737
102 Volodymyr Veredyuk Ukraina 4 -738
  Petr Chaadaev Rosja 4 -738
  Radik Zhaparov Kazachstan 4 -738
  Antti Aalto Finlandia 4 -738
106 Pascal Kaelin Szwajcaria 3 -739
  Florian Menz Niemcy 3 -739
108 Rok Urbanc Słowenia 2 -740
109 Matthew Rowley Kanada 1 -741
  Pascal Sommer Szwajcaria 1 -741
  Takashi Sawara Japonia 1 -741
  Carl Nordin Szwecja 1 -741
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1615  
2 Słowenia Słowenia 1571 -44
3 Austria Austria 1550 -65
4 Norwegia Norwegia 1126 -489
5 Czechy Czechy 1083 -532
6 Polska Polska 1058 -557
7 Rosja Rosja 624 -991
8 Finlandia Finlandia 515 -1100
9 Francja Francja 249 -1366
10 Szwajcaria Szwajcaria 222 -1393
11 Kanada Kanada 160 -1455
12 Japonia Japonia 149 -1466
13 USA USA 90 -1525
14 Bułgaria Bułgaria 34 -1581
15 Estonia Estonia 9 -1606
16 Włochy Włochy 5 -1610
17 Kazachstan Kazachstan 4 -1611
  Ukraina Ukraina 4 -1611
19 Szwecja Szwecja 1 -1614
Wyniki konkursów
30.06.2012 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada)
01.07.2012 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
07.07.2012 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
08.07.2012 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
14.07.2012 Soczi Rosja K-125
Zwycięzca: Jan Matura (Czechy)
15.07.2012 Soczi Rosja K-125
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
10.08.2012 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Tomaz Naglic (Słowenia)
11.08.2012 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Jan Matura (Czechy)
08.09.2012 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
09.09.2012 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
15.09.2012 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
16.09.2012 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
22.09.2012 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
23.09.2012 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich