Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2022
Najbliższe zawody
02.10.2022, godz. 16:10
Klingenthal HS-140
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 08.09.2012, Lillehammer K-123
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Matura Czechy 510  
2 Anders Jacobsen Norwegia 433 -77
3 Tomaz Naglic Słowenia 395 -115
4 Dawid Kubacki Polska 240 -270
  Andreas Wellinger Niemcy 240 -270
6 Lukas Mueller Austria 227 -283
7 Peter Prevc Słowenia 205 -305
8 Wolfgang Loitzl Austria 180 -330
9 Marinus Kraus Niemcy 172 -338
10 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 159 -351
11 Daniel Wenig Niemcy 156 -354
12 Danny Queck Niemcy 144 -366
13 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 130 -380
14 Stefan Hayboeck Austria 117 -393
15 Borek Sedlak Czechy 110 -400
16 Gregor Deschwanden Szwajcaria 109 -401
17 Primoz Pikl Słowenia 104 -406
18 Jurij Tepes Słowenia 100 -410
19 Stephan Leyhe Niemcy 94 -416
20 Martin Schmitt Niemcy 91 -419
  Alexander Sardyko Rosja 91 -419
22 Matjaz Pungertar Słowenia 90 -420
  Karl Geiger Niemcy 90 -420
24 Olli Muotka Finlandia 86 -424
  Janne Happonen Finlandia 86 -424
26 Mika Kulmala Finlandia 79 -431
27 Bartłomiej Kłusek Polska 78 -432
28 Krzysztof Biegun Polska 77 -433
29 Jaka Hvala Słowenia 76 -434
30 Grzegorz Miętus Polska 73 -437
31 Martin Cikl Czechy 70 -440
32 Denis Kornilov Rosja 69 -441
33 Nicolas Mayer Francja 66 -444
  Robert Hrgota Słowenia 66 -444
35 David Unterberger Austria 63 -447
36 Peter Frenette USA 62 -448
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 62 -448
38 Matic Kramarsic Słowenia 58 -452
39 Kenshiro Ito Japonia 57 -453
40 Junshiro Kobayashi Japonia 55 -455
41 Aleksander Zniszczoł Polska 52 -458
42 Robert Kranjec Słowenia 50 -460
43 Atle Pedersen Roensen Norwegia 48 -462
44 Simon Ammann Szwajcaria 44 -466
45 Espen Enger Halvorsen Norwegia 43 -467
46 Alexey Romashov Rosja 42 -468
  Manuel Poppinger Austria 42 -468
48 Sami Niemi Finlandia 40 -470
49 Marco Grigoli Szwajcaria 36 -474
50 Marcin Bachleda Polska 34 -476
  Stefan Hula Polska 34 -476
  Vladimir Zografski Bułgaria 34 -476
53 Rok Zima Słowenia 33 -477
  Cestmir Kozisek Czechy 33 -477
55 Lauri Asikainen Finlandia 32 -478
56 Anton Kalinitschenko Rosja 30 -480
57 Anders Johnson USA 28 -482
  Vegard Swensen Norwegia 28 -482
59 Jan Ziobro Polska 25 -485
60 Phillip Sjoeen Norwegia 24 -486
  Vincent Descombes Sevoie Francja 24 -486
62 Stefan Kraft Austria 23 -487
  Ilmir Hazetdinov Rosja 23 -487
64 Dmitriy Vassiliev Rosja 22 -488
65 Yuhei Sasaki Japonia 20 -490
  David Viry Francja 20 -490
67 Cene Prevc Słowenia 18 -492
  Alexandre Mabboux Francja 18 -492
69 Jarkko Maatta Finlandia 16 -494
70 Andrzej Zapotoczny Polska 15 -495
71 Antonin Hajek Czechy 14 -496
72 Dejan Judez Słowenia 13 -497
  Markus Schiffner Austria 13 -497
74 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 12 -498
  Felix Schoft Niemcy 12 -498
76 Kenneth Gangnes Norwegia 11 -499
  Emmanuel Chedal Francja 11 -499
78 Kento Sakuyama Japonia 10 -500
79 Łukasz Rutkowski Polska 9 -501
  Illimar Paern Estonia 9 -501
81 Thomas Diethart Austria 8 -502
82 Jan Maylaender Niemcy 7 -503
83 Shota Tanaka Japonia 6 -504
  Jiri Mazoch Czechy 6 -504
85 Roberto Dellasega Włochy 5 -505
  Nejc Dezman Słowenia 5 -505
87 Antti Aalto Finlandia 4 -506
  Volodymyr Veredyuk Ukraina 4 -506
  Petr Chaadaev Rosja 4 -506
90 Rok Urbanc Słowenia 2 -508
91 Carl Nordin Szwecja 1 -509
  Matthew Rowley Kanada 1 -509
  Pascal Sommer Szwajcaria 1 -509
  David Zauner Austria 1 -509
  Takashi Sawara Japonia 1 -509
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1215  
2 Niemcy Niemcy 1006 -209
3 Norwegia Norwegia 791 -424
4 Czechy Czechy 743 -472
5 Austria Austria 674 -541
6 Polska Polska 637 -578
7 Finlandia Finlandia 343 -872
8 Rosja Rosja 281 -934
9 Szwajcaria Szwajcaria 190 -1025
10 Kanada Kanada 160 -1055
11 Japonia Japonia 149 -1066
12 Francja Francja 139 -1076
13 USA USA 90 -1125
14 Bułgaria Bułgaria 34 -1181
15 Estonia Estonia 9 -1206
16 Włochy Włochy 5 -1210
17 Ukraina Ukraina 4 -1211
18 Szwecja Szwecja 1 -1214

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
12:30
LGP Klingenthal
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:10
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
7 paĽdziernika 2022 (pi±tek)
00:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening M
21:00
CoC Lake Placid
seria próbna K
22:00
CoC Lake Placid
konkurs ind. K
8 paĽdziernika 2022 (sobota)
00:00
CoC Lake Placid
seria próbna M
01:30
CoC Lake Placid
konkurs ind. M
20:00
CoC Lake Placid
seria próbna K
21:00
CoC Lake Placid
konkurs ind. K
23:30
CoC Lake Placid
seria próbna M
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
dzisiaj
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Studio przed konkursem indywidualnym
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny, HS 140
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Klingenthal, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
dzisiaj
17:45
Eurosport w Player.pl Studio po konkursie indywidualnym
dzisiaj
17:45
Eurosport 1 Studio po zawodach
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich