Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 23.09.2012, Klingenthal K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Matura Czechy 742  
2 Wolfgang Loitzl Austria 680 -62
3 Anders Jacobsen Norwegia 478 -264
4 Tomaz Naglic Słowenia 395 -347
5 Karl Geiger Niemcy 346 -396
6 Lukas Mueller Austria 318 -424
7 Andreas Wellinger Niemcy 314 -428
8 Dawid Kubacki Polska 240 -502
9 Peter Prevc Słowenia 226 -516
10 Stephan Leyhe Niemcy 215 -527
11 Marinus Kraus Niemcy 213 -529
12 Stefan Hayboeck Austria 202 -540
13 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 194 -548
14 Cene Prevc Słowenia 185 -557
15 Daniel Wenig Niemcy 174 -568
16 Denis Kornilov Rosja 169 -573
17 Grzegorz Miętus Polska 161 -581
18 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 159 -583
19 Alexey Romashov Rosja 158 -584
20 Lauri Asikainen Finlandia 147 -595
21 Jan Ziobro Polska 145 -597
  Krzysztof Biegun Polska 145 -597
23 Danny Queck Niemcy 144 -598
24 Gregor Deschwanden Szwajcaria 138 -604
25 Aleksander Zniszczoł Polska 136 -606
26 Borek Sedlak Czechy 134 -608
27 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 129 -613
28 Primoz Pikl Słowenia 128 -614
29 Olli Muotka Finlandia 118 -624
30 David Zauner Austria 117 -625
31 Phillip Sjoeen Norwegia 101 -641
32 Jurij Tepes Słowenia 100 -642
33 Martin Schmitt Niemcy 91 -651
  Alexander Sardyko Rosja 91 -651
35 Matjaz Pungertar Słowenia 90 -652
36 Janne Happonen Finlandia 86 -656
  Matic Kramarsic Słowenia 86 -656
38 Jakub Janda Czechy 84 -658
39 Andraz Pograjc Słowenia 81 -661
40 Mika Kulmala Finlandia 79 -663
41 Bartłomiej Kłusek Polska 78 -664
42 Jaka Hvala Słowenia 76 -666
43 Anton Kalinitschenko Rosja 75 -667
44 Espen Enger Halvorsen Norwegia 71 -671
45 Martin Cikl Czechy 70 -672
46 Ronan Lamy Chappuis Francja 69 -673
47 Robert Hrgota Słowenia 66 -676
  Nicolas Mayer Francja 66 -676
  Stefan Kraft Austria 66 -676
50 Sami Niemi Finlandia 65 -677
51 David Unterberger Austria 63 -679
52 Peter Frenette USA 62 -680
53 Kenshiro Ito Japonia 57 -685
54 Junshiro Kobayashi Japonia 55 -687
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 55 -687
56 David Viry Francja 53 -689
57 Dimitry Ipatov Rosja 51 -691
58 Robert Kranjec Słowenia 50 -692
59 Manuel Poppinger Austria 47 -695
60 Felix Schoft Niemcy 46 -696
  Vegard Swensen Norwegia 46 -696
62 Simon Ammann Szwajcaria 44 -698
63 Andrzej Zapotoczny Polska 42 -700
64 Ilmir Hazetdinov Rosja 37 -705
65 Marco Grigoli Szwajcaria 36 -706
66 Stefan Hula Polska 34 -708
  Vladimir Zografski Bułgaria 34 -708
  Marcin Bachleda Polska 34 -708
69 Rok Zima Słowenia 33 -709
  Cestmir Kozisek Czechy 33 -709
71 Thomas Diethart Austria 29 -713
72 Anders Johnson USA 28 -714
73 Nejc Dezman Słowenia 27 -715
74 Georg Späth Niemcy 26 -716
  Alexandre Mabboux Francja 26 -716
76 Vincent Descombes Sevoie Francja 24 -718
77 Krzysztof Miętus Polska 23 -719
78 Dmitriy Vassiliev Rosja 22 -720
  Kevin Horlacher Niemcy 22 -720
80 Łukasz Rutkowski Polska 20 -722
  Yuhei Sasaki Japonia 20 -722
82 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 18 -724
83 Dejan Judez Słowenia 17 -725
84 Jarkko Maatta Finlandia 16 -726
85 Bjoern Koch Austria 15 -727
86 Antonin Hajek Czechy 14 -728
  Tobias Loeffler Niemcy 14 -728
88 Markus Schiffner Austria 13 -729
89 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 12 -730
90 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 11 -731
  Kenneth Gangnes Norwegia 11 -731
  Emmanuel Chedal Francja 11 -731
93 Mikhail Maksimochkin Rosja 10 -732
  Kento Sakuyama Japonia 10 -732
95 Ziga Mandl Słowenia 9 -733
  Illimar Paern Estonia 9 -733
97 Stanislav Oshepkov Rosja 7 -735
  Jan Maylaender Niemcy 7 -735
99 Jiri Mazoch Czechy 6 -736
  Shota Tanaka Japonia 6 -736
101 Roberto Dellasega Włochy 5 -737
102 Antti Aalto Finlandia 4 -738
  Radik Zhaparov Kazachstan 4 -738
  Petr Chaadaev Rosja 4 -738
  Volodymyr Veredyuk Ukraina 4 -738
106 Pascal Kaelin Szwajcaria 3 -739
  Florian Menz Niemcy 3 -739
108 Rok Urbanc Słowenia 2 -740
109 Takashi Sawara Japonia 1 -741
  Carl Nordin Szwecja 1 -741
  Pascal Sommer Szwajcaria 1 -741
  Matthew Rowley Kanada 1 -741
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1615  
2 Słowenia Słowenia 1571 -44
3 Austria Austria 1550 -65
4 Norwegia Norwegia 1126 -489
5 Czechy Czechy 1083 -532
6 Polska Polska 1058 -557
7 Rosja Rosja 624 -991
8 Finlandia Finlandia 515 -1100
9 Francja Francja 249 -1366
10 Szwajcaria Szwajcaria 222 -1393
11 Kanada Kanada 160 -1455
12 Japonia Japonia 149 -1466
13 USA USA 90 -1525
14 Bułgaria Bułgaria 34 -1581
15 Estonia Estonia 9 -1606
16 Włochy Włochy 5 -1610
17 Ukraina Ukraina 4 -1611
  Kazachstan Kazachstan 4 -1611
19 Szwecja Szwecja 1 -1614

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich